Любители на котки - Тема 111

  • 53 244
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Правят се на интересни тия двамата наще Simple Smile

Предлагам да ги съберем двамката да си се правят на интересни, да видим като няма нищо за ядене. Веднага ще напиша моя какво ще направи: ще се врътне и ще иде да спи. ooooh!

Аз за пръв път чувам за тези чипове против разгонване, но информацията смятам, че ще е  полезна.

demenzia, излиза вчера с "баща си", но абсолютно никакво внимание не е обърнал на снега, като ви казвам, че е темерут.

# 46
  • София
  • Мнения: 622
Моите не искат да излизат, особено малкият като подуши въздуха и дава заден  Laughing Кака му се стрелка. за секунди и като усети студа иска да се прибира Simple Smile
За интересуващите се- чипът е Suprelorin и излиза към 110 лв. Котетата за година, година и нещо си стават кастрати- спокойни, закръгленки  Stop Моята женска заглади косъм определено, точно преди да го сложим почна да се разгонва и беше нервна и спря да яде. Сега е много по-щастлива  Heart Eyes

# 47
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Не можах да го изкарам от клетката, за да го снимам, затова ето:


От сутринта не мърда оттам, даже в момента спи, отново....

И още една ( Joy Joy)


Моля не обръщайте  внимание на косматото одеяло. Grinning

# 48
  • Мнения: 14 339
Ивекс, в същност, ако ги съберем може и двамата да проядат. Бела като е при Шошо си омита храната, защото иначе той и я изяжда  Mr. Green И изобщо няма значение какви са гранулите, всичко яде, а тук ми се прави на интересна. Дрисла  Crossing Arms Много хубав Топи, как си спи  Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 855
Ивекс, как се сдържаш да не го мачкаш? Мисля, че прочетох за Топи че не обича никак да го мачкат, но ако бях там нямаше да се сдържа  Embarassed

# 50
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Мачкам го насила, иначе не дава, темерут е, още спи, но след малко ще го вдигам, за да го реша.

# 51
  • Мнения: 19 116
Голям сладур е Топчо, бялата Бела пък е нежна красавица, а на Епона малкият все по-аристократичен става.  Heart Eyes

Нашият Пури също ми се струва много лаком и ящен. Никога не съм го виждала да повръща, не ръмжи и не прави проблеми някой, ако пипа него или чинията, докато яде (сигурно си е свикнал всичко да е за него), хапва даже и от ръката ми, но яде много. Не мяучи за храна, докато няма такава в паничката, просто си я наобикаля периодично, надявайки се сигурно да се появи храна в нея, но като ме види да се запътвам към шкафа с храната или сутрин, като му взема, чинийката, за да му я измия в банята, започва да мяучи, все едно не е ял с дни, следва ме по петите и чак се качва върху плота, където съм му оставила чинийката, за да му сипя храна в нея и започва да яде, преди да съм приключила със сипването. 

Често закусваме овесени ядки, накиснати в кисело мляко, с парченца банан и някакви сушени плодове. Умира си и той за такава закуска, едвам съм го отлепяла от нашите купички, принудих се и на него да му слагам 1-2 лъжици от това, и пак, ако си оставя пр азната купичка на масата без надзор, се качва и иска да я облизва. Пробвала съм с чисто кисело мляко, не го яде, самите плодове също не ги яде, явно го привличат самите размекнати в кисело мляко овесени ядки. От коша за боклук се е опитвал да всима кокали, макар че е наяден, просто не му давам кокали, защото ме е страх от задавяне и да не му стане нещо на червата.

За кастрацията и аз се чудя, много различни мнения чета кога е най-добре. Ветеринарката беше казала сега януари-февруари да го кастрираме, а на мен ми се струва още малък - края на януари ще стане на 5 месеца.

# 52
  • София
  • Мнения: 9 334
Топчо е само за гушкане, направо да го намачкаш едно хубаво  Heart Eyes

Нашето предишно коте беше мъжко, кастрирахме го когато беше на около 8/9 месеца, защото бяха почнали кварталните котки да се разгонват и той не спираше да мяуче, след кастрацията си се развиваше нормално, единствено стана дебел доста, но той и преди това не беше от малките котенца, тежеше не по-малко от 4кг, но пък той беше голяма лакомия, изяждаше си своето ядене, после идваше да проси на масата, а след това ядеше и от яденето на кучето (милата ми маймунка, беше изключително търпелива с него, а той за благодарност я дереше).

# 53
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
кукумицинка, все едно аз съм го писала, и ние закусваме същото, Топче много обича, но гледам да му давам по малко да си хапва.

Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus), за пореден път се убеждавам, че вместо котките да ги е страх от кучетата, се случва обратното. Joy

# 54
  • Мнения: 14 339
И от нас данък, макар, че не е нещо невиждано от Бела Wink Рошави сме, защото се гнявихме до сега...




И тук вече налитаме на бой  Mr. Green

# 55
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Обичам я!
И завиждам, че дава да я мачкате. Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 98
Здравейте! Прекрсни дни за гушкане и мачкане на котачета Simple Smile Сбъдна ми се една мечта - да си лежа на топло с книжка в ръка и котките да спят до мен цял ден! Предполагам, че и други са се възползвали от студеното време навън по подобен начин Simple Smile



# 57
  • София
  • Мнения: 9 334
Алечка и вашата Бела голяма сладурана  Heart Eyes

Siete - Изпълнила си мечтата ми  Heart Eyes колкото и да искам не мога да легна с моята фръцла и книга, защото сяда в книгата и не ми дава да чета, иска да се гали и гуши, без да зачита чуждите желания

Ивекс - Наша кучинка заради извънредно големите си размери в квартала я смятаха за звяр и много кучета (питбули дори), а и хора не идваха да си играят с нея или да я погалят от страх, а ако знаеха, че един дебел мързелив котарак я биеше, какво ли щяха да мислят. А тя беше просто един добродушен гигант.

# 58
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Siete, по-често ни радвай със снимки. Hug
Много обичам новите теми. Sunglasses

Бубуто е душичка, страхотна опашка. Crazy



Ивекс - Наша кучинка заради извънредно големите си размери в квартала я смятаха за звяр и много кучета (питбули дори), а и хора не идваха да си играят с нея или да я погалят от страх, а ако знаеха, че един дебел мързелив котарак я биеше, какво ли щяха да мислят. А тя беше просто един добродушен гигант.
О, да, и това го има.
Имах каракачанка, почина неотдавна, по-добродушно куче не съм виждала, душичка, въпреки че тежеше повече от мен и всяваше страх откъдето минеше. Трудно беше докато свикне с нов човек обаче, но след това умираше за него.

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 18:48 от Ивекс

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Бубу:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт