Притеснена съм

  • 1 248
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 723
Привет
и според мен - можем да ти честитим

А за болките в кръста - определено не се притеснявай - първия месец тези болки и симптоми по нищо не се различават от менструалните ( поне моя опит сочи така - аз също се чудех какво точно става заради тях), така че не се притеснявай - ако не можеш да търпиш пий Но-шпа.
Успех

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Благодаря на всички за отговорите, явно аз доста рано съм почнала с тестовете първия беше 2 дни преди закъснието, а втория, в същия ден. Но да попитам нормално ли е да има такива болки в кръста и яйчниците?

Моята бременност започна със ъсщите болки и понеже не подозирах, че съм бременна си мислех, че имам киста и оттам идват болките  Laughing. Гърдите също ме боляха, даже щях да ходя на лекар, но за щастие преди това си направих тест, който се оказа положителен  Peace
Ще чакаме да се похвалиш  Praynig

# 17
  • Мнения: 695
най-напред трябва да се успокоиш  Peace
аз си направих surecheck теста и при мен имаше две чертички  Wink едната беше малко по-бледа.и аз се зачудих дали съм бременна със сигурност и отидох на гинеколог.на ехографа потвърдиха,ча съм.можеш да си направиш и кръвен тест както са те посъветвали другите майчета.
стискам палци да потвърдят така желаната от вас бременност Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 137
За по-сигурно си направи кръвен тест.Аз си правих шуър чек и втората черта беше леко бледа.Но и аз знам бледа не бледа- има ли я -бременна си.Успех! Hug

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Sure check ползвам само и до сега не ме е лъгал. Имала съм много съмнения за бременност преди да ми се случи наистина, с много симптоми, но винаги тестът е показвал правилно. Един единствен път ми показа две черти и резултатът е още в мен, движим се напред към август месец  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 189
Здравей, явно при всеки е много различно, аз си правих тест и беше отрицателен Crossing Arms А в същото време вече съм била бременна... всъщност това е прекрасно Grinning

# 21
  • Мнения: 429
Мен започва да ме боли седмица преди датата на цикъла. Така беше и когато забременях  Simple Smile Даже не вярвах, че съм бременна, защото болката беше много силна, както всеки път. Направих си тест на 3-я ден /всъщност 3-4 теста  Wink/ и на повечето беше бледа втората линийка. Не помня марката, бяха бая скъпи, някакви английски. За капак, след още два дни и слабо кървене, което ми изкара агелите,си направих и кръвен тест - резултатът е радост за душата ми  Hug Стискам ти палци  Hug

# 22
  • Мнения: 518
направих си 2 теста за бременност аще първия ден от закъснението-втората чертичка на първия беше бедичка , а на втория по-силна.
имах доста силни болки,подобни на менструалните,точно 8 дни.
от тогава си пия но-шпа,всеки път когато ме заболи корема.

както го описваш,според мен си бременна. preggo
успех!и да се похвалиш скоро!

# 23
  • Мнения: 1 294
  bouquet Spored men si ima6 beb4e v korem4eto.Kolkoto i da e bleda 4erti4kata q ima.
Za gre6no ot4itane na testa moje da se govori kogato toi e otricatelen. 4erti4ka ima li zna4i e ot4el hormona Peace
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт