Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 383
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 826
Тази представителката за едно сирене ли е умряла? Егати хората, честно.
Подкрепих и аз Престиж, връщам жеста. Laughing

И аз ги подкрепих!Очаквам да ми се реваншират при следващата им игра!  Joy

# 256
  • при късмета
  • Мнения: 26 082
И аз подкрепих Престиж. Детето е много щастливо за дрона.
Dani:), въпроса не е каква е наградата, а наистина принципен. Да кажеш после какво е станало.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 202

Излезли са първите печеливши на якобс- мрън, мрън, мрън.
Може ли линк? Помня, че се регистрирах, но не мога да намеря страницата..

# 258
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядай, Caramell.:
http://jacobs3in1.bg/show/winners

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 1 088
Защо на Якобс постоянно ми изписва това?
Oops! Трябва да добавиш най-малко 1 обещания от всяка категория. #Cussing out

# 260
  • София
  • Мнения: 1 477
Еми трябва да избереш и от 3-те категории поне по едно.И аз така в началото цъкнах на една категория само и нацъках обещания и ми изписа това.Мислех,че само от 1 може да се избира и от там да избера няколко обещания,но трябва от всички.Дано ме разбра. Laughing

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 1 088
Еми трябва да избереш и от 3-те категории поне по едно.И аз така в началото цъкнах на една категория само и нацъках обещания и ми изписа това.Мислех,че само от 1 може да се избира и от там да избера няколко обещания,но трябва от всички.Дано ме разбра. Laughing

Стана най-накрая:))Мерси:)

# 262
  • София
  • Мнения: 1 202
Благодаря Hug
Няма ме в списъка Grinning

# 263
  • Мнения: 9 767
И мен ме няма при печелившите на Якобс. Ама аз свикнах вече нищо да не печеля, така, че не е болка за умиране Mr. Green

# 264
  • Мнения: 1 110
Видях тази игра, от детски магазин е:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=774800.new#new

# 265
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Похвал с първата ми награда за годината - два билета за кино, за "Балерина" от игра във ФБ на страницата на Лента. Party

# 266
  • Мнения: 306
Излязоха ли печелившите от магазин DM?

# 267
  • Сандански
  • Мнения: 1 727
Да поздравя, ако си имаме празнуващи да се чувстват поздравени.  Grinning

# 268
  • София
  • Мнения: 1 630
Печеливши от играта на Балантайнс - http://staytrue.bg/

# 269
  • Мнения: 1 739
 Rolling Eyes Тъкмо се зарадвах на играта на Якобс,а то трябва да споделяш във Фб. Само си се регистрирах... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт