Къде в Бургас? (50)

  • 88 671
  • 752
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 8 095
В Лазур-зад Краставицата, но в началото, където са рибарските магазини има едно шивашко ателие.В центъра-уличката на тоалетните, но към края и наближавайки уличката на занятите-в един двор.

# 541
  • Мнения: 5 100
Някой тук има ли мнение за стоматолог  Татяна Сазанова, кабинетът й е в ж.к. Лазур???
Писах в темата за зъболекарите, но там вече няколко дни няма отговор и реших да питам тук. Дано някой да се включи с мнение.

# 542
  • Мнения: 604
Някой тук има ли мнение за стоматолог  Татяна Сазанова, кабинетът й е в ж.к. Лазур???
Писах в темата за зъболекарите, но там вече няколко дни няма отговор и реших да питам тук. Дано някой да се включи с мнение.

Тя ми е зъболекар от около две години, много съм доволна от нея. Работи по здравна каса, пипа много леко и обяснява добре и разбираемо.

# 543
  • Мнения: 1 897
Някой тук има ли мнение за стоматолог  Татяна Сазанова, кабинетът й е в ж.к. Лазур???
Писах в темата за зъболекарите, но там вече няколко дни няма отговор и реших да питам тук. Дано някой да се включи с мнение.

Тя ми е зъболекар от около две години, много съм доволна от нея. Работи по здравна каса, пипа много леко и обяснява добре и разбираемо.

Чака ли се много за час?

# 544
  • Мнения: 5 100
Някой тук има ли мнение за стоматолог  Татяна Сазанова, кабинетът й е в ж.к. Лазур???
Писах в темата за зъболекарите, но там вече няколко дни няма отговор и реших да питам тук. Дано някой да се включи с мнение.

Тя ми е зъболекар от около две години, много съм доволна от нея. Работи по здравна каса, пипа много леко и обяснява добре и разбираемо.
Благодаря, утре мисля да й се обадя, че имам зъби за правене. Дано остана доволна като теб! 😊

# 545
  • Мнения: 604
Не мога да кажа, че се чака много за час, но не и като да й е празен графикът. Първо прави преглед, прави картон, проверява здравното осигуряване (носете си здравните книжки), обяснява какво е положението и кое според нея е най-належащо. Когато се обадя ми дава час за след ден-два, най-много за другата седмица.

# 546
  • Мнения: 1 897
Авалон  bouquet

# 547
  • Мнения: 810
Работи ли фото Фуджи в Бургас Плаза?

Пак да ви попитам, спешно ми е  Peace

Фото Фуджи не се ли премести на Тройката до тоалетните още преди време? Аз поне там го гледах до скоро. Peace

# 548
  • Мнения: 5 100
Не мога да кажа, че се чака много за час, но не и като да й е празен графикът. Първо прави преглед, прави картон, проверява здравното осигуряване (носете си здравните книжки), обяснява какво е положението и кое според нея е най-належащо. Когато се обадя ми дава час за след ден-два, най-много за другата седмица.
Благодаря за инфото!

# 549
  • Мнения: 5 925
Работи ли фото Фуджи в Бургас Плаза?

Пак да ви попитам, спешно ми е  Peace

Фото Фуджи не се ли премести на Тройката до тоалетните още преди време? Аз поне там го гледах до скоро. Peace

Там има фото Фуджи, да. Не знаех, че е същото от Плаза, мислех, че е второ тяхно фото. bouquet

# 550
  • Мнения: 1 700
Искам да питам момичета къде мога да намеря шапка с козирка за лятото за лапето в Славейков?

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Аз също съм много доволна от д-р Сазанова.Водила съм и децата при нея.Изключително внимателна и търпелива!

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 4 715
някой да препоръча надеждни хамали за качване на два дивана до 6-ти етаж

# 553
  • Мнения: 5 100
От къде мога да закупя кожено яке до 50 лв.?

# 554
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Искам да питам момичета къде мога да намеря шапка с козирка за лятото за лапето в Славейков?

В Уайкики имаше. В Н&М също можеш да погледнеш. Сиреч - в мола  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт