Къде в Бургас? (50)

  • 88 672
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 897
Здравейте,днес обиколих около 3-та поликлиника и се обърках.Къде са преместили кожното newsm78
Търся д-р Орешкова.А случайно да знаете колко е преглед без направление
 
 Кожното е в мазето на трета поликлиника, но се влиза отвън откъм паркинга.  Ако Обрешкова не Ви помогне, потърсете и д-р Колева в Транспортна болница /чух доста похвали и за нея/.

Аз от Колева съм крайно недоволна и винаги опирам до Орешкова. Последно прегледът беше 25 лв.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 1 133
Аз да попитам за добър невролог в Бургас, че ще умра от главоболие.
Благодаря ви  bouquet

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 5 818
Аз да попитам за добър невролог в Бургас, че ще умра от главоболие.
Благодаря ви  bouquet
Аз съм доволна от Д-р Дренчева. Намира се в поликлиниката срещу хотел Космос, над лаборатория Лина. Работи и със здравна каса, но мисля, че трябва предварително да запишете час . По спомени до обяд работи съ здравна каса, а след това - свободен прием.
Успех!

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 1 133
Irinita благодаря  Hug

# 529
  • Мнения: 2 845
Аз пък от д-р Орешкова съм крайно недоволна. Не успя да познае гъбички по ръцете и ги лекува като атопичен дерматит. За целта трябваше да купя точно определени скъпи кремове от точно определена аптека. Разбира се, ефект нямаше от тях и потърсих друго мнение. В крайна сметка се излекувах за сума 6 пъти по-ниска от дадената за кремовете.

# 530
  • Мнения: 4 153
Къде да търся хубави детски столове за бюро?!

# 531
# 532
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
Аз да попитам за добър невролог в Бургас, че ще умра от главоболие.
Благодаря ви  bouquet
Аз съм доволна от Д-р Дренчева. Намира се в поликлиниката срещу хотел Космос, над лаборатория Лина. Работи и със здравна каса, но мисля, че трябва предварително да запишете час . По спомени до обяд работи съ здравна каса, а след това - свободен прием.
Успех!


Точно Дренчева- не! Умира да те тъпче с тежка артилерия лекарства, от които няма нужда! Такива неща ми беше изписала веднъж, че направо се хванах за главата!

За невролог препоръчвам Соня Димитрова, работи в МБАЛ.

# 533
  • Мнения: 5 925
Работи ли фото Фуджи в Бургас Плаза?

# 534
  • Мнения: X
Момичета, да попитам тези от вас, които са на интернета и телевизия на КОМНЕТ, доволни ли сте?
Имам лятно жилище в района на Бургас, сега навлизат при нас, но никога не съм им била абонат.
Другото, което искам да попитам е, имат ли телевизиите Би Ай Ти и Фокс, понеже разглеждах пакетите в страницата им, но ми се сториха неактуализирани. Не съм сигуран, но мисля, че ТВ. Микс фалираха, а ги виждам в пакетите. Би ай ти пък изобщо я няма.

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 8 096
Момичета, да попитам тези от вас, които са на интернета и телевизия на КОМНЕТ, доволни ли сте?
Имам лятно жилище в района на Бургас, сега навлизат при нас, но никога не съм им била абонат.
Другото, което искам да попитам е, имат ли телевизиите Би Ай Ти и Фокс, понеже разглеждах пакетите в страницата им, но ми се сториха неактуализирани. Не съм сигуран, но мисля, че ТВ. Микс фалираха, а ги виждам в пакетите. Би ай ти пък изобщо я няма.
Доволна съм от интернета, но сме в града.ТВ е друг оператор.

# 536
  • Мнения: 5 925
Работи ли фото Фуджи в Бургас Плаза?

Пак да ви попитам, спешно ми е  Peace

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Мисля,че няма фото там,или поне не е на първия етаж,както преди.Боя се да не те подведа.

# 538
  • Мнения: 5 925
Мисля,че няма фото там,или поне не е на първия етаж,както преди.Боя се да не те подведа.

 bouquet Благодаря ти!

# 539
  • Мнения: 364
Да знаете къде слагат  тик- так копчета /капси/   в Лазур , Братя Миладинови    или  около  ул. Гурко района ?
За една козирка на стола за кола ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт