препочайте ми тапицер в София

  • 49 797
  • 231
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 157
Познавам перфектен майстор/мебелист. Казва се Митко....
Работи перфектно, прави както нови, така и по проект мебели. Възстановява и тапицира мебели.  На мен ми е правил по поръчка. Тапицирал ми е няколко неща- златни му ръце  Peace
АРТ/Цехчето/ е в близост до БАН.   
От кръговото на Дървеница и 1-ва пряка, и веднага първа в дясно е входа.   На портала търсите МИТКО.

Ако някой се интересува на личен ще дам тел. 

Здравейте! Може ли телефон на този Митко? Предварително благодаря!

Имам телефона. Наистина работи перфектно.

Здравейте,

Ще може ли да ми изпратите телефона на Митко от БАН.
Каква му е фамилията, знаете ли?

Благодаря!

# 181
  • Мнения: 3
Аз съм изключително доволна от Владислава Илиева. Претапицира столът ми и реставрира дървото. Мога да дам координати.
 

# 182
  • Мнения: 7 640
супер изглежда Blush
Колко пари излезе?

# 183
  • Мнения: 3
Затруд ми взе 150 лв.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте, интересувам се от тапицер в домашни условия (или идва, мери). Става въпрос за кв Бъкстон.
Предварително благодаря!

# 185
  • София
  • Мнения: 182
Здравейте, интересувам се от тапицер в домашни условия (или идва, мери). Става въпрос за кв Бъкстон.
Предварително благодаря!
Ето ви на моя майстор. Намира се в Княжево. Попитайте го  за вашия случай дали ще услуга в дома ви - 0888872781

# 186
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета Simple Smile
Търся добър тапицер в София, също да предлагат и транспорт, защото диванът ни е доста голям и е с две табуретки. Много ви благодаря! Simple Smile
Успешен ден!

[/quote
Познавам една жена. Магдалена се казва. Има и транспорт. Прави ги като нови нещата. По нищо не личи, че са претапицирани. ateliemm.com

# 187
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета Simple Smile
Търся добър тапицер в София, също да предлагат и транспорт, защото диванът ни е доста голям и е с две табуретки. Много ви благодаря! Simple Smile
Успешен ден!

Магдалена 0899776779, ateliemm.com

# 188
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
А какви са цените в това ателие?

# 189
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета Simple Smile
Търся добър тапицер в София, също да предлагат и транспорт, защото диванът ни е доста голям и е с две табуретки. Много ви благодаря! Simple Smile
Успешен ден!

Магдалена 0899776779, ateliemm.com
Май въпросната Магдалена е magi1m и нещо намирисва на рекламка.

# 190
  • Мнения: 1
Може ли телефона на Митко тапицерия?

# 191
  • Мнения: 8
Да се похваля и аз с новия стар диван! Много сме доволни от Петър Димитров, за София става въпрос. Той е и шивач и тапицер, а и се принуди с мен и мебелист да стане. Изпълни ми всички прищевки макар да ми хрумваха в движение, човекът всичко възможно и невъзможно направи за нас. Страхотен е. Телефона му е 0899 048 147 има си Facebook, за който иска да види снимки преди и след.

# 192
  • София
  • Мнения: 6 269
Похвали се със снимки.
И най-важното - колко излезе цялото удоволствие?

# 193
  • Мнения: 8
Много е различно при всеки. Ние имахме смяна на пружини, крачета, дунапрен, всички възглавници с нов силиконов пълнеж и за капак правене на ракла под лежанката. Цената беше повече от добра за всичко това, още повече, че за раклата такива цени ми обявяваха други тапицери, ако въобще се съгласяваше някой за тази работа. Снимки той си е качил в страницата му, един червен диван, сега е вече сиво - бежов. Дамаската сами си я взехме, но и той има много варианти. Забравих да спомена, че дойде и взе дивана, не работи на място. Като ние искахме да го вземе на два пъти, за да има на какво да се седи и това направи. Всичко каквото поискахме го изпълни и в срок. Ако искате цената да я коментираме на лично.

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 18:42 от Adrenalina2003

# 194
  • София
  • Мнения: 6 269
Ами не виждам проблем да се коментира тук цената. За такива услуги е важно да се знаят цените и да имаме база за сравнение.
Ясно ми е, че много държите да ни насочите към профила му във Фейсбук, вместо да публикувате тук снимки.

Общи условия

Активация на акаунт