препочайте ми тапицер в София

  • 49 690
  • 231
  •   1
Отговори
# 75
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Включвам се и аз в темата. ММ съсипа дамаската на петгодишен диван, който ми се вижда още здрав. Ъглов е и се чудя колко пари ще ми излезе претапицирането и дали да го реновирам или направо нов да купувам. newsm78

Не разбрах защо координатите на тапицера на alina_si трябва да се пращат на лични. Така се губи идеята на темата. Tired

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Нашият е десетинагодишен. Има заоблени форми, красив ми е. Кожата започна да се бели. Както се случва при някои чанти със стареенето. Купихме кожа от магазин за дамаски и поетапно "претапицирахме" сами. Не стана, като да е направено от професионалист, но ММ се запъна така да е и "точка".  Претапицира и столовете, станаха добре. Обаче диванът има и едно изтърбушване, което той ремонтира, но нещо не е както трявба. Има части от дивана, които не можем да претапицираме сами, а не ми е и красиво. Иска ми се да го направи човек, който разбира и да дойде в къщи. Много се радвам, че попаднах на темата, направо ми дойде, като по поръчка.

При нас ще има и ремонт и тапициране, а ми се иска да бъде избрана и хубава кожа. Предполагам, че той по-има поглед коя каква е.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 327
Не разбрах защо координатите на тапицера на alina_si трябва да се пращат на лични. Така се губи идеята на темата. Tired

Само запитвания за телефона му, но липсват конкретни отзиви!

# 78
  • Мнения: 1 354
Съгласна съм - 20 мнения с питане на контакта Simple Smile Дайде и ориент. цени. Бях писала, че 500 лв е ужасно скъпо само за ТРУД за тапбла за легло, като пример. Все пак намерих други двама, не съм я започнала още, за 120-150 лв.

# 79
  • Мнения: 53
Здравейте,
Телефонът му е +359 88 501 2960, Борис се казва.
Взе ми 250 лв. за труд, като дамаската сама я купих, тя ми излезе 150 лв. Чухме се предварително, изпарих снимки и ми каза колко метра да купя. Диванът е тройка, плюс две табуретки метър на метър.

# 80
  • София
  • Мнения: 30 107
И аз звънях, но на мен ми иска 500лв. за труд. И отделно ще купувам дамаска, което ще ми излезе доста скъпо. Става дума за диван с такава големина.

Скрит текст:

Сега съм отново в търсене на тапицер или просто ще купя нов диван. Въпросът е, че е на няма и 2 години и дефектът е само на късата страна. Замислям се да претапицирам само едната страна и да стане цветен.

# 81
  • Мнения: 29 256
На мен ми каза същото. Изобщо няма да се занимавам, за тези пари ще купя нов. Peace

Защо е толкова скъпо претапицирането? На какво основание са сметнати тези 500 лв.?

# 82
  • Мнения: 1
Здравейте, търся добър тапицер, който ходи по домовете.Моля дайте координати.Благодаря!
dobi_music@abv.bg

# 83
  • София
  • Мнения: 351
Присъединявам се към молбата за телефон на тапицера от когото са доволни потребителките в темата. Благодаря предварително.

# 84
  • Мнения: 44
Да дам и аз своя принос по темата Simple Smile При ремонта на апартамента реших да запазя табуретките от старата гарнитура с идеята да им сменя крачетата и да ги претапицирам. Първоначално се бях насочила към тапицера, препоръчан от alina_si, впоследствие моя приятелка ми препоръча тяхната тапицерка и в крайна сметка се свързах с нея. Спряхме се на вариант да ми ушие калъфи за табуретките /2 чифта в различен цвят/, за да мога да ги махам и да ги пера, както и да им промени леко формата. За ушиването на 4 калъфи, смяна на дунапрен и още някакви неща + транспорт, цената излезе 150,00 лв., дамаските за калъфите съм си ги купувала аз. Не мога да преценя дали е скъпо или евтино, важен ми беше крайният резултат. Наистина съм доволна, калъфите са чудесно ушити, с декоративни шевове, всичко е подменено без дървенията и пружините.
Преди
 
Скрит текст:

След
Скрит текст:

На моята приятелка претапицирането на триместен диван с лежанка й е излязъл 490,00 лв, като в тази цена е влизала и дамаската, закупена от тапицерката.
Телефонът на дамата е 0886 53 50 80, Диди

# 85
  • Мнения: 160
И на мен ми излезе 490 лв.претапицирането на триместен диван с лежанка.Дамаската е висок клас.Само си я избрах от картел. Хората дойдоха, взеха този огромен мебел, поръчали са дамаската, сменили са циповете на всички калъфи, нови копчета и са подсилили дунапрена.После ми го доставиха ,като нов.Доволна съм.0889247495 Тапицерско Ателие Веселинови.В Княжево се намира.

# 86
  • Мнения: 2
 добър тапицер ул тодор каблешко бл208

# 87
  • Мнения: 8
Здравейте! И аз се интересучам от добър тапицер. Бихте ли ми дали тел. номер на този, препоръчан от Алина. Благодаря!

# 88
  • Мнения: 8
Здравейте! И аз се интересучам от добър тапицер. Бихте ли ми дали тел. номер на този, препоръчан от Алина. Благодаря!
   Дайте най-после телефона на този тапицер на Алина. Три дни само с това се занимавам.

# 89
  • Мнения: 8 929
Изпратих ви лично съобщение. Не ви ли е излязло известие?

Общи условия

Активация на акаунт