С какво ви дразнят свекървите- 75

  • 66 677
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 24 839
Права си, голямо издребняване и голямо запъване! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 781
Това е щото свекитата в темата тоолкова добре се разбират със собствените си снахи и/или проекто-снахи, че просто, сън не спят, да не влезнат във форума и да предадат светлия си пример и знания на всички останали за междуличностни отношения Mr. Green То се вижда  Joy

# 32
  • Мнения: X
В интерес на истината, повечето хора (и снахи, и свекърви) проектират собствения си опит върху общите случаи и от този ограничен опит правят генерални заключения.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ах, Тарти, сложила си моя снимка на картинката на темата.  :love
Добре, че не го каза за снимката от предната тема.... newsm43

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 142
Каква поредна свекървенска драма, уважаеми зрители! Да честитим ли Бабин ден или да не го честитим? - серия 35785656

То ако в едни отношения всичко е наред, надали ще стои въпросът да си честитим ли празниците, били те и присвоени или не. Но важното е да има за какво да се спори, иначе не е интересно.

Дами, на пазара има много добри медикаменти, които помагат за по-лекото преминаване през неприятните фази от менопаузата. Посъветвайте се с гинеколозите си, като им се обадите, за да им честитите професионалния празник Wink

# 35
  • Мнения: 12 686

Дами, на пазара има много добри медикаменти, които помагат за по-лекото преминаване през неприятните фази от менопаузата. Посъветвайте се с гинеколозите си, като им се обадите, за да им честитите професионалния празник Wink

Най-големите нервачки са още млади за менопауза.

# 36
  • Мнения: 18 759
Някои  отдавна  я  минахме паузата...И доста други работи минахме.И не са ни у ред всичките неща,ама пък чак за Бабинден не сме се сетили да се сдъвчем.

# 37
  • Мнения: 202
На сърбски, акушерка се казва бабица, на македонски също са синоними. Незнам дали на български има подобно нещо ?!

# 38
  • Мнения: X
На сърбски, акушерка се казва бабица, на македонски също са синоними. Незнам дали на български има подобно нещо ?!

В българския език "баба" е била наричана именно акушерката, а процесът на израждане на бебето "бабуване". От там идваи празникът Бабин ден.

Сиксенс, съгласна съм с написаното от теб, особено за отношенията, но мисля, че драмата е колкото на свекървите, толкова и на снахите. Едните се тръшкат в стил "ти мене уважаваш ли ме", а другите- "Откъде накъде тая ще иска да я поздравявам".

# 39
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тарталета, заглавната снимка е чудна. bouquet
 Уиш, ще ти са да си ти  Whistling На друга ми прилича, но то си е в моето въображение. Mr. Green

Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.

# 40
  • Мнения: X
Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Да взема да напъна Мамин Златен да се ожени- тогава темата ще се развие със скоростта на светлината. Mr. Green

# 41
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Да взема да напъна Мамин Златен да се ожени- тогава темата ще се развие със скоростта на светлината. Mr. Green
Mr. Green Наостряй метлата.  Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 18 759
Уиш ,снаха ти може да не и се пише във форума.Само ще съсипеш момчето заради едната тема.

# 43
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Да взема да напъна Мамин Златен да се ожени- тогава темата ще се развие със скоростта на светлината. Mr. Green
Въображение имаш ли? Въобразявай са като свекърва  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 4 192
Записвам се, в темата, че ме успокоява  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт