ПРИМОРСКО 2017 г. - доброто място за почивка на море - очаквания, мнения...

  • 127 487
  • 643
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Благодаря за отговора! Колебая се за този хотел, но освен шума ме притеснява и това, че най-големите помещения са тройни стаи, а на мен ми се струва, че апартамент ще ни е по-добре. Можете ли да препоръчате апартамент в близост до южния плаж?

Новият хотел срещу Детелини има апартаменти, казва се Афрохрис/ако не се лъжа/ на там цените са по високи.

# 46
  • София
  • Мнения: 180
Благодаря, ще погледна и Южни нощи, и Афрохрис.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 426
Апартамент има в хотел "Южни нощи"

valenti, благодаря!

Също и в Буена Виста....Съншайн мисля и те имат, то може би почти всички хотели имат апартаменти.

# 48
  • София
  • Мнения: 180
Доста имат разбира се, но има и такива, които нямат като Детелини например, Даяна, Лазур, Ники и прочие. Питам за някои, от които все пак има някакви отзиви. Ето, Детелини е с добри отзиви, близо да плажа, сравнително евтино, но не е удобно за семейство с две деца.

# 49
  • София
  • Мнения: 622
Цоп и аз при вас с едно септемврийско моренце сама с децата Simple Smile От повече от 15 години не съм почивала в Приморско и сте ми много полезни  Hug Планирам да отседна в Приморско дел сол. Ще сме без кола, имаме ли вариант да посетим плаж Перла? Пеша горе-долу колко време се върви от хотела до плажа?

# 50
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Цоп и аз при вас с едно септемврийско моренце сама с децата Simple Smile От повече от 15 години не съм почивала в Приморско и сте ми много полезни  Hug Планирам да отседна в Приморско дел сол. Ще сме без кола, имаме ли вариант да посетим плаж Перла? Пеша горе-долу колко време се върви от хотела до плажа?
Много, много според мен.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 426
Цоп и аз при вас с едно септемврийско моренце сама с децата Simple Smile От повече от 15 години не съм почивала в Приморско и сте ми много полезни  Hug Планирам да отседна в Приморско дел сол. Ще сме без кола, имаме ли вариант да посетим плаж Перла? Пеша горе-долу колко време се върви от хотела до плажа?

Има-няма 2 км.

# 52
  • София
  • Мнения: 622
 Laughing ясно. Ще си стоим на северния плаж тогава.

# 53
  • Мнения: 64
Laughing ясно. Ще си стоим на северния плаж тогава.

Що така...? Grinning За всики проблем, все ще се намери поне едно решение. За "Перла" пътува влакче, с  което може да се отиде. А и който не бърза, пеша не е чак толкова далече. Друг е въпроса, че става по сложно, ако човек не е сам и е мъничета. Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 622
Laughing ясно. Ще си стоим на северния плаж тогава.

Що така...? Grinning За всики проблем, все ще се намери поне едно решение. За "Перла" пътува влакче, с  което може да се отиде. А и който не бърза, пеша не е чак толкова далече. Друг е въпроса, че става по сложно, ако човек не е сам и е мъничета. Grinning
Да, точно заради малката не се навивам да тръгна пеша. Но влакче евентуално бих почакала. Пълни ли се много или винаги има места? Питам защото ние ще го хващаме от Гранд хотел Приморско и се притеснявам да не е много фраш до нашата спирка. Имам лош опит с тези влакчета по други курорти  Confused Все не успявах да се вредя за място и ми се налагаше да чакам втори курс.

# 55
  • Мнения: 43
Laughing ясно. Ще си стоим на северния плаж тогава.

Що така...? Grinning За всики проблем, все ще се намери поне едно решение. За "Перла" пътува влакче, с  което може да се отиде. А и който не бърза, пеша не е чак толкова далече. Друг е въпроса, че става по сложно, ако човек не е сам и е мъничета. Grinning
Да, точно заради малката не се навивам да тръгна пеша. Но влакче евентуално бих почакала. Пълни ли се много или винаги има места? Питам защото ние ще го хващаме от Гранд хотел Приморско и се притеснявам да не е много фраш до нашата спирка. Имам лош опит с тези влакчета по други курорти  Confused Все не успявах да се вредя за място и ми се налагаше да чакам втори курс.

Има си пътници. Особено във времето за "плажуване".
Най-добре е, да се научи разписанието. Знае се приказката...за влака и пътниците.  Laughing И тук си има пътници... но въпроса е, септември дали въобще го има, или е само първите дни. Sunglasses

# 56
  • Мнения: 45
Laughing ясно. Ще си стоим на северния плаж тогава.

Що така...? Grinning За всики проблем, все ще се намери поне едно решение. За "Перла" пътува влакче, с  което може да се отиде. А и който не бърза, пеша не е чак толкова далече. Друг е въпроса, че става по сложно, ако човек не е сам и е мъничета. Grinning
Да, точно заради малката не се навивам да тръгна пеша. Но влакче евентуално бих почакала. Пълни ли се много или винаги има места? Питам защото ние ще го хващаме от Гранд хотел Приморско и се притеснявам да не е много фраш до нашата спирка. Имам лош опит с тези влакчета по други курорти  Confused Все не успявах да се вредя за място и ми се налагаше да чакам втори курс.

Има си пътници. Особено във времето за "плажуване".
Най-добре е, да се научи разписанието. Знае се приказката...за влака и пътниците.  Laughing И тук си има пътници... но въпроса е, септември дали въобще го има, или е само първите дни. Sunglasses

Влакчето миналата година в началота на септември вече не работеше.
Ние искахме да се повозим на 3 септември и не успяхме.

# 57
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
От 1 до 10 септември миналата година бях в Магнолиите и влакчето си се движеше всеки ден.

# 58
  • София
  • Мнения: 622
Благодаря за отговорите, в началото на септември отивам, надявам се да има влакче. Другият вариант е да взема колата, ама хич не ми се ще само да я мисля, като знам колко трудно паркирам  Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 1 426
Благодаря за отговорите, в началото на септември отивам, надявам се да има влакче. Другият вариант е да взема колата, ама хич не ми се ще само да я мисля, като знам колко трудно паркирам  Laughing

Места за паркиране бол в тоя район. Препоръчвам ти с колата да отидеш, на Перла плажа е много по-добър от северния, там има къде да спреш. Но не точно на Перла, а до кея с рибарите, там има и свободна зона. Освен това с колата може да мръднете до ММЦ, Китен, при лошо време ние ходиме към Созопол.

Общи условия

Активация на акаунт