ПРИМОРСКО 2017 г. - доброто място за почивка на море - очаквания, мнения...

  • 127 532
  • 643
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 622
Мерси за съвета, най-вероятно така ще направя, особено щом паркирането не е проблем. Миналата година бях сама с децата и колата в Созопол и горещо съжалих  ooooh! Но беше през август, може би затова.

# 61
  • Мнения: X
Здравейте.

Някой ходил ли е в Престиж Сити. Тази улица отпред дали е много натоварена? И как стоят нещата с плажа, има ли свободна зона?  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 1 438
Здравейте.

Някой ходил ли е в Престиж Сити. Тази улица отпред дали е много натоварена? И как стоят нещата с плажа, има ли свободна зона?  bouquet

Престиж Сити 2 може би имаш предвид, Престиж Сити не знам къде е. Не съм бил в него минавал съм само, улицата общо взето е натоварена, оттам се ходи за ММЦ и Китен. За да отидеш до плажа трябва да пресечеш тая улица, точно там морето не е добро, образува се нещо като залив и всички водорасли там се събират, преди 3 г.там имаше изцяло свободна зона, неохраняема, точно щото е мръсотия от водораслите, не се почиства. Иначе ако няма водорасли е перфектно, не знам кога излизаха водораслите, след средата на юли мисля беше, така, че ако сте между 15 юли и 10-15 август не е добър тоя плаж. Имай предвид, че е извън Приморско, до центъра си има поне 20-25 мин.ходене пеша, ММЦ е още по-далеко, ако сте с кола няма проблем. Има и камера точно на хотела, ама сега не работи.

# 63
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 431
Ъхъ,тези водорасли са голям проблем,на нас ни се случи две поредни години края на юли и края на август на Южния плаж беше кошмарно зелено тинесто и всичко се беше изнесло на Северния Crazy

# 64
  • Мнения: X
Ние до сега ходехме все края на юли - началото на август и винаги хващаме гадно море. Сега мъжа ми е на нова работа и сме решили да ходим първата половина на юли.
Това натоварено шосе не ми е никак по вкуса честно казано. Благодаря  !

# 65
  • София
  • Мнения: 1 438
Ние до сега ходехме все края на юли - началото на август и винаги хващаме гадно море. Сега мъжа ми е на нова работа и сме решили да ходим първата половина на юли.
Това натоварено шосе не ми е никак по вкуса честно казано. Благодаря  !

Това ти е малък проблем, имаш 2 пресичания дневно, едно на отиване и едно на връщане от плажа. Не е натоварено все пак като Цариградско шосе в София, пък и има пешеходни пътеки и легнали полицаи...точно там май нямаше легнали полицаи преди 3 г., може да са направили. Близо е до Дяволската река, а там комарите са вълча порода и едрички...2 комара носят кебапче.

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 11:31 от valerko

# 66
  • Мнения: 46
Официално, пролетта дойде и мислите за лятото и почивката се увеличават.
Има ли някой информация, за условията в  частни кооперации в близост до Северния плаж и цените, които се искат, през месец август?   Laughing

# 67
  • Мнения: 122
Здравейте, някой от вас да е отсядал в хотел Mellow село Писменово? Или в някой друг хотел или къща в селото?  Thinking

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 73
Моля някой да препоръча къща за гости или семеен хотел,локацията да е между двата плажа Simple Smile

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 73
Резервирах в ,,Шурелови,, сега ме интересува какво е разстоянието до центъра и до южния плаж...Моля,който познава Приморско добре да сподели Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 1 438
Резервирах в ,,Шурелови,, сега ме интересува какво е разстоянието до центъра и до южния плаж...Моля,който познава Приморско добре да сподели Simple Smile
До центъра е около 15 мин. До южния пак горе-долу толкова. С малко дете не става до южния...северния е по-близо но е по-скапан. Ако сте с кола ви съветвам да ходите на Перла.

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 73
Благодаря Simple Smile сега имам горе-долу представа

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 73
На ул.,,Чавдар 6 ,, има къща за гости ,,зелената къща,, някой отсядал ли е там?

# 73
  • Мнения: 64
Благодаря Simple Smile сега имам горе-долу представа

Що пък Северния плаж, да е лош?
Най-добре е представа да придобие човек, като сам установи обстановката.
Плажът си е добър... голям, широк, има заведения, както на плажа и близо до него.
Към  "Перла" има много свободни места, без ангажиране на чадъри, шезлонги и прочее,  не е шумно.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 438
Благодаря Simple Smile сега имам горе-долу представа

Що пък Северния плаж, да е лош?
Най-добре е представа да придобие човек, като сам установи обстановката.
Плажът си е добър... голям, широк, има заведения, както на плажа и близо до него.
Към  "Перла" има много свободни места, без ангажиране на чадъри, шезлонги и прочее,  не е шумно.


Северния е по-ветровит, по-бурно е морето респ.повече жълти/червени флагове. Освен това в някои участъци рязко става дълбоко. Свободната зона е неохраняема, не се почиства.

Общи условия

Активация на акаунт