ПРИМОРСКО 2017 г. - доброто място за почивка на море - очаквания, мнения...

  • 127 465
  • 643
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 124
В Приморско има няколко такива, може да не сте ги видели детски площадки.
Едната е до северния плаж срещу Перла Бийч май беше хотела между входа на северния централния и този дето са гробищата по алеята. Дори са две площадки-едната е с уреди за по-големички деца, а другата е наблизо и е за бебоци. До самото море е  и има доста пейки , много е приятно. Разходете се и вижте.
За Здравко май имаше и корабче и яхта, ако се не лъжа. Яхтата била със стъклено дъно и се виждало долу морето. Гледах един репортаж с него и това съм разбрала. Там на кея има и корабчета, вижте по разписание са и е добра атракция.

# 601
  • Мнения: 43
Здравейте!
Това лято за първи път почивахме в Приморско. Тъй като нямах представа за хотел, по отзивите от тук се спрях на Шурелови. Резервацията ми беше на 10 дни, началото на август.
Като начало мога да кажа, че хотела се намира накрая на града, на изключително прашна, неасфалтирана улица. Колата ни на втория ден беше в ужасен вид, а да не говорим, че този прахоляк го дишаме. Настаниха ни в хотела, като стаята беше с нормални размери, нито голяма, нито прекалено малка. Заредени бяха само по една голяма кърпа, а в банята имаше само по едно сапунче. На въпроса ми само това ли са кърпите ми казаха, че в момента нямали, но ще получим и по една малка по късно. До края на престоя това така и не се случи. През делничните дни се изхвърляше само коша, стаята не се почистваше. Събота и неделя и коша не беше изхвърлен, дойдоха чак в понеделник и то в 14.30 часа, когато почивахме. За 10 дни чаршафите и кърпите не бяха сменени нито веднъж.
Относно басейна - мога да кажа, че като размер не очаквах да е по голям, но определено шезлонгите бяха прекалено малко за капацитета на "Къщата за гости", тъй като се оказа че всъщност не е хотел или поне така пише на фасадата на сградата.
Като цяло сме разочаровани от хотела и определено няма да повторим.
Това е моето мнение, не желая да влизам в спорове със защитниците на хотела  Peace
Приморско, обаче, много ни хареса и със сигурност сме там и следващата година  Grinning

При нас, за 12 дни се смениха и чаршафите и кърпите и кошчето за боклук, се изхвърляше. Даже и прозореца отваряха да се проветри.  Защо ли се е получило, различно?
Неведома е и човешката почивка, май...  Flutter

# 602
  • Мнения: 1 091
И тази година изкарахме прекрасно в Норт Бийч Приморско.Малко времето не беше с нас,но пък беше само 2 дни.Единствено мога да се оплача,че вече подземния паркинг не им работи,но не е кой знае какво.Изключително сме доволни от обслужването и храната в Пицария Капри.Всяка вечер се радвахме на страхотната им кухня.Да не забравя и палачинките на Анибо.Догодина пак сме там.

# 603
  • Мнения: 1 806
Дадохме няколко шанса на ресторанта на хотел Пловдив, но май за последно.Сервитьорите им са някакви шматки - единият се държеше така сякаш сме му изяли и изпили заплатата, обърка поръчката, насила правеше нещата.Даже последния път ни издразни още в самото начало и си станахме от масата.Предния път също не бяхме доволни от обслужването на друг сервитьор.В заведението на Здравко също не ми хареса- неоправдано високи цени, сиренето по шопски беше твърде солено и изглежда мислят за здравето на клиентите си, понеже схрусках черупка от яйце.В Касерол не беше лошо.Оставам в търсене на моя ресторант.Закуските на Ники  до северния много ми харесаха. Иначе- давам още един глас за къща за гости Калина.

# 604
  • Мнения: 17
Ние тази година бяхме в " Малката стопанка" - е няма по-усмихната управителка. Обслужването е на ниво- на всеки 3 дена се сменя бельото . Всеки ден се влиза и се почиства . Ние бяхме там в апартамент за 12 нощувки . Хотелчето се намира точно при училището и може спокойно да се спре вътре в двора . Ходихме на южния плаж (на 7 мин пеша е ) . Тази година водата беше уникално чиста -небях виждала такова море от години. Почивахме от 15 август, мога да кача 1-2 снимки ако има интерес
Подкрепям с две ръце за "Малката стопанка" - уникално хотелче! Heartpulse За първи път ходихме в Приморско и останах много очарована, стаята ни беше почиствана всеки ден, персонала беше изключително любезен и отзивчив. Местоположението е много добро, близо до магазин, близо до центъра и до заведения за хранене, близо до плажа, ходихме на северния плаж, водата наистина беше много чиста, а също и плажа. Обядвахме в "Анита" - вкусна храна и бързо обслужване, а вечерята беше при Здравко (ресторант "Лилия").
Първоначално си мислех да резервирам нещо в Созопол, но се забавихме (нямаше нищо подходящо за нашите дати) и изобщо не съжалявам за избора си, изкарахме си чудесно и бихме посетили отново! Hug

Последна редакция: пн, 04 сеп 2017, 15:26 от Moo_n

# 605
  • Мнения: 35
Moo_n,може ли на лични,да ми изпратите координати,за"Малката стопанка"?

# 606
  • София
  • Мнения: 973
Въпреки, че нашето Приморско приключи отдавна все още следя темата с интерес, защото знам, че догодина ще се върнем пак там и този път искам да знам още някое хубаво местенце за ядене.
За ресторанта на хотел Пловдив явно май извадихме някакъв късмет с поръчаните от нас неща, иначе обслужването бавно, девойката беше неориентирана и даже като отивах до тоалетната с децата, тъй като ми беше за първи път я питам накъде е ...а тя така се беше панирал нещо, че въобще не ми обърна внимание. После ми се извини девойката ама на мен въобще не ми беше приятно с трите деца да обикалям и да се чудя кой да питам.
Иначе закуските на Ники и ние сме им фенове,  а също и на Сани.

# 607
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Резервирах за две нощувки в хотел Релакс за 11 септември.Направих запитване за няколко хотела, включително и за Приморско Дел сол за ол инклузив.Отказахме се и решихме за този Релакс.За две нощувки ще пробваме на свободно в кроя на сезона.Поне хотела се намира до стълбите на северния плаж, дано наистина се постопли времето, както го дават.

# 608
  • Мнения: 259
И нашето море приключи 😐
Не съм доволна от хотел Салена бийч!
Мръсно, занемарено, на третия ден помолих да се изчисти стаята и отговора беше :" Ще видим какво ще направим!" !?!?!?!
Закуската - пълна скръб ( такава чудо не съм виждала,да не говорим за мръсните чаши и прибори)

Място за хранене препоръчвам р-нт Чайка- вкусна кухня и бързо обслужване!
Р-нт Гергана пък ни беше за завършек на почивката - много сме доволни ( вкусно , много)
Без капка съмнение мога да ви препоръчам палачинките до църквата!!! Мноооого вкусни-няма други такива в Приморско Simple Smile
До догодина моренцее 🐋🐳🦈

# 609
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 813
Хапнахме ние от тези палачинки, само дето доста се чака.

# 610
  • Мнения: 64
Да ааа, както казва месарят Кюлц, герой на големия немски писател Ерих Кестнер..."Всяко нещо си има край, само саламът два края“. Така дойде и края на почивките в доброто място-Приморско. синия рай на Южното Черноморие. Сигурно във всички са останали,  хубави  спомени за прекрасние плажове и хубавото лято.
Но това не е истинския край, защото ще има още и още и още, до следващото синьо лято и по-нататък!
До следващото синьо лято, през 2018 г.  Grinning

# 611
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
От 11-13 септември бяхме в хотел Релакс до северния плаж.Платихме за тройна стая 30лв.Настаниха ни в студио.Може би, защото нямат двойни и тройни стай, а всичко им е студио, поне така ми се стори, докато огледах разположението на сградата.Само кошчето се изхвърляше.Климатика се плаща допълнително 5лв, който е само в едното помещение.Стаите са мънички, банята също.предимството е , че е до стълбите на северния плаж.За активен сезон за тройна стая щяхме да платим 65лв.Не знам дали бих дала тези пари в пик сезона, може би...за слаб сезон си заслужаваше.
Приморско беше почти обезлюден, на плажа имаше малко хора.Доста магазини и заведения не работеха Луна парка също.Имаше ги само атеветата, бънджито, гондолата и една детска въртележка.Морската вода по обяд може би беше към 24градуса.

# 612
  • София
  • Мнения: 2 410
От една седмица се каня да пиша впечатления от заведенията. Ние бяхме близо до централния плаж и реално и там хапвахме. В Амелия е много вкусно, но много често няма място. Пробвахме в големия дъжд в едно странно заведение близко до Амелия, мисля Дионисий или нещо такова се казваше. Е там явно на края на сезона - нито храната храна, нито обслужването. Безвкусни супи, но мега солен ориз(от пиле с ориз) и само ти се мусят. Инак благодарение на темата опитахме в Анита и много ни хареса и обедно и основно меню. Пицария Капри също беше много вкусно, но там доста куца обслужването. Сервитьорите доста блеят. Орфей - едно двуетажно точно до стълбите на централните, от към обедно също беше доста вкусно.
Веднъж седнахме в Старата Чешма - голяма компания бяхме там - забравиха някои неща по час и отгоре, а храната поне на нас хич не ни хареса.

# 613
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Последния работен ден на ресторант Анита беше на 12 септември.Бяха останали само 2-3 сервитьорки и обслужването беше бавно.Първия път имахме объркана поръчка, но е разбираемо, предвид намаления персонал.Иначе вкусно беше, както винаги.Но ми се струва, че от миналото лято имат леко завишени цени.
Тези Орфей като отидохме на 11 септември вече не работеха, както много заведения.

# 614
  • Мнения: 43
Свърши хубавото време, няма ги ярките слънчеви лъчи, няма ги и чадърите на плажа, заваля и дъжд. Утре идва и есента. Но остават хубавите спомени, от неповторимото лято в Приморско! Които ще ни топлят сърцата.
Довижданe , море, довиждане, ПРИМОРСКО, до следващото прекрасно лято! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт