как да накарам бебето ми да пие сок и вода???

  • 6 306
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
И Влади не пиеше Sad В един момент започна да пие по едно шише сок нощем, а вода все така продължи да отказва, но аз бях доволна и на сока  Hug
Сега започна да пие и водичка, особено когато е хапнал нещо сухичко, като филия например.
Име време - ще пропие.Не се ядосвай.А адапте пие ли още?Важното е,  да си набавя течности по някакъв начин  Hug

# 16
  • Мнения: 394
Не мисля, че е проблем моята дъщеря до годинката нямаше изпити дори и литър водада не кажа и по-малко (в това число чайчета и други такива), , след това започна да си пие нормално. Иначе до втория месец си беше на кърма след това на адаптирано мляко.
И при нас беше така.Дойде лятото и ела да видиш какво става Grinning
По 1-2 шишета на ден.Не се безпокой-ако си пие Адапте-няма страшно.Като дойде жегата,сами си искат.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Когато ожаднее ще пропие...какъв е проблема  newsm78

На моето дете едва напоследък започнах да му давам сок и то рядко....не е хубаво да се свикват децата на сокове мисля, по- добре плод и ако ожаднее - вода

# 18
  • Мнения: 11 547
Моята Беба изобщо не иска да пие от шише-нито вода нито сок,затова й давам вода с лъжичка,а сокове вече изобщо не предлагам.Понякога й се пие,понякога-не,но не я карам насила. Simple Smile

# 19
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Като му дойде времето... не го мъчи.
Бебето най-добре си знае и кога и колко.

/Моя човек спеше и ядеше първите близо 4 месеца пък и след това...
GP-то питаше колко вода пие... да съм давала повече. Чудех й се кога - да го будя, че да пие ли ?!? Той заспиваше докато суче.
Пишех си всеки прием - до 5-max 10ml след кърмене - да не хване млечница... е, после разбрах, че и това не е било необходимо..
Но човека си порасна и взе сам да иска.../

# 20
  • Мнения: 2 959
Моята щерка пропи вода на 14мес. дотогава от течностите признаваше само кърмата, и то в доста огран. кол- ва. Дори и сега все още има дни когато я отказва. Така че спокойно, когато си му дойде времето, детенцето ще пропие. Hug

Общи условия

Активация на акаунт