Десети клас 2018/19

  • 108 871
  • 709
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 967
Имаме късмет - сменена е учителката по математика! Дано е за добро!
Изобщо не са се запознали както трябва с класната. Дал ѝ е цветето и толкоз. Ходили са да хапнат с приятели. Дори не са били с униформи, само моето и още 1-2 от класа.

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 4 072
и ние сме с нови учителки по математика и английски, та да видим
класната се оказа учителка, която ни преподава в 5 клас по история, така че е горе-долу позната
чудя се моят мързелан как ще стане в понеделник в 6.30 за първата смяна,  ще е голяма мъка този месец

# 347
  • у дома
  • Мнения: 7 152
И моето е първа смяна през септември ,но няма проблем със ставането...
Във вторник програмата им е такава
Музика
Физика
История
Английски език
Немски език
Химия
Час на класа
Разкош  Twisted Evil
Ако я нямаше музиката да ми замаже очите,че все пак има нещо разтоварващо ,сигурно щях да ходя да се разправям.То програмата не е окончателна де,но промени към по-добро не очаквам,по-скоро към по.зле.

# 348
  • София
  • Мнения: 5 569
При нас в петък е много тежка програмата. Неприятно понеже няма как да се използват събота и неделя да се подготвя за петък... Имат химия, биология, физика, география, психология и само 1 разтоварващ предмет - рисуване... Но както за всички, така и за него...

# 349
  • у дома
  • Мнения: 7 152
При нас в петък е много тежка програмата. Неприятно понеже няма как да се използват събота и неделя да се подготвя за петък... Имат химия, биология, физика, география, психология и само 1 разтоварващ предмет - рисуване... Но както за всички, така и за него...
Аууууу,аз мрънкам за трите разказвателни в един ден,ама вие избихте рибата и ще си мълча  Embarassed
Да не говорим,че нашите са във вторник и ги нямат в понеделник,та реално ако има желание събота и неделя може да си помогне.

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 4 072
и при нас петък е отврат:
Мат
Мат-Сип
Англ
Англ
Физика
БЕЛ
География

# 351
  • София
  • Мнения: 4 027
E, kakво лошо разпределение на предметите!
При нас има само по 2 разказвателни на ден, но пък 3 от дните имат по 8 часа. Като се сложат двете школи, на които иска да ходи, плюс пианото и спорта... подозирам, че ще има доста учене до късно тази година.

# 352
  • София
  • Мнения: 5 196
Петя, изхвръкнаха ми очите от програмата в петък. Ако беше лично моя тази програма, щях да спра времето в четвъртък...
Ако желаеш, напиши и за останалите дни.
На твое място бих питала помощник директора по учебната част "Има техническа грешка, нали?"

# 353
  • В офиса
  • Мнения: 4 020
E, не, Петя, това е най-безумната програма евър. Абсурдно е да я оставят така.
На нашите в понеделник им е най-тежкия ден: химия (х2), биология (х2), физика, БЕЛ. Изобщо балансирана ни е програмата. Чакам с нетърпение отзивите за учителите.

# 354
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И нашата учителка по математика е сменена, детето е доволно! Имам въпрос, някой знае ли със сигурност дали отпаднаха служебните бележки/уверенията издавани от училище, че детето е записано за учебната година пред Социални грижи за детските добавки?

# 355
  • Мнения: X
Със сигурност отпадна, вече по служебен път си набавят нужната информация от социално подпомагане.

# 356
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Със сигурност отпадна, вече по служебен път си набавят нужната информация от социално подпомагане.

Благодаря!

# 357
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте, информация за борси за учебници на старо в София ще ми бъде от голяма полза.
Ако сте поръчвали онлайн - в добро състояние ли са? Препоръчвате ли някой доставчик?
Благодаря много!

# 358
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да допълня въпроса на Rally - има ли вариант за поръчка онлайн на пълен комплект /по списък/? Сякаш преди време имаше такова предложение, но не помня кой беше сайта.

# 359
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Да допълня въпроса на Rally - има ли вариант за поръчка онлайн на пълен комплект /по списък/? Сякаш преди време имаше такова предложение, но не помня кой беше сайта.


Аз съм поръчвала така от бгучебник - http://bguchebnik.com/izdatelstvo,обаче сега са бракувани всички учебници по старата програма-никой не е помислил,че випуска на децата ни ще учи тази година по тях и дали правят все още тази услуга трябва да питаш...
От фейсбук съм ползвала това https://www.facebook.com/groups/526614600815277/?fref=nf

Последна редакция: пн, 18 сеп 2017, 22:32 от svetlaem

Общи условия

Активация на акаунт