Студените януарски дни, ОКТОМВРИЙЧЕТО с усмивка ще озари!

  • 26 766
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 242
Става  Mr. Green Макар че и на една ще съм доволна, ма нали си ларж, взимам ги! Мъжо ще ходи с пушката да ги варди  Mr. Green

И като се са ласнах като маймуна си събудих детето, уффф
   Crazy

# 721
  • Мнения: 19 729
Тъй, тъй, няма само моето да е будно  hahaha

# 722
  • Мнения: X
Моят мъж иска трето.... ама му казах, ако той го носи и си го ражда.
Аз приключих на две.

# 723
  • Мнения: 19 729
И аз исках три, ама и на две ще се съглася. Мъж ми е лесен, щото него, ако питаш, да си стоим само с този Мушмул и толкоз  Grinning

# 724
  • Мнения: 1 242
Тъй, тъй, няма само моето да е будно  hahaha

 smile3521 smile3521 smile3521 smile3508

# 725
  • Мнения: 19 729
Мани, откачиха ми се ръцете да го нося на рамо. Днес май само долна част ще тренирам, че горната я преизпълних  Mr. Green А трябва да спи диването, щото от пет е на плуване и ще е зор голям. Да не говорим, че майка му вече навъртя два километра и половина в хола, пък е яла само некви бисквити от на кучетата. Ощетих горканчовците, та после ще трябва и тия запаси да попълвам  Crazy

# 726
  • Мнения: 1 242
Мани, откачиха ми се ръцете да го нося на рамо. Днес май само долна част ще тренирам, че горната я преизпълних  Mr. Green А трябва да спи диването, щото от пет е на плуване и ще е зор голям. Да не говорим, че майка му вече навъртя два километра и половина в хола, пък е яла само некви бисквити от на кучетата. Ощетих горканчовците, та после ще трябва и тия запаси да попълвам  Crazy

Абе как ще го носиш това детенце на ръце, какво много реве ли или? Научи го да стои сам в кошарата, ще береш после ядове.

# 727
  • Мнения: 19 729
Не реве, дере се! Сигурно чак в Кемпински го чуват Joy Но по принцип не е лигльо, та явно има нещо. Като го гушна, се упоскоява.

# 728
  • Мнения: 1 242
Не реве, дере се! Сигурно чак в Кемпински го чуват Joy Но по принцип не е лигльо, та явно има нещо. Като го гушна, се упоскоява.
Я му отвори устата и леко му разтъркай венчетата, как ще реагира. Нещо го мъчи е ясно, но разбери и не се мъчи и ти и той.

# 729
  • Мнения: 495
Такава да ви кажа за захрането,чух се с педиатърката, защото при нас положението стана че едвам докарва 2.5, увеличихме дозата и с многооо зор 3 часа, и тя каза че от другата седмица като навърши 4м да почваме, нооо аз мисля да поизчакам поне 4.5м ако положението обаче стане нетърпимо и намали още интервала почваме.
Айде дах Боже да се запишем ама я групата за 2018, че 2017 ще е малко хард 😂😂😂😂

# 730
  • Мнения: 19 729
Поли, той все иска да се изправя и да ми гризе кокалчетата на ръцете. Не знам дали има отношение Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 1 242
Поли, той все иска да се изправя и да ми гризе кокалчетата на ръцете. Не знам дали има отношение Rolling Eyes

Ми чеше венчетата бе Крис, земи му купи някакъв гел или капки, не се мъчете и двамата. С чесалки, които ръфат само лиги точат.

# 732
  • Мнения: 19 729
Имам два, но още не съм ги ползвала newsm78 Ще опитам май Mr. Green

# 733
  • София
  • Мнения: 1 309
Страшни сте. 2 дни ме няма и не мога да насмогна  Hug

Сериозно ме замислихте с размерите. Не съм го мерила на дължина, но довечера ще опъна метъра. Вчера облякох гащеризон и той не може да опъне крачета. Прибирам го. Вече и аз съм на размери 6-9 месеца. От друга страна смятам, че тия размери не си отговарят... Или масово уцелвам такива. Един гащеризон е с размери 2-4 месеца, още 1-2 пъти може и да го облечем. Друг гащеризон е 9-12 месеца, но от месец му го слагам... Масово бодитата ми вече са 74 см. Малко широко му е, ама в размер 68 ми е като кренвирш.

И ММ ме пазари за още едно бебе, сега  Mr. Green Дори снощи обяснява на малкия, как отиваме при нашия гинеколог и ако каже, че може той да го износи - веднага да почва.  Mr. Green Пазари ме за бебе от раждането още  Laughing

Научил се е да вие. Ама като хъски вие. И явно се кефи и си пробва гласа. Мен ме побърква. Много, много ме дразни. И вие когато му е скучно. Само дето моите идеи за забавления се изчерпват.

# 734
  • Мнения: 19 729
Моят е като гларус Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт