Студените януарски дни, ОКТОМВРИЙЧЕТО с усмивка ще озари!

  • 26 744
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 309

 Joy Joy Joy От сега ли?  Laughing

# 736
  • Мнения: 19 698
Ъхъм. Поне на звуци го докарва Mr. Green

# 737
  • Мнения: 1 118
Кристи, ходихме сутринта да го боцнат за ПКК и да дадем обикновена урина. Изследванията пуснах в Цибалаб, има резултати вече, но чакам първо коментар от педиатърката и тогава ще споделя какво е казала. Стерилна урина се дава 72 часа след последната доза на АБ.
За зъбките (освен Дентинокс и Хамомила) ни изписа Камилия и Осадент, тя нашата си залита по хомеопатията.

# 738
  • Мнения: 495
Кристи, ходихме сутринта да го боцнат за ПКК и да дадем обикновена урина. Изследванията пуснах в Цибалаб, има резултати вече, но чакам първо коментар от педиатърката и тогава ще споделя какво е казала. Стерилна урина се дава 72 часа след последната доза на АБ.
За зъбките (освен Дентинокс и Хамомила) ни изписа Камилия и Осадент, тя нашата си залита по хомеопатията.
При коя докторка сте, че и нашата е хомеопат

# 739
  • Мнения: 1 426
Включване от мен с няколко питанки. Не виждам нова тема, ако има ще си копирам поста и там. Първо отчета: 59 см., ( според мен не сме измерени точно, май сме малко повече) и 5800 кг. Не ни биха ваксини -третия месец нямало - на вас слагаха ли ви нещо или само втория и четвъртия?
Друго...казах, че много повръщаме и трябва да минем на Фризовом... Pure_nature, помагай. Мога ли да го правя на по-малки градуси? А ако не мога, може ли да го охлаждам в чаша със студена вода? При вас имаше ли ефект? Спря ли повръщането? Pure, много съм се шашнала с това повръщане, качва добре ( сега е качил 1100, но ме е страх за лигавицата на хранопровода, тъй като има повече от 5 повръщания на ден....)
Гледа ни венците и каза, че долните резци са тръгнали, но не се знае кога ще избият. Каза да мажа с Бочко гел.

# 740
  • Мнения: X
На моето бебе му биха  две ваксини този месец (3м).

# 741
  • Мнения: 596
И на нас ни биха newsm78

# 742
  • Мнения: 2 615
Лид, и нашия повръща напоследък доста, вече взех да се притеснявам, сигурно ще сменяме пак млякото...

# 743
  • Мнения: 19 698
И на моя биха две.

Ели, чакам да пишеш  Hug

# 744
  • Мнения: 1 426
Оффф.....и сега пак трябва да звъня... и с тоя имунизационен календар ... първи прием, втори прием..нищо не разбирам, ама си пише, че има ваксина трети месец.
Krassi14, на Фризовом ли мислиш да минавате?

# 745
  • Мнения: 1 117
А ако не я правя при определената температура храната какво става ?

# 746
  • Мнения: 1 426
 Pure, сетих се и още нещо - много гъсто било млякото - вие с коя биба сте и разширява ли я допълнително?
Ани, аз Лактаната я правя с 40 градуса, а не с 50 както пише.

# 747
  • Мнения: 1 739
Заповядайте в новата тема
Този път заглавието едва го измислих и нещо не ме кефи много, ама шефа ревна... Помагайте ако имате предложения!

# 748
  • Мнения: 672
Здравейте на всички!
А се пооправих от моите кърмачески неволи, оказа се сериозно запушване, но без бактериална инфекция, за щастие. Та само цедене и компреси и мина. Но покрай честите запушвания, а и като ви четох за късите юздички се замислих дали пък и моят син няма къса юздичка и поради това на изсуква ефективно и се запушвам непрекъснато... И ми се стори, че има, но не бях сигурна. До днес. Току-що се връщаме от контролен преглед и ваксини за четвъртия месец и имаме и направление за хирург - ще го резнат. И дано проблемите с млекоподаването приключат. Благодаря ви, че ме наведохте на мисълта да проверя. Трябва да го види и кардиолог на видеозон, заради някакъв нетипичен сърдечен шум, хм. Но каза, че най-вероятно е ок всичко и да не се притесняваме. Ами ще го водя и ще се опитам да се притеснявам възможно най-малко... трудна работа. Иначе всичко е наред и е 66 см и 6.6 кг (абе, отличник!).
А исках да питам Вал. А как ваксинират децата при вас с толкова малко прегледи?
Исках още нещо да кажа, но забравих.  Simple Smile

# 749
  • Мнения: 19 698
37, препоръчвам Маринов за кардиолог.

Общи условия

Активация на акаунт