Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 31

  • 39 272
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 165
няма не искам, като питам спа ли на обед казва само си почивах.
та и в къщи го прилагам същото, не спи, ама си лежим само, пак е почивка и з анего и за мен.
много им е пълна програмата със занимания и всъщност не са само с учителката.

# 46
  • Мнения: 987
И при нас се спазва добра дисциплина в детската, а на обяд всички спят. Мен даже ме е яд, защото заради този стабилен обеден сън, вечер не иска да заспива до късно. Но, когато малкият беше рожденик  оставих фотоапарат на госпожата и тя милата е решила да ми снима освен моментите с тортата, а и различни моменти от деня. Така се снабдих и със снимка по време на сън: всички по леглата с пижамки и спят та пушек се вдига.
Още в началото се поставят правилата в детската и госпожите си изграждат дисциплината и дневния ред още в първа група. Така е по-спокойно и за самите деца.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
добре звучи както го описвате Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 23 165
моето го зарязах още бебе в ясла, знае реда и хич не недоволства.
само напоследък е взел да става злояд, и само ми споделя кое не е ял.
аз съм предупредила да не го насилват, ако иска да яде, ако не иска да не го карат насила.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 928
Шоки, бързо да се оправя дечко и да няма повече болести.

# 50
  • Мнения: 2 263
Здравейте момичета. 6-ца обувки кога горе долу се носи? Има страшни обувки пускам ги ако някой ги хареса http://www.mothercare.com/shoes-and-boots/first-walker-leather-t … boots/798418.html

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
ама излиза или само го дразни?
защото те отрано започват да нервничат заради зъби, само се понадува мястото, но излизат по-късно.


Надуто е мястото и е по-твърдо на пипане.

# 52
  • София
  • Мнения: 23 165
От две до три години моето момче носеше шести номер.
Ама тия ми се струват трудни за обуване.

# 53
  • Мнения: 3 191
Шоки- бързо да се оправя детето! На теб сила и здрави нерви!

Мими- на Бобчо му станаха венците и горе и долу около 5-тия месец. Тепърва започват да прозират през венеца горни и долни зъби - 4 броя за героя.

# 54
  • Мнения: 3 120
Да се похваля - първият ми пъзел е готов. Миша много ми помогна. Каква зрителна памет има това дете само.

Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 13 929
Миракси, страхотен пъзел  Peace какво ще го правиш сега, разваляш или лепиш някъде?
Аз имам един 5000 парчета, от тези със старинните карти, ще видя кога ще го редя.

# 56
  • Мнения: 3 120
Миракси, страхотен пъзел  Peace какво ще го правиш сега, разваляш или лепиш някъде?
Аз имам един 5000 парчета, от тези със старинните карти, ще видя кога ще го редя.

Това сме ние - нашето семейство - тати,Миша и мама.  Joy Joy Joy
Ще се сложим в рамка.  Mr. Green
Като се стопи снега идваме в Икеа, купуваме рамка, а как точно ще го рамкирам все още не зная.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
еха, Мире, браво на вас, на мен ми изглежда илюзорно да се занимавам с нещо подобно, пък и децата да се включат Simple Smile

# 58
  • Мнения: 19 687
Страхотен е Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 191
Миракси - прекрасен е пъзела! За рамкирането -ще трябва първо да го залепиш на картон, в противен случай ако рамката е по -халтава ще се разбутат частите и ще се развали. Аз лепя със сухо лепило. В момента както си го наредила, така парче по парче го лепи на картона и на следващия ден може да рамкираш.

Общи условия

Активация на акаунт