The 100- тема II

  • 50 348
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Помислих за Белами, че е Grinning Grinning

# 691
  • Мнения: 31 695
На мен пък новото му тяло не ми допадна.
Старото си беше екстра  Laughing
Не ми липсва, сякаш не беше той.

# 692
  • Мнения: X
Е много ясно, че не беше. Ама пък как хубаво стоеше пред камерата. И като актьор не е зле.
С баба Аби бяха абсолютно нелепа двойка. Чак почувствах нещо неприятно в стомаха, като взе да го целува. Аз очаквах да се задържи, но да се разделят.
Пък то....
Тая жена толкоз време един гребен не намери да се посреши. Я Рейвън какви букли поддържа? И силиконови устни, и оформени вежди, нищо, че са в пустошта.

# 693
  • Мнения: 10 806
Аз си помислих, че новия Кейн ще се залюби с Рейвън. Не знам, сякаш едни погледи си хвърляха, викам си баба замина.
Рейвънчето е като излязла от списание направо Grinning

# 694
  • Мнения: 9 991
Рейвън е с естествено големи устни. Виж блъд рейна с тези татуирани вежди и спирала. Всички ги гримират. Едно бельо в секс сцените изкараха. Явно някой Триумф има отворен в космоса дето не го знаем Simple Smile)

# 695
  • Мнения: 10 806
С естествено големи е, но перфектното и червило е адски неестествено Grinning Особено като се има предвид, че до сегашния сезон го раздаваше много семпло, все на опашка, едвам забележим гланц, а сега като я гледам и очаквам да подвикне "Всички ръчички горе" Grinning Няма лошо, обичам да гледам хубави хора, но все пак малко от малко достоверност да има.

# 696
  • Мнения: 9 991
Сериал за тийнове е. Сега коментирате, явно сега сте гледали епизода. Аз го гледам в руски сайт дни по-рано.

# 697
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Серията си излезе навреме, субтитри също, но какво да му се коментира?

Аби наистина трябва да се преведе във вид. Тази невчесана прическа вече ми е противна.

И аз не видях много смисъл в съживяването и самоубийството на Кейн, но явно така приключиха геройски с персонажа.

Лошата Кларк се завърна. Ще наритва задници Simple Smile

# 698
  • Мнения: X
Да, плътни устни има Рейвън, но в този сезон ми се виждат още подсилени, и не само с червило.

Явно Абито няма достъп до този салон за красота, защото ходи като Лудото Ленче вече 4 сезона.

Не стига къде бастисаха толкова бързо любимия ми Вълчо, ами още му съкратиха екранното време в последната сцена, преди да полети. Съвсем неправдоподобно се получи. Изведнъж всичките изпитаха групова халюцинация, не само абстинентната Аби. И наистина, защо изобщо го вкараха в сюжета? Освен да му дадат малко пари за участието и да му се порадваме на плочките за няколко минути?

А пък Кларк как разбишка 5-6 яки и тренирани мъжаги, въоръжени до зъби....като на филм.

# 699
  • Мнения: 9 991
Щом го убиха, а не изкараха чипа с Кларк не знам какво ще правят. Кейн не му ли стана жал за тялото на момчето?

# 700
  • Мнения: X
Щом го убиха, а не изкараха чипа с Кларк не знам какво ще правят. Кейн не му ли стана жал за тялото на момчето?

За Кейн не знам, ама на много зрителки ни стана жал Grinning.
След като имаше и най-малкото подозрение, че истинският притежател на тялото е жив, Кейн нямаше правото да го убива. Пък иначе - много морален, няма що.
От друга страна, под заплахата от секс с Аби, нищо чудно космосът да му се е видял по-добрата алтернатива.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 313
В епизод 10
Скрит текст:
Белами направи изкуствено дишане на Кларк. Вече официално са се целунали  hahaha Joy

# 702
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
На кораба не знаят, че Кларк е "жива". Те занимаха преди това. Нали?

# 703
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Aз последно 8 епизод гледах. 13 ли ще са този сезон?

# 704
  • Мнения: X
На кораба не знаят, че Кларк е "жива". Те занимаха преди това. Нали?

Не, обаче жената на русия хубавец вярваше, че той е жив. Това трябва да е достатъчно като източник най-малкото на съмнение. Явно и овците на заколение не смятат, че съзнанието на приемника умира напълно, а че просто се слива с "великите първи".

Общи условия

Активация на акаунт