♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 51

  • 58 845
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 986
Гледам снимките от откриването на Панда, ами Баръш и Елчин наистина не се виждат, чак пък толкова да са заети, както казах Боре бърше на кака си сополя, а Елка си души кучетата у тях, не са ли близки почти две години работят заедно или онези двамата са си чешити newsm78

И защо Дафа сънува рижо бебе Confused



 Thinking Thinking

# 16
  • Мнения: 9 540
Гледам снимките от откриването на Панда, ами Баръш и Елчин наистина не се виждат, чак пък толкова да са заети, както казах Боре бърше на кака си сополя, а Елка си души кучетата у тях, не са ли близки почти две години работят заедно или онези двамата са си чешити newsm78

И защо Дафа сънува рижо бебе Confused
Скрит текст:


 Thinking Thinking

Първо- това на снимката хич не ми мяза на Баръш  Whistling
Второ- че са си странни нашите си личи отдавна: много рядко ще ги видиш тях на събиране на екипа, било то по отделно или не дай си Боже, заедно  ooooh! ooooh! На пръсти могат да се изброят случаите, когато сме ги виждали двамата заедно извън снимачната площадка  Whistling Whistling
Трето - бебето е рижо, защото и хапчетата на Мерич са оранжеви... или най- после са ѝ издали жълта книжка и тя си е хареса този нюанс  newsm78 Joy Joy На мен по- смешно ми беше, че Дефне се беше сетила да сънува Йомер с халка, освен с бебе  hahaha hahaha

След семките дойде време за реклама и на нещо сладичко  hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 11 986
Темпи, не знам, но май допуснах грешка като не отидох, щеше да има репортаж от мястото на събитието а не само Нера и Корай, опс Наргиз и Онур и някой гюбек от Мюжде Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 9 540
Темпи, не знам, но май допуснах грешка като не отидох, щеше да има репортаж от мястото на събитието а не само Нера и Корай, опс Наргиз и Онур и някой гюбек от Мюжде Crossing Arms

Късно е либе за китка... човека покани всички, ти директно го отряза  Crossing Arms Crossing Arms Стой сега и се чуди какви репортажи да пишеш- може би за това колко пъти на час киха кака и колко от нейните микроби поема Баръш, докато ѝ подава салфетки  Crazy Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 9 540
Тази не е ли Еда  newsm78 newsm78 Снимките са от сета този вторник  Whistling Whistling

Нови  Crazy Crazy
Скрит текст:




И не че съм чела сценария предварително, но  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Джанъм, ами тайнствената мацка от римското обаждане да не се окаже някоя забравена мама на Йомер или сестра или пък някой екстрасенс че с един сеанс го излекува от кошмарите Crazy

При Мера всичко е възможно  Whistling Whistling

Нещо сериозно - вариантите според мен са два: или е роднина на починалия пътник от колата на Йомер, когото той не е могъл да спаси, или е роднина, а защо не и самия пътник, който е останал инвалид след като са закъснели за болницата или пострадал при самата катастрофа, но сега се възстановява newsm78 newsm78

Ей ви я Елчин  hahaha hahaha Докато Йомер играе мач с колегите, Дефне е завела родата на вилата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 01:01 от tempestad

# 21
  • Мнения: 11 986
Тази не е ли Еда  newsm78 newsm78 Снимките са от сета този вторник  Whistling Whistling
Скрит текст:
Нови  Crazy Crazy
Скрит текст:





Тя е

Темпи, не ме дразни, че и аз съм с ангина и искам Боре да ми подава салфетките

И още нещо, как без халка бебе ще има, не мой сем не дава Mr. Green, не че не е станало Whistling

# 22
  • Мнения: 9 540
Темпи, не ме дразни, че и аз съм с ангина и искам Боре да ми подава салфетките

Ако те види и той ще поиска, ама ти като не се вясваш из техните компании...  Whistling пък кака нали е като залепена за него, той ще не ще, подава ѝ кърпички, салфетки, едно друго  ooooh! ooooh! ooooh!

А Елчин сигурно заради "тежката" си бременност не е отишла на откриването..  Peace Crazy нали ѝ бяха препоръчали лекарите да почива, та сигурно сега като нас лежи и гледа само снимки от там.. надяваща се да види някъде Баръш, по възможност без кака, увиснала на ръката му  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 986
Темпи, не ме дразни, че и аз съм с ангина и искам Боре да ми подава салфетките

Ако те види и той ще поиска, ама ти като не се вясваш из техните компании...  Whistling пък кака нали е като залепена за него, той ще не ще, подава ѝ кърпички, салфетки, едно друго  ooooh! ooooh! ooooh!

Сигурно и тавук чорба и вари #Crazy




Това май не го даваха

Темпи, ти да не въртиш кълбото наобратно newsm78

# 24
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Темпи, не ме дразни, че и аз съм с ангина и искам Боре да ми подава салфетките

Ако те види и той ще поиска, ама ти като не се вясваш из техните компании...  Whistling пък кака нали е като залепена за него, той ще не ще, подава ѝ кърпички, салфетки, едно друго  ooooh! ooooh! ooooh!
Сигурно и тавук чорба и вари #Crazy

И лъжичка по лъжичка ѝ я подава, като внимава да не я изгори  hahaha hahaha hahaha
Охх ще сънувам май кошмари тая нощ  Joy Joy

# 25
  • Мнения: 11 986
Скрит текст:
Скрит текст:
Темпи, не ме дразни, че и аз съм с ангина и искам Боре да ми подава салфетките

Ако те види и той ще поиска, ама ти като не се вясваш из техните компании...  Whistling пък кака нали е като залепена за него, той ще не ще, подава ѝ кърпички, салфетки, едно друго  ooooh! ooooh! ooooh!
Сигурно и тавук чорба и вари #Crazy
Скрит текст:
И лъжичка по лъжичка ѝ я подава, като внимава да не я изгори  hahaha hahaha hahaha
Охх ще сънувам май кошмари тая нощ  Joy Joy

Тая хич не може да ме уплаши, ама ако аз я гледах щеше да и направя горещ компрес заедно с тенджерата да оздравява по бързо не заради друго

# 26
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Темпи, не ме дразни, че и аз съм с ангина и искам Боре да ми подава салфетките

Ако те види и той ще поиска, ама ти като не се вясваш из техните компании...  Whistling пък кака нали е като залепена за него, той ще не ще, подава ѝ кърпички, салфетки, едно друго  ooooh! ooooh! ooooh!

Сигурно и тавук чорба и вари #Crazy



Това май не го даваха

Темпи, ти да не въртиш кълбото наобратно newsm78

Цялата сцена с танца и шушукането от етикетите днес си ни я оставиха за другата серия  Peace Peace

За кълбото - сетих се, че нещо бях пророкувала аз за събитията, та викам дай да погледна... оказа се, че съм познала.  hahaha hahaha Сега остава да позная и че Синан пишеше по дувара и ще ходя да си искам хонорар от Мерич  Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 11 986
 hahaha hahaha
 Тя скрънза няма да ти даде или ще се сети за амнезията си Joy Joy

Лека

Отивам да си изгледам епизода, че карам на откъси

# 28
  • Мнения: 9 540
Лека и спокойни сънища  Hug Hug Hug

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 9 540
Идиотката Мерич не можа ли да подсети Йомер за тази вещица /още не мога да проумея кой обърка така превода още от самото начало- "вещица в сряда" казва Дефне, ама хайде, няма значение  Peace Peace/



Вместо за тази  ooooh! ooooh!



Беше си идеален повод, ама на- тя и него успя да опропасти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт