Юнчето расте на топло в мама и скоро ритничетата му ще усетим с трепет голяма

  • 44 980
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 33
Цоп и аз тук в новата темичка.Наистина много бързо върви темичката.
Добре дошла sweetdanger  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 782
sweetdanger , добре дошла при нас - леко бременеене и успешен финал Simple Smile
 
Момичета, аз май много взех да се шашкам и утре ще тичам Sad
Едно, че имах уж някакви усещания, а от няколко дни нямам.
Гърдите не ме болят вече и от два дни ставам само по веднъж нощем...
Верно, че във втори триместър отшумяват разни симптоми, ама ...
Дано си внушавам и всичко да е наред, но с три аборта - "шубето е голям страх" Sad

# 32
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Моята АГ ги лекува гъбите, въобще не е чакала, бях 12г.с., когато ми изписа глобулите.

# 33
  • Мнения: 383
Karjala,същата работа и при мен Sad Удари ме някаква депресия и притеснение от вчера Sad Чак не мога да се позная Sad
 Sweetdanger,Bling-a-ling,добре дошли Hug
Bebka_8,стискам палци всичко да е наред и вярвам,че е така.Според мен просто отшумяват симптомите.

# 34
  • Мнения: 108
Bebka най - вероятно отшумяват симптомите. Не се притеснявай. Мен гърдите също не ме болят постоянно. Понякога не усещам нищо, понякога са ми много чувствителни. Ставането нощем също не винаги при мен е на често, имам вечери, в които ставам по два пъти, а понякога по десет пъти, чак правя пътека до тоалетната. Бебечето също не го усещам постоянно, но точно като се филмирам и то почва Simple Smile Успех Бебка  Hug

# 35
  • Мнения: 5 894
Симптоми, ако гледате трябва да се хвърлите от някъде. Аз и предните бременности нямах кой знае какви и едва ли не очаквах да ми се върне тъпкано този път особено на фона на всичките конски дози хормони, които приемах. Обаче нямах грам такива. Само леко гадене няколко дни и от време на време болки в гърдите. От няколко седмици и малкото различни усещания спрямо преди изчезнаха. Изобщо не обръщам внимание вече на такива неща. Не съм и вярвала, че ще карам такава Б при условие, че и матка, яйчници и всичко ми е много чувствително по принцип. И честите прегледи не помагат особено, защото успокоението е за ден-два и после пак почват да шават бръмбарите в главата. Просто трябва сериозна тренировка на психиката.

# 36
  • York
  • Мнения: 826
Специално пиша за момичетата с начална депресия!
Аз минах през това, но като разбрах, че съм бременна. Не се давайте, намерете си занимание, започнете да излизате сред хора и с приятелки, далеч от бременност и майчинство. Много е важно да спрете да се фокусирате върху всеки детайл, че ще задълбаете много.  Peace

Добре дошли на новите попълнения!  bouquet

# 37
  • Мнения: 19
Момичета, аз май много взех да се шашкам и утре ще тичам Sad
Едно, че имах уж някакви усещания, а от няколко дни нямам.
Гърдите не ме болят вече и от два дни ставам само по веднъж нощем...
Верно, че във втори триместър отшумяват разни симптоми, ама ...
Дано си внушавам и всичко да е наред, но с три аборта - "шубето е голям страх" Sad

Мен спряха да ме болят гърдите още в края на втори месец. И нощем не ставам отдавна, но отиди да те видят за твое спокойствие.
Аз се притесних нещо за килограмите,не ям повече от преди, но нещо бързо се качват Sad

# 38
  • Мнения: 1 782
Не се въздържах и отидох.
Още повече мъжът ми като разбра, направо ме натири хахаха
Аз гледах да не изпадам в някакви ненужни истерии пред него, че той милият е по-зле и от мен.
И лекичко му съобщих, как лекичко съм притеснена ...
А той, все едно на нисък старт хахахха

Та, всичко е наред Simple Smile Бебчо си лежи ритка си и си смуче яко палеца хахаххаха
Станали сме 180 грама и тази лекарка предположи, че ще е момче Simple Smile
Каза, че щом съм изкарала една бременност до 21 седмица, съвсем скоро предстои да започна да го усещам по-добре. Сега отговаряме на 17-та седмица. Аз си броя, че сме 16+2.
Ох, дишам по-спокойно Simple Smile

Много ви благодаря за подкрепата, кокичета  bouquet bouquet bouquet

# 39
  • Мнения: 18
Здавейте,
Аз отдавна не съм се включвала, но си следя темичките. Два пъти за месец се разболях с температура и ужасна кашлица. От тази кашлица така ми се втърдяваше  корема, беше много неприятно. Гаденето при мен още го има, започва от следобед и така докато си легна..
Друго да споделя с вас.. предишните два дни долу ниско, под корема ми се надигаше, като малка стегната топка за 1 минута и след това се нормализираше. Първо се изплаших, да не е контаракция, но ниско долу дали да не е бебето, нещо да се дупи Simple Smile
Сутрин как се чувствате коремната област. Като се събудя и на страната, на която съм спала ми е страшно подуда, все едно всички органи са ми се откачили и изтърсили и като се обърна, много ме боли целият корем.
И така, това при мен общо взето - пия си магнезия и но шпато, че менструални болки имам всеки ден..

Цун.

# 40
  • Мнения: 95
bebka_8 радвам се, че всичко е наред!

И аз не усещам напрежение или болка в гърдите,  но са си все толкова тежки и имам чувството, че продължават да растат  Shocked от 85 B, сега си взех 90 С и горе долу се побирам

Аз имам сенна хрема, която си ме държи целогодишно, даже сега ми е особено чувствителен носа и запушен постоянно и кихам още повече, а като кихам, винаги ужасно силно и няколко пъти под ред, коремът ми се втвърдява, това просто не се сещам как мога да го избегна.

Относно депресията - мен ме хващат понякога едни такива депресивни мисли, особено когато гледам как хората правят неща, които аз сега не мога или като се сещам за промените в тялото ми и килограмите или като ми е трудно да избера какво да облека, като нямам особен избор. Понякога ме притеснява и когато срещна някакви познати, които скоро не съм виждала и всички гледат към корема ми едно такова странно.....не знам, преди като, че ли не съм се чувствала така....не ме разбирайте погрешно, бебето ни е много желано и даже не се и надявахме да стане, имах проблеми с цикъла близо две години, просто го нямаше, но някак си не съм преизпълнена с въодушевление с тази бременност, не се вълнувам безкрайно, може и от хормоните да е или от това, че нямам много време да го мисля.....чакам да си гушна бебка и да си се гледаме и обичаме  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 980
И моите гърди станали огромни и продължават да растат. На какво ще приличам към края на бременноста? Памела Андерсен нервно ще въздиша настрани. Grinning

# 42
  • Мнения: 224
Аз преди първата бременност трудно се побирах в чашка Д. По време на бременността и докато кърмих почти излязох от чашка Е. След като спрях кърменето и свалих малко кг, чашка Е ми беше супер. Сега гледам, че и тя почва да ми отеснява, какво ще правя по-нататък с тези размери - не знам  no  Мисля да офертирам мъжа за някаква корекция като свърша с кърменето - най вероятно подвигане. Вие какво мислите по въпроса?

# 43
  • Мнения: 980
Като спреш кърменето гърдите не ли намаляват? Аз съм попринцип 80Б. Сега нямам представа, но са огромни. Нося спортен сутиен без чашка 42 размер. Не мога да разбера жените, които слагат селикон. Хич не ми е удобно с големи гърди. Много се надявам че ще се върнат нормален размер. Sad

# 44
  • Мнения: 224
И аз много се надявах да се върна в нормалните размери отпреди бременността след като спрях кърменето, но при мен не стана Sad Но аз не успях да си върна и кг отпреди бременноста

Общи условия

Активация на акаунт