Юнчето расте на топло в мама и скоро ритничетата му ще усетим с трепет голяма

  • 45 024
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 196

Sunny,аз бях точно така вчера-като рязко пробождане в ляво.Но днес съм добре.Не е балезнено,само е малко неприятно.Може и от растежа на матката да е,защото аз имам и контракции и определено при мен това не


Sallywf дано да си права и да не са контракции, ще видим в сряда какво ще каже лекарката ...

Не знам кога ще свършат тези притеснения и  страхове та да се насладим на бременноста  Praynig
Тъкмо реша да купувам някои неща за бебето и ме хване някоя болежка и веднага се отказвам  Weary

Karjala ти в коя седмица беше,че толкова силно усещаш бебчето ? При мен усещането е още много слабо и най-вече като се премести на една страна го усещам като допир Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 яну 2017, 22:32 от Suny771

# 61
  • Мнения: 980
20 седмици и 2 дни сме. С задна плацента съм. Не знам зависи ли от това усещане. Обаче почвам да се притеснявам от тези раздвижвания. Като порасне направо ще ме изкорми отвътре.  Shocked

# 62
  • Мнения: 196
да вие сте по-големи  Simple Smile и аз съм със задна плацента, сигурно и при мен ще се усилят дотогава.

по- добре да рита дори и да е много, така го чувсташ и знаеш, че е добре  Peace

# 63
  • Мнения: 980
Точно това мен притеснява, дали всичко е наред щом така мърда. Примерно да не го притиска нещо, или не харесва храна или въздух не постъпва. Нямам идея...

Последна редакция: нд, 15 яну 2017, 23:08 от Karjala

# 64
  • Мнения: 19
И аз се чудя какви са тези движения, Канго джъмп в корема ми.Аз съм 18та г.С. С предната бременност по това време нищо не усещах...и аз се чудя нормално ли е.На първата ФМ също подскачаше като лудо.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 686
А, добре дошли и вие в отбора! Със сина ми такива, даже болезнени ритници, получавах чак в 7-мия. И аз се чудя какво става. Ето пак кукувам. Уж ми се спеше, легнах, унесох се и отвътре бам-бам! И до там със съня Sad

# 66
  • Мнения: 9
Аз ще се побъркам вече .... Не мога въобще да заспя, и това нямаше да ме тревожи чак толкова много ако утре не трябваше да съм на работа  Cry  Пробвах с прясно мляко и с чай от мента ..  Книга .... Нищо не помага. Миналата седмица имах пак такъв проблем три поредни нощи, но тогава поне успявах да поспя по 2 часа .... Ще се побъркам вече  Sad Не знам какво да правя ...

# 67
  • Мнения: 196
и аз съм така ... бях си 2-3 седмици при мама и съм спала така сладко и непробудно цяла нощ. Прибрах се вкъщи и ето ме пак кукувица....


Но и в апликацията за бремонност на телефона си пишеше за тези седмици, че са възможни доста проблеми със съня . Сигурно е от хормоните..

# 68
  • Мнения: 49
Добро утро мами!
Ето един сайт с намаления...някой ако си хареса нещо..
http://www.baby.bg/promotions.html

Аз все още нищо не купувам, само разглеждам...пусти му суеверия... Нооо предложенията в Лидл тази седмица  силно ме изкушават...  Grinning

# 69
  • Мнения: 1 501
rusiblue относно депресията и аз се чувствам зле в последно време. Много лесно се разстройвам и ми се случва също така да ми е неприятно ако видя стари познати, които примерно не знаят че съм бременна и ме гледат в корема. Но най-вече и мен ме обхващат черни мисли относно това дали ще съм добра майка, и също макар че нашето бебе е много желано, си мисля неща от рода на това не е за мен, не съм "mother material" така да се каже. Най-вече когато ми се случват различни здравословни проблеми и несгоди покрай бременността, каквито и да са те.  #Crazy newsm78 Joy Дано да навляза скоро в по-добър период, че до момента не е добро положението. Сутрин понякога се събуждам в това настроение и сънувам кошмари по темата.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 609
Здравейте!

Добре дошла и на Sweetdanger. Ти май беше писала за количките също. Аз понеже много исках да имам близнаци и имаше за кратко такава вероятност, съм ги пооглеждала. Любимата ми близнашка количка е Mountain Buggy, но е доста скъпа. Има и втора ръка, разбира се.

Бебка_8, радвам се, че си добре. За кондиломите - на същото място, на сгъвката на крака. Допреди първата ми бременност си беше кафяво на цвят и значително по-малко, сега освен че е по-голямо е и с цвета на кожата ми. Наистина го имам откакто се помня. Определено ще се консултирам, особено щом и на теб толкова АГ не са ти обърнали внимание за това нещо.

Аз проблеми със съня също имам, но други - не ми стига, ей! Лягам си вечер най-ксъно в 21. Вярно, ставам в 7 без нещо, но при всички случаи имам 8+ часа сън. Ами не ми стигат. Събота и неделя спя по 10+ часа и пак следобед ми се доспива и си полягвам и спя пак. Какво е това чудо... С дъщеря ми не помня след третия месец такова нещо да е било.

Дамите със силните ритници - ами сякаш ще да е нормално. Май си е до бебе. Дъщеря ми и тя така непрекъснато се премяташе, непрекъснато риташе, почти не се спираше. И досега е така  Grinning. Това бебе по-кротко ли е, аз ли не го усещам... ама и на прегледи като го гледаме, сякаш по-малко шава от щерката. Но при всички случаи препоръчвам консултация с лекар на притеснените.

Аз иначе съм добре, днес съм на преглед. Надявам се всичко да е наред Simple Smile

# 71
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен Simple Smile След седмица отивам на втора ФМ и нямам търпение, защото последният ми преглед беше на 16.12., а от тогава мина много време. Днес официално влизам в 20 седмица и все още не съм усетила истински движения. Честно казано от 2 нощи вечер като си легна и като започна да се отпускам все едно усещам някакво движение в корема ми, но то е все едно къркорене. Случва се и сутрин, ако се излежавам 15-20 минути и не ставам. При вас така ли беше? Чак не смея да се зарадвам и да кажа на мъжа ми, защото не знам дали е това   Embarassed

Успешна нова седмица от мен и внимавайте с леда по улиците!

# 72
  • Мнения: 665
Здравейте и от мен Simple Smile След седмица отивам на втора ФМ и нямам търпение, защото последният ми преглед беше на 16.12., а от тогава мина много време. Днес официално влизам в 20 седмица и все още не съм усетила истински движения. Честно казано от 2 нощи вечер като си легна и като започна да се отпускам все едно усещам някакво движение в корема ми, но то е все едно къркорене. Случва се и сутрин, ако се излежавам 15-20 минути и не ставам. При вас така ли беше? Чак не смея да се зарадвам и да кажа на мъжа ми, защото не знам дали е това   Embarassed

Успешна нова седмица от мен и внимавайте с леда по улиците!

Ами при мен бяха точно такива движенията в началото, обаче от два три дни вечер раздава здрави шутове чак ме стряска  Grinning . Иначе съм в 18+2 ..

# 73
  • Мнения: 84
Момичета, имам толкова работа, че ще се връщам да чета след седмица, ако се поуспокоят нещата. На преглед бях в събота по ЗК, всичко е на ред с бебето в 16+1 седмица, обаче пола този път не се видя. Така че от първоначалните не на 100% сигурни предположения за момиченце, съмненията ми си останаха. В четвъртък съм на частното, да видим, дали нещо ще се изясни.

# 74
  • Мнения: 108
Здравейте и от мен Simple Smile След седмица отивам на втора ФМ и нямам търпение, защото последният ми преглед беше на 16.12., а от тогава мина много време. Днес официално влизам в 20 седмица и все още не съм усетила истински движения. Честно казано от 2 нощи вечер като си легна и като започна да се отпускам все едно усещам някакво движение в корема ми, но то е все едно къркорене. Случва се и сутрин, ако се излежавам 15-20 минути и не ставам. При вас така ли беше? Чак не смея да се зарадвам и да кажа на мъжа ми, защото не знам дали е това   Embarassed

Успешна нова седмица от мен и внимавайте с леда по улиците!
Мисля, че точно това е бебчето ти Simple Smile И аз в началото го усещах по този начин, като лека полека започна да се усилва. Бебетата са най-активни вечер, когато мама легне да почива и да спи и сутрин, когато се събужда Simple Smile 
Когато питах кумата какво трябва да усетя, за да разбера, че е бебето, тя каза, че в началото е усещала все едно й куркат червата в корема.

Общи условия

Активация на акаунт