Латино-Американски, дръзки, красиви, любовни, приключенски сериали - Тема 9

  • 81 372
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 159
......И на мен Брук ми беше симпатична докато я гледах в детството си, може би защото умее да заблуждава. Но някъде около десетата година на ДиК изведнъж се замислих какви всъщност ги върши и се шокирах да осъзная за каква долна жена става дума. Grinning...
Защо толкова си изстинал към Брук , да не те е тормозила в мокри  юношески сънища  Laughing?
Добре ,че не си сънувал Тейлър , защото напоследък  се беше направила като Джокера в устата  #Crazy

# 706
  • Мнения: 906
......И на мен Брук ми беше симпатична докато я гледах в детството си, може би защото умее да заблуждава. Но някъде около десетата година на ДиК изведнъж се замислих какви всъщност ги върши и се шокирах да осъзная за каква долна жена става дума. Grinning...
Защо толкова си изстинал към Брук , да не те е тормозила в мокри  юношески сънища  Laughing?
Добре ,че не си сънувал Тейлър , защото напоследък  се беше направила като Джокера в устата  #Crazy

Просто се случи, в един най-спонтанен момент. Grinning Мисля, че дори си спомням конкретната сцена- когато се забиваше с Джеймс, бяха излезли на романтична вечеря и седяха на една маса. И както я гледах Брук колко е 'влюбена' в него изведнъж осъзнах, че той е поредния мъж, пред който се прави на такава или може би реално си въобразява, че е влюбена. Не беше нужно още много време, за да загрея и как точно е получавала мъжете. Стана ми ясно каква лека жена е. Grinning
Тейлър през това време още беше естествено красива. И много достойна. Един единствен голям грях с Джеймс за повече от 10 години, страхотна беше... Жалко, че сценаристите и пластичните хирурзи решиха друго.

Последна редакция: нд, 15 апр 2018, 20:38 от SG7

# 707
  • Мнения: 6 159
Забравила съм ,че е прегазила и Джеймс , не съм гледала активно  всичко ,но  от това , което  помня , все баба Стефка  въртеше  интриги  /гадни/ срещу Брук /заради майка и / и това я амбицираше да забива  всичките мъже около нея .
И понеже  всички мъже и жени в този сериал са си  баджанаци Joy , не мога да обвинявам  само Брук за нещо , което правят и всички останали .
Освен това  напоследък почти нищо не гледам от епизодите , последните два ги погледнах заради Тейлър , само си отварям   ежедневните резюмета и се опитвам да ги сложа тук в някакъв по-приличен вид .

# 708
  • Мнения: 906
Ами всъщност баба Стефка отначало въобще не целеше да се заяжда по какъвто и да е начин с Брук. Имиджа й на зла бабичка, която не харесва онеправданата снаха и я гони на всяка цена, се пробута като факт от страна на сценаристите през годините, но някои добре помним истинския развой на събитията. Хейта на Стефани към Брук се получи по времето, по което тя забеляза що за жена е дъщерята на някогашната изгора на мъжа й. Нямаше нищо общо с Бет, а с действията на самата Брук, която съблазни Ридж като се възползва от приятелството си с него и скри едно негово писмо до Каралайн, което щеше да им помогне да се съберат.
В ето това клипче може да се види, че при първата среща на Стефани и Брук кралица Форестър е напълно добронамерена и дори изненадващо мила с непознатата прислужница (която сама се натиска да се запознае с нея, богаташката), а и със самата Бет. А покрай същото това клипче от съвсем скоро с шок установих и още нещо. Винаги съм си мислел, че златотърсачката Брук си е била нацелила конкретно Ридж, за да влезе чрез него в света на Бевърли Хилс. Но изненадващата истината е, че тя е била готова да се даде на КОЙТО И ДА Е от неговото семейство. Anguished
И ако не ми вярвате, минутата е 1:48.



"Има ли някакъв шанс да се срещна с... нейният съпруг... или може би със синовете им?" и това изречено с Лоугънски интересчийски поглед, което дори и майка й забелязва и й казва да не се бърка.
И това ли е силната жена, която Стефани цял живот е тормозила? Grinning Благодарение на постиженията си във фирмата ли се е издигнала или благодарение на нещо друго? Grinning И защо Стефани да е нямала право да не харесва и да гони от семейството си такава напаст?
Ще се възползвам да поствам това клипче и в други случаи, в които се говори колко добра е била Бруки и колко зла баба Стефка. Grinning

Последна редакция: пн, 16 апр 2018, 17:02 от SG7

# 709
  • Мнения: 6 159
 Peace  Много свежо клипче , бях забравила колко нежна беше Брук и как още при първата си среща с Ридж  се погледнаха така , че  беше за цял  живот / е , с леки прекъсвания  Joy/.От всичките и  връзки  единствено  ми беше в повече това с Ерик , а те взеха че и деца си народиха  ooooh!
Е , той Ерик  мина  през всички Лоуган.../с Кейти само виртуално за сега /.

епизод –понеделник-16.04.2018
Тейлър насочва пистолета към Б, той и казва да го остави, тя не се държи адекватно . Тейлър казва, че трябва да има граница... ти причини това на дъщеря ми…

Стефи казва на Лиам, че не е причинил това на баща ,Лиъм може да мрази Бил до края на живота си, но той не може да отнеме живота му.

Брук и Ридж говорят за Тейлър и Брук е изненадана, че Тейлър е там .Ридж казва, че тя винаги ще защитава Стефи и е изненадан, че не е дошла по-рано.

Тейлър продължава да насочва пистолета към Бил и да го обвинява, че е съсипал живота на Стефи и Лиам, тя казва, че не е трябвало да бъде там онази нощ и не е трябвало да прави това, което е направила, насочва пистолета и накрая го сваля и го изпуска... Бил отива да вземе пистолета.
Ридж коментира ,че Тейлър е била много разстроена и може би затова не е дошла ведната , Брук отбелязва ,че
тя е професионалистка и е преценила ,че и трябва време да се успокои . Ридж е съгласен и казва, че тя знае, че психопатът Бил се е възползвал от дъщеря ни.
Стефи  продължава да успокоява Лиъм , телефонът и звъни и и съобщават ,че Тейлър е в града . Тя тръгва да я търси , за да я доведе и супер-мамата да окаже квалифицирана помощ на Лиъм .

Тейлър продължава да говори за това как той събаря хората и унищожава животи. Бил каза, че тя го е вкарала в болницата и за малко  да го  зарови в земята .
Тейлър говори за това колко е била ядосана от това ,че е наранил бебето й. Тя казва, че е чула, че Ридж е арестуван и след това е освободен. Тя казва, че не може да живее с това, че иска да се изправи срещу Бил.
Продължават да спорят , Бил казва ,че  въпреки че твърди ,че изпитва вина , тя не си е признала нищо, докато не е разбрала , че Форестър е бил арестуван..
Тейлър продължава да бръщолеви – ти  си наранил дъщеря ми. Бил казва, че не я наранил, но ти ще я нараниш, когато отидеш в затвора, когато разбере, че Ридж е бил арестуван заради теб, защото Лиъм мисли, че той е застрелял баща си….Лил осъзнава, че Лиам не го е направил... ударил си е главата и ефекта от сътресението го е накарал да мисли, че е застрелял собствения си баща…
 Той  пита дали знае какво е това   детето ти да те мрази толкова ,че да иска да те убие... но не го е направил, това си била ти. Стефи влиза и вижда Тейлър , прегръща я и пита какво се е случило.

Ридж продължава да се държи малоумно и обяснява как Бил
се е възползвал от Стефи, а Брук не е съгласна и казва, че не е това, което казва Стефи. Брук каза, че не защитава Бил, но това, което се опитва да каже е, че ако Тейлър мисли, че Бил е нападал дъщеря й.... тя ще бъде много разстроена... точно като теб и тогава нещата ще се влошат .

Стефи иска да говори с Бил насаме, Тейлър се опитва да каже на Стефи колко е разстроена за това, което Бил й е направил, а Стефи казва, че таткои  греши за случилото се. Бил най-накрая принуждава Тейлър да признае, че го е простреляла .


Дързост и красота-спойлери :
Понеделник, 16 април:
Във  видеоклипа в понеделник /B & B/  Тейлър държи пистолет срещу Бил ,а Steffy смята, че Лиъм е невинен.
Steffy  показва любовта и подкрепата си към Лиъм.
Брук и Ридж се чудят защо Бил е решил  да изчисти името на Ридж.

Вторник 17 април:
Steffy моли Бил за услуга.
Лиъм иска Хоуп да му даде време да изясни  чувствата си.

Сряда, 18 април:
Бил прави обещание.
Лиъм показва признание за непоколебимата подкрепа на Steffy.

Четвъртък, 19 април:
Мая става довереник на Хоуп във ФК.
Бил признава грешките си ,а Лиам отново преосмисля  отношенията им.

Петък 20 април:
Хоуп настоява Лиъм да се откъсне от Бил и Steffy.
Кейти се доверява на Брук за връзката й с Уайят.
Steffy моли Бил да се оттегли, тъй като иска да бъде с Лиъм.

Бил започва манипулативен план.
Лиъм се съгласява да бъде с Хоуп.
Ридж се заклева да разбере защо Steffy е постъпила така .

Последна редакция: пн, 16 апр 2018, 23:03 от Ели-фен

# 710
  • Мнения: 906
Шокиран съм, че Бел и сценаристите му очевидно отново ще покажат, че са забравили как се прави добър сериал. По всичко личи, че на Тейлър ще се гледа като на хладнокръвна убийца, а не на жена с ясно забележим психически проблем. Та тя не може да говори нормално, постоянно хлипа и се превива насам-натам. Това не е убийца, а жена, на която трябва да й се помогне.
От сцените им с Бил обаче забелязвам страхотна химия! Даже вече се надявам да се залюбят. Да видим дали Брук няма изведнъж да реши, че още го обича. Grinning

# 711
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 808
Надявам се да не реши, че обича Бил. Стига му толкова.

Яд ме е на Хоуп!

# 712
  • Мнения: 906
Надявам се да не реши, че обича Бил. Стига му толкова.

Яд ме е на Хоуп!
Като заговаряме за Хоуп и Бил- някъде мернах непотвърдени спойлери, че и те щели да се хващат. Grinning

# 713
  • Мнения: 6 159
Вторник-17.04.18
Стефи е зашеметена от думите на Тейлър, но Тейлър казва, че е истина... аз застрелях Бил. Тейлър казва, че е била изпълнена с гняв заради това, което Бил е направил с нея . После Стефи въздъхва с облекчение ,че  не тя и Бил са подтикнали Лиъм към опита за убийство .
Хоуп е при Лиъм , той пак се напъва да си спомни всичко , Хоуп изказва съмнение ,че това се е случило , по-скоро е  вследствие сътресението , което е получил от удара .После му казва, че съжалява, но не може да повярва, че някой толкова добър, мил и съпричастен като него може да застреля някого , да не говорим за баща му.Лиъм е очарова и благодарен .
Тейлър се извинява на Стефи и казва, че не знае какво й се е случило,  че не може да го приеме, знаейки, че Бил я е нападнал сексуално. Стефи отговаря , че не това се е случило... Бил не я е нападнал. Тейлър каза, че това е казал Ридж. Стефи  и обяснява , че случилото се между нея и Бил е било по взаимно съгласие. Тейлър не може да повярва и после казва - какво съм направила? Стефи я прегръща и й казва, че я обича и че може би Тейлър има нужда от помощ. Тейлър отива при Бил и се опитва да се извини и да го моли да не я издава на полицаите . Стефи казва на Бил, че Тейлър помага на хората... тя не прави такива неща. Бил пита дали трябва да игнорира опита за убийство.
Хоуп продължава да се бори със самообвиняващия се Лиъм, той казва да не го защитава...,защото е престъпник и убиец и трябва да се предаде.
Лиъм се съмнява ,че ще издържи психически на едно плачещо бебе и казва, че е казал на Стефи ,за да остане предпазлива с него .
Хоуп му казва, че е объркан и случилото се не променя човека, който е. Хоуп казва, че тя го обича и ще бъде с него независимо от всичко. Лиам хленчи , че не заслужава приятелството й, да не говорим за любовта й.
Стефи казва на Бил, че майка й има нужда от помощ и няма да оцелее в затвора. Бил е ядосан и казва, че Тейлър се е опитала да го убие и тя трябва да си плати цената.
Тейлър пак моли Бил да не казва нищо. Стефи спори с Бил и му казва, че най-важното нещо е, че Лиам не го е направил и трябва да знае. Бил се съгласява и казва, че тя трябва да му каже, но какво ще обясни на Лиам.
Стефи отговаря , че тя не знае... непознат може би, но моля те, не замеси майка ми. Бил се взира в Стефи и казва, че за нея ... ще се придържаме към историята, която казах на ченгетата. Стефи пита Бил дали е сигурен , а той казва, че вече го прави. Стефи е трогната : „ благодаря ти Бил” , а той  казва... :” за сега…”.
Следва сцена с обяснения между Бил и Тейлър ,тя говори за това, което би направил за децата си …. Тейлър благодари на Бил отново и казва, че буквално е спасил живота й и тя му дължи всичко. Бил казва, че е направил това за дъщеря и.
Стефи трескаво чука на вратата на лиам, тя влиза и казва, че е намерила майка си при Бил и след като Тейлър и Бил са поговорили /понеже тя е супер-доктор…/ , те са разбрали, че стрелецът не е Лиъм. Тя казва, че Бил знае със сигурност, че не е бил Лиам и  че той се измъчва без причина... :”ти не си застрелял баща си!”

# 714
  • Мнения: 906
Този път съм доволен. Стефи забеляза, че майка й има нужда от професионална помощ, а не от затвор. И на всичкото отгоре се оказа, че Тейлър наистина си е мислела, че Бил е изнасилил Стефи, защото Ридж й бил казал така. Anguished Този човек също не е с всичкия си- колко пъти трябва да му повторят, че е било доброволно и от двете страни?
Стана ми много смешно, когато Бил и Тейлър си останаха сами след като той обеща да не я разкрива на полицията. Заговориха си нормално, тя даже си поседна и започна да го анализира като психолог, все едно всичко е наред. Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 01:23 от SG7

# 715
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 808
Пълно психо Simple Smile

# 716
  • Мнения: 6 159
Сряда 18  април 2018:
Лиъм още преглъща тежко и обмисля  новото развитие на нещата и това ,че той не е прострелал баща си .
Steffy намеква ,че  Бил е осмислил истината , благодарение на Великата  д-р Св. Тейлър.
Лиъм продължава да мрънка за  спомените си .. Steffy го превежда мислено  през въпросната нощ. Попадат на действие , което е несъвместима с  времето на стрелбата , Лиъм  изведнъж изглежда отворен за възможността, че е невинен. Той решава, че ще говори с баща си и благодарение Steffy, която казва, че тя винаги ще вярвам в него. Те се прегръщат .
Бил  налива питие и предлага на  Тейлър ,та казва ,че не е пила от години. Те обсъждат нуждата Тейлър, за да получи помощ. После говорят за неговото мълчание , Бил казва, че ще запази  тайната  ... за сега. Тейлър пита каква ще бъде цената на мълчанието му , Бил повишава тон , че Тейлър и Ридж трябва най-после да спрат да приемат Steffy като жертва.
Тейлър поставя под въпрос способността на дъщеря си да даде съгласието си при тези обстоятелства. Тейлър казва ,че ще изчезне, ако той ще стои далеч от Steffy. Бил напомня , че тя не е в позиция  да поставя  условия.
Тейлър не вярва ,че Steffy иска той да се намесва в брака и, но осъзнава, че Бил все още иска дъщеря й.
Те карат за това, което иска Steffy. Бил заплашва да се обади Бейкър. Той твърди, Steffy сама го е пожелала тази нощ, а ако Лиам не я желае, той я иска . Бил казва, че той е влюбен в дъщерята на Тейлър.
По-късно, Лиъм пристига и Бил изразява облекчение, че синът му не го е застрелял. Бил предполага, че спомените на Лиъм са игра на  фантазия.
 Тейлър казва , че ще стои настрана  ако Бил удържи на думата си, че няма да преследва Steffy. Тя я предупреждава, че бащата на съпруга й е влюбен в нея. Steffy знае. Тейлър пита: "Какво ще правим с него?"
Хоуп се доверява на Мая.
   

# 717
  • Мнения: 906
Жалко, че появата на Тейлър се оказа епизодична, само колкото да я направят луда. Дано да отиде да се лекува и по някое време да се завърне стабилна.
Бяха интересни няколко епизода, по време на които и темата взе, че се пораздвижи... Grinning

# 718
  • Мнения: 906
Много негативизъм се излива върху Хоуп в момента по други форуми. Най-накрая хората започнаха да схващат, че тя е прикрита наследница на поведението на майка си, но е тъпо, че това се случва точно покрай този сюжет. Преструвайки се на загрижена тя даде предостатъчно време на ония двамата да се разберат и да се съберат в името на детето си. Даже и да им помага фалшиво се опитваше. Имала е и далеч по-долни моменти.
Изумен съм, че самата Брук също не я подкрепя.

# 719
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 808
Сигурно преди, когато Стефи се опитваше да й краде мъжете, всички са й подкрепяли усилията.

Я припомни по-долните моменти на Хоуп. Изпуснала съм част от "сезони". Като цяло съм на мнение, че Стефи е далеч по-долна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт