Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите) - 8 тема

  • 48 809
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 183
Добро утро,Благодаря Алена за отговора и на всички.Вчера четох до късно-всичко от линковете в 1ва страница:)),направих си и наталната карта от посочените сайтове.Въпросите са ми следните,които изникнаха.Как определяте градусите,квадрати,аспекти,транзите
По картата си,разбрах основните неща,домове,планети,асц/дс..
Сега вече искам да имам стартово начало за разчитане на нея,партньорства,работа,здраве
Очаквам отговорите и насоките ви

# 76
  • Мнения: 2 124
gonybravo, добре дошла Simple Smile Ако си си направила карта в astro.com, обърни внимание на цифричките до символите на планетите - това са градусите им. Линиите, съединяващи планетите представляват аспектите между тях. В червен цвят са напрегнатите аспекти - опозиция и квадратура, а в син са хармоничните - секстили и тригони.   Peace
Транзитите представляват дневното движение на планетите спрямо положението на наталните планети. Можеш да си пуснеш от същия сайт комбинирана карта на наталната с транзити от менюто избираш Natal chart and tranzits.  Peace

# 77
  • Мнения: 21
Здравейте, и аз като Катерица се интересувам от транзита на Плутон през Десцендента. Някой от по-опитните или от "преживелите" го би ли споделил как най-общо се отразява?

# 78
  • sofia
  • Мнения: 183
gonybravo, добре дошла Simple Smile Ако си си направила карта в astro.com, обърни внимание на цифричките до символите на планетите - това са градусите им. Линиите, съединяващи планетите представляват аспектите между тях. В червен цвят са напрегнатите аспекти - опозиция и квадратура, а в син са хармоничните - секстили и тригони.   Peace
Транзитите представляват дневното движение на планетите спрямо положението на наталните планети. Можеш да си пуснеш от същия сайт комбинирана карта на наталната с транзити от менюто избираш Natal chart and tranzits.  Peace
Благодаря ти от сърце.Сядам да чета,дано се справя.

# 79
  • Мнения: 1 687
И моят Плутон наближава дсц, а тъкмо се зарадвах, че на мм Уран му излезе от 7 дом Laughing Laughing Laughing

# 80
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Уххххх, Уран на К8 .... и в 8 дом ... не е всичкото щастие на света  Twisted Evil  Sick

# 81
  • Мнения: 1 687
Уххххх, Уран на К8 .... и в 8 дом ... не е всичкото щастие на света  Twisted Evil  Sick
е, понеже сме на вълна 7 дом, де  Simple Smile
иначе аз не помня нищо лошо като ми е минавал уран през 8 дом...

# 82
  • Мнения: 9 152
На мама Уран й е в 8 дом- изключително необикновен, контрастен живот с много кризи и със силни духовни интереси и преживявания.
Аспектите , които й прави Уран са както хармонични, така и напрегнати.
Аз от 8 дом се интересувам (заради детето ми, което е с 5 планети там), обаче колкото повече чета, толкова повече различни възможности за проработката му срещам.
 Много е завоелиран в тайни. Стигнах до извода, че хора със силен 8 дом със сигурност имат необикновен, цветен живот, като понякога са изправени пред остри кризи.

На мен когато Уран ми транзитираше през 8 дом, родих.

# 83
  • Мнения: 364
Уххххх, Уран на К8 .... и в 8 дом ... не е всичкото щастие на света  Twisted Evil  Sick

И на мен през тази година тр.Уран Г5,ще влезне в 8 дом.

# 84
  • Мнения: 2 360
Уххххх, Уран на К8 .... и в 8 дом ... не е всичкото щастие на света  Twisted Evil  Sick

При мен е така, даже съвпад със Слънцето, което управлява 12 дом  Joy Веселба! А Уран в наталната ми карта е на куспида на 4 дом, У5, квадрат с Луната(6), секстил Юпитер(5) и тригон Слънце 8.

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 17:48 от Lightworker

# 85
  • Мнения: 9 152
Lightworker , понеже и моят Уран е в 4 дом, да те попитам, имала ли си в живота си смяна на местоживеене, на дом?
При мен това се случва през определено време и вече се уморих.
Не ми се иска повече да се преселвам....

# 86
  • Мнения: 2 360
Lightworker , понеже и моят Уран е в 4 дом, да те попитам, имала ли си в живота си смяна на местоживеене, на дом?
При мен това се случва през определено време и вече се уморих.
Не ми се иска повече да се преселвам....

Ами да, към 5 жилища съм сменила досега.  Rolling Eyes На мен не ми се струват много. Аз обичам да сменям местоживеенето. Явно при мен се проявява в желание за това.

# 87
  • Мнения: 3 882
Аз също съм с Уран в 4 дом, мeстила съм се само 2 пъти  Peace

Даже в момента искам да го направя, но не ми се отваря такава възможност  Blush

# 88
  • София
  • Мнения: 3 860
Стигнах до извода, че хора със силен 8 дом със сигурност имат необикновен, цветен живот, като понякога са изправени пред остри кризи.
И аз съм с изявен 8 дом, честно казано предпочитам спокойствие и скука  Crazy
Уран ми е на МЦ в 10-ти дом над 20 пъти ми се е налаголо да се местя рядко по мое желание. Имах даже една половин година дето бях успяла 6 пъти да се престя + месец болничен престой в този период   Joy Уран е У1  Flutter

# 89
  • Мнения: 1 123
Нещо не схващам логиката на този уран  newsm78
Защо Lailah се местиш примерно ти заради уран който е в 10Д и управлява 1Д?

Моя примерно е в 11Д и е У4, но не съм се местила често, съвсем нормално, а все пак ми управлява дома

Общи условия

Активация на акаунт