Мъж Скорпион - 3

  • 76 311
  • 798
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 848
Това може да го направи астролог, нарича се ректификация.
Ето малко по темата
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2993318/Main/2992038
Има и друг начин по място на раждане в ЕСГРАОН. Не знам сега на от младите дали се вписва, преди и тази информация я имаше.

Скорпион със същият - мноого трудна работа. Изпепеляващо е всичко - и любов, и секс. Винаги има изключения, разбира се.

Но незабравимо! ( Не влагам  в тази дума детенцето, по принцип) Лека бременност. Hug

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 09:05 от Билян@

# 181
  • Мнения: 12
Това може да го направи астролог, нарича се ректификация.
Ето малко по темата
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2993318/Main/2992038
Има и друг начин по място на раждане в ЕСГРАОН. Не знам сега на о- младите дали се вписва, ппреди и тази информация я имаше.

Скорпион със същият - мноого трудна работа. Изпепеляващо е всичко - и любов, и секс. Винаги изключения, разбира се.

Но незабравимо! ( Не влагам  в тази дума детенцето, по принцип) Лека бременност. Hug


Благодаря много за информацията, но забравих да спомена, че не е българин и е роден в Нюрнберг, Германия. Няма как да попитам някой, защото майка му го е изоставила и е отгледан от роднини. Ще потърся астролог 

И да,май наистина ще е незабравимо. (Също нямам в предвид бебчо)
Много благодаря!

# 182
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 481
Постъпил е отвратително, какъвто и хороскоп да му направиш, няма да промениш този факт или нещо в него. Нямам думи.
Отделно от това, скорпион-скорпион е несравнима връзка,  out of space.

# 183
  • Мнения: 7 848
Постъпил е отвратително, какъвто и хороскоп да му направиш, няма да промениш този факт или нещо в него. Нямам думи.
Отделно от това, скорпион-скорпион е несравнима връзка,  out of space.
newsm10

Не се отнася за скорпионите само, до човек е. До възпитание, ценностна система и пр.  Мъжете, повечето, се плашат като чуят дете. Не може да се слагат всички под един знаменател.

Вярвам и за него също е незабравимо, та не изключвам факта, след като осъзнае и премине "шокът' от това, че ще има дете пак да те потърси. Много, много се надявам да съм добър пророк. Или поне досега съм била. Желая ти го искрено и от сърце, Misslyn . Heart Eyes Иначе ти, като скорпион съм убедена, че си се мобилизирала. Характерно е за зодията в такива моменти, да не губят почва под краката си, и да разсъждават най - трезво, и най - правилно, и точно. Паниката  е непознато усещане за скорпитата.  Hug

# 184
  • Мнения: 5 255
ами в този случай не е от зодията, а от това ,че така е възпитан - това видял ,това прави ...

# 185
  • Мнения: 331
Имах връзка с мъж Скорпион преди години .. Ужасно ревнив беше , злобен и отмъстителен .. не забравя лошото никога ... не изневеряват ама са ужасни диктатори  #2gunfire мислят , че те знаят всичко и трябва да ги слушаш

# 186
  • Мнения: 12
Постъпил е отвратително, какъвто и хороскоп да му направиш, няма да промениш този факт или нещо в него. Нямам думи.
Отделно от това, скорпион-скорпион е несравнима връзка,  out of space.
newsm10

Не се отнася за скорпионите само, до човек е. До възпитание, ценностна система и пр.  Мъжете, повечето, се плашат като чуят дете. Не може да се слагат всички под един знаменател.

Вярвам и за него също е незабравимо, та не изключвам факта, след като осъзнае и премине "шокът' от това, че ще има дете пак да те потърси. Много, много се надявам да съм добър пророк. Или поне досега съм била. Желая ти го искрено и от сърце, Misslyn . Heart Eyes Иначе ти, като скорпион съм убедена, че си се мобилизирала. Характерно е за зодията в такива моменти, да не губят почва под краката си, и да разсъждават най - трезво, и най - правилно, и точно. Паниката  е непознато усещане за скорпитата.  Hug

  bouquet bouquet bouquet
И двете сте прави!
При нас с връщането е сложно, той се е събрал с бившата си приятелка, а аз се чувствам предадена и наранена основно от факта, че го приемах и като приятел,  и soulmate. Доверих се сляпо- нещо, което никога не ми се е случвало. И неестествено за мен, но загубих почва под краката си. Дали от хормоните или от силните чувства, не знам.  Иначе за детето се интересува и го искаше. Не мисля, че това му е проблема. Колкото и странно да звучи, просто в рамките на няколко часа се превърна в съвсем друг човек, това за мен е необяснимо.

Благодаря много за милите думи, Билян@  Heart Eyes Желая ти много здраве и щастие!  bouquet Hug

# 187
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 481
Мъжът скорпион е бездънна, черна дупка. Много е лошо да го обичаш, може да ти провали живота. Не знаеш какво е в черната му душа. Мислиш, че ти е сродна душа, а неговата е съвсем другаде.  Според мен никога не е преодолял бившата си, на теб ти е говорил за любов и дете, колкото сам да се убеди и да се навие, едва ли не да й отмъсти. . А когато е станало, е осъзнал че това е краят и го е хванал страх, че трябва да прекара живота си с теб, а не с нея.
Това няма никакво значение, защото постъпката му е ужасна и жестока  спрямо теб  и детето ви. И той го знае.  Как така ще ти говори за дете и после ще избяга? Толкова по-добре щеше да е да го намразиш, но усещам, че не можеш. Говориш толкова хладно и зряло по въпроса, въобще не осъзнаваш какво ти се случва в момента. Още го обичаш и го оправдаваш.
Пожелавам ти да му теглиш една майна по скорпионски и да си щастлива с детето. Няма такова нещо като самотна майка - вече никога няма да си сама.  Hug

# 188
  • Мнения: 12
Мъжът скорпион е бездънна, черна дупка. Много е лошо да го обичаш, може да ти провали живота. Не знаеш какво е в черната му душа. Мислиш, че ти е сродна душа, а неговата е съвсем другаде.  Според мен никога не е преодолял бившата си, на теб ти е говорил за любов и дете, колкото сам да се убеди и да се навие, едва ли не да й отмъсти. . А когато е станало, е осъзнал че това е краят и го е хванал страх, че трябва да прекара живота си с теб, а не с нея.
Това няма никакво значение, защото постъпката му е ужасна и жестока  спрямо теб  и детето ви. И той го знае.  Как така ще ти говори за дете и после ще избяга? Толкова по-добре щеше да е да го намразиш, но усещам, че не можеш. Говориш толкова хладно и зряло по въпроса, въобще не осъзнаваш какво ти се случва в момента. Още го обичаш и го оправдаваш.
Пожелавам ти да му теглиш една майна по скорпионски и да си щастлива с детето. Няма такова нещо като самотна майка - вече никога няма да си сама.  Hug

За съжаление или не, май е точно така. Макар, че той се опитва да ме убеди, че не я обича, а се спасява. По неговите думи аз съм му несигурна и неконтролируема, а тя ще е до него, каквото и да направи и винаги ще го приема обратно.
Относно чувствата  ми- опитвам се да го намразя, но не мога. Осъзнавам и факта, че го оправдавам и е на път да ме погуби, но не мога да се примиря. Лутам се между гняв, обида, обич и омраза. И все още живея с миналото и с образа, който той показваше в началото.
Силно се надявам наистина скоро да го преодолея и да му тегля една майна по скорпионски, но ме плаши мисълта, че трябва постоянно да поддържаме контакт заради детето. И че още дълго ще се лутам в този кръг от емоции...
Благодаря, знам че няма да съм сама. Освен детето имам и страхотни родители, които са зад мен и ме подкрепят.  bouquet Hug

# 189
  • Мнения: 5 820
   Към авторката на коментара, която е зарязана от мъж Скорпион с националност германец. Имах 7 годишна връзка с германец и планирахме сватба и бебе да имаме. Обичах го ужасно много - той беше моята изпепеляваща любов. И какво направи той? Влюби се и ме заразя. Каза ми край по телефона. Скъса всякакви отношения с мене. Това е типично поведение за германците. Те са самовлюбени говеда. Това вече не е до зодията, а до начина на възпитание. Те си мислят, че са нещо повече от другите националности, по-точно от българите. Студени хора са германците. Пред тебе се правят, че са доста добри, вежливи и мислят постоянно твоето добро щом вече си станал близък с тях, а в мозъка им е изпълнен с лоши намерения спрямо тебе.

   Към авторката - не се унижавайте пред този мъж. Той ви е предал по най-жестокия начин. Ако бях на ваше място, дори нямаше да позволя да се доближи до бебето ми.

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 16:00 от Jennifer_w

# 190
  • Мнения: 5 820
Имах връзка с мъж Скорпион преди години .. Ужасно ревнив беше , злобен и отмъстителен .. не забравя лошото никога ... не изневеряват ама са ужасни диктатори  #2gunfire мислят , че те знаят всичко и трябва да ги слушаш

   Такива сме за жалост от тази зодия Скорпион. И аз също съм Скорпион и знам, че когато някой ме игнорира, ставам нетърпима. Не мога да преглътна, че някой се прави на интересен и си позволява да има определено поведение спрямо мене, което изобщо не ми харесва. Естествено е, че го слагам на мястото му. Вярно е, че Скорпионът винаги помни лошото. Не съм съгласна, че зная всичко и някой е длъжен да ме слуша без да говори. Ако някой не ме слуша, това много ме дразни и веднага употребявам остри и груби думи. Донякъде е истина, че искам да командвам и диктувам нещата и да се случват нещата, както аз искам да станат.

# 191
  • Мнения: 12
   Към авторката на коментара, която е зарязана от мъж Скорпион с националност германец. Имах 7 годишна връзка с германец и планирахме сватба и бебе да имаме. Обичах го ужасно много - той беше моята изпепеляваща любов. И какво направи той? Влюби се и ме заразя. Каза ми край по телефона. Скъса всякакви отношения с мене. Това е типично поведение за германците. Те са самовлюбени говеда. Това вече не е до зодията, а до начина на възпитание. Те си мислят, че са нещо повече от другите националности, по-точно от българите. Студени хора са германците. Пред тебе се правят, че са доста добри, вежливи и мислят постоянно твоето добро щом вече си станал близък с тях, а в мозъка им е изпълнен с лоши намерения спрямо тебе.

   Към авторката - не се унижавайте пред този мъж. Той ви е предал по най-жестокия начин. Ако бях на ваше място, дори нямаше да позволя да се доближи до бебето ми.
За германците сте много права! Имам същите наблюдение, защото контактувам основно с германци.  А и доста приятелки са били в подобна на вашата ситуация.
А моят скорпион не е германец, само е роден тук. Израстнал е в друга държава и по стечение на обстоятелствата се е преместил в Германия преди 5 години.
За детето- за мен са пълните родителски права, но е строго определено кога може да го вижда. Няма как да предотвратя това, не мога да заобикалям законите. Той държи да е в постоянен контакт с мен и детето и го призна, въпреки че още не е родено.

# 192
  • Мнения: 19 020
Общо взето всичко хубаво, което можеш да получиш от Скорпиона, си го плащаш с лихви и то високи..на търпеливите, честито  Grinning

# 193
  • Мнения: 7 848
И написаното в статията го потвърждавам с две ръце:

https://www.jenatadnes.com/tema-na-broia/nikoga-ne-se-omajvai-za-germanets/

# 194
  • Мнения: 5 820
И написаното в статията го потвърждавам с две ръце:

https://www.jenatadnes.com/tema-na-broia/nikoga-ne-se-omajvai-za-germanets/

   Много е вярна статията. Съгласна съм с всички точки. С повечето от точките се сблъсках, когато имах връзка с германец. Кавалер е пред хората, но вкъщи не беше изобщо кавалер. Всичко чакаше наготово - да му бъде сготвено, да се сервира масата. Нищо не помагаше в домакинството. Когато става въпрос за секс, отказът за него е обиждащ. Когато искат секс да правят, трябва да им се подчиняваш. Иначе могат да си намерят любовница, която да изпълнява сексуалните им желания. Те са също големи извратеняци - за тях е нормално да правят тройки, swing, групов секс и го смятаха за нещо съвсем нормално.

Общи условия

Активация на акаунт