Мъж Скорпион - 3

  • 76 225
  • 798
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Няма такъв балансьор.Не ми се налага и на мен да го балансирам.Обичаме се, това е всичко.Няма изгледи да изпада в дупки, кроим планове за бъдещето.В интерес на истината той е най-специалният мъж, когото съм срещала.Никога за всички тези години не ме е лишил от нищо, нито от внимание, нито от каквото и да било.Не е трудно да го обича човек, той пред мен няма онова лице, което има за пред другите.
Аз затова и тук често съм писала - обича ли един мъж ск. една жена , то тя няма начин да не разбере това.Той ще направи всичко възможно да я спечели и задържи при себе си.

# 31
  • Мнения: 3 609
Асен, интересно ми е мнението ти за съюз между жена Овен и мъж Скорпион. Зная, че на първи прочит звучи ужасно Simple Smile Но вече две години сме заедно и е прекрасно. Аз, доколкото знам съм Овен с асцендент Овен. Неговия асцендент не знам. Но аз съм на границата на Овен с Риби, много съм чувствителна, емоциомална, обичам да му се обяснявям. Той напротив, не обича да разтягаме локуми. За него е ок, че ме обича дори без да го казва често, че прави много неща за мен, че вървим в една посока. Аз понякога искам да ми каже нещо мило, но просто темперамента му не е такъв. Не че не изпада в любвеобилни състояния, но доста рядко.
Любопитно ми е за семейство между нас какво мислиш като съюз? На около 30 сме и двамата.

# 32
  • София
  • Мнения: 874
Изобщо не звучи ужасно. Връзката между двамата може да бъде много страстна и това да доведе до добър съюз. Скорпионите харесват овните заради жарта, огнения темперамент и засиленото его. От друга страна хладнокръвието на скорпиона се харесва на овните. Трябва да се научите да подхождате с разбиране към другия и да избягвате скандалите. Овните знаете как да поддържате огъня във връзката, а ск знае как да държи напрежението и сексуалното привличане. Изобщо при съюз и желание за брак не взимайте предвид слънчевите знаци. Има ли желание за брак, значи имате път заедно. Не му се сърди, че не ти казва редовно, че те обича. Веднъж казано е достатъчно. За него тези думи са силни и не са лишени от значение.

Асцендентът има отношение само към първоначалното, физическо привличане, което е на първично ниво. По-горе някой също беше питал, но забравих да отговоря.

# 33
  • Мнения: 20 163
Асене, и на мен ми стана интересно.
Какво ще кажеш, ние сме Лъв и мъж Скорпион?
 Simple Smile

# 34
  • Мнения: 178
Асен, а какви са проблемите и предимствата на взаимоотношенията жена лъв и мъж ск?
Благодаря Simple Smile

# 35
  • Мнения: 178
Асене, и на мен ми стана интересно.
Какво ще кажеш, ние сме Лъв и мъж Скорпион?
 Simple Smile
Я, изпревариха ме Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 120
Няма такъв балансьор.Не ми се налага и на мен да го балансирам.Обичаме се, това е всичко.Няма изгледи да изпада в дупки, кроим планове за бъдещето.В интерес на истината той е най-специалният мъж, когото съм срещала.Никога за всички тези години не ме е лишил от нищо, нито от внимание, нито от каквото и да било.Не е трудно да го обича човек, той пред мен няма онова лице, което има за пред другите.
Аз затова и тук често съм писала - обича ли един мъж ск. една жена , то тя няма начин да не разбере това.Той ще направи всичко възможно да я спечели и задържи при себе си.

Венера му е в лъв Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Няма такъв балансьор.Не ми се налага и на мен да го балансирам.Обичаме се, това е всичко.Няма изгледи да изпада в дупки, кроим планове за бъдещето.В интерес на истината той е най-специалният мъж, когото съм срещала.Никога за всички тези години не ме е лишил от нищо, нито от внимание, нито от каквото и да било.Не е трудно да го обича човек, той пред мен няма онова лице, което има за пред другите.
Аз затова и тук често съм писала - обича ли един мъж ск. една жена , то тя няма начин да не разбере това.Той ще направи всичко възможно да я спечели и задържи при себе си.

Венера му е в лъв Peace
Следващият път като звънне майка му ще я питам в колко часа е роден и ще докладвам дали има познали Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 874
Fiesta - аз залагам на Венера във въздушен знак (Водолей най-вероятно).

Връзката лъв-скорпион е буквално тънко ходене по леда. В началото ск ще бъде привлечен. Всички лъвове, без изключения, имат царствена осанка и аристократични маниери. Обичат цялото внимание да е насочено към тях и обикновено привличат хората около себе си, притежават силна харизма. Харесват места с много "публика" и неслучайно едни от най-големите актьори са с такъв асцендент. Всички знаем, че скорпионите избират партньорите си внимателно и обикновено обират "каймака". Но за разлика от лъва не обичат шумните места, не обичат да привличат внимание и си постигат целите без много показност. И двете зодии обаче притежават твърд и неотстъпчив характер, обсебващи са и това би могло да създаде доста проблеми. В сексуално отношение си пасват. Поне в общия случай.

Ако връзката се плъзне по плоскостта на кариерно развитие и целта е обществено признание и значимост - тя може да бъде успешна. Много добри изгледи за общ бизнес, в който скорпионът да работи в сянка, а лъвът да прави срещи и да разговаря с потенциални клиенти. И двамата са достатъчно амбициозни, за да постигнат значителни успехи.

За съжаление в останалите сфери на живота нямат допирни точки. Труден съюз, в който се изискват много отстъпки и от двамата партньори.

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 21:51 от asen_mihaylov

# 39
  • Мнения: 1 894
Асен, интересно ми е мнението ти за съюз между жена Овен и мъж Скорпион. Зная, че на първи прочит звучи ужасно Simple Smile Но вече две години сме заедно и е прекрасно. Аз, доколкото знам съм Овен с асцендент Овен. Неговия асцендент не знам. Но аз съм на границата на Овен с Риби, много съм чувствителна, емоциомална, обичам да му се обяснявям. Той напротив, не обича да разтягаме локуми. За него е ок, че ме обича дори без да го казва често, че прави много неща за мен, че вървим в една посока. Аз понякога искам да ми каже нещо мило, но просто темперамента му не е такъв. Не че не изпада в любвеобилни състояния, но доста рядко.
Любопитно ми е за семейство между нас какво мислиш като съюз? На около 30 сме и двамата.

не забравяй да провериш дали не ти изневерява преди да се ангажираш с него.

# 40
  • Мнения: 3 390
Асен, интересно ми е мнението ти за съюз между жена Овен и мъж Скорпион. Зная, че на първи прочит звучи ужасно Simple Smile Но вече две години сме заедно и е прекрасно. Аз, доколкото знам съм Овен с асцендент Овен. Неговия асцендент не знам. Но аз съм на границата на Овен с Риби, много съм чувствителна, емоциомална, обичам да му се обяснявям. Той напротив, не обича да разтягаме локуми. За него е ок, че ме обича дори без да го казва често, че прави много неща за мен, че вървим в една посока. Аз понякога искам да ми каже нещо мило, но просто темперамента му не е такъв. Не че не изпада в любвеобилни състояния, но доста рядко.
Любопитно ми е за семейство между нас какво мислиш като съюз? На около 30 сме и двамата.
Може ли аз . "Не питай старило , а питай патило". Понеже и аз съм като теб овен в края на март и чувствителна като риба, а моя ММ е скорпион ще ти кажа да не влизаш в брак с него .
Поне аз ако мога да върна времето , то не бих повторила тази грешка .
Иначе всичко е така -има привличане, страст -няма изневери , но този фази на скорпиона
да вади душата , днес да е един и после да го прихванат лудите не са за мен . Уморих се от скорпионски
номерца . По добре като мен -да знаеш че ще фучиш, трещиш , но да си предсказуем ...аман от влечуги като скорпионите ...има нещо жестоко и психопатско в тях и заради единия секс не си струва да се живее с тях .

# 41
  • Мнения: 3 609
Благодаря на всички.

Василена, моя не е точно така, а и аз си имам много от Овнешкото. Понякога до истрерия го докарам. Не съм много добра, с годините малко се научих да посмекчавам нрава си. Иначе, той много, много рядко изпада във фази. Много е нежен към мен. Отделно, забелязвам, че дава вид на непукист, супер груб и т.н, но реално е много жалостив, има силно изразено чувство за справедливост и е добър.
Но скорпионското си го има, със сигурност

# 42
  • Мнения: 3 390
Той и моя е много нежен, а пък че е  добър ще потвърдят всички хора
които го познават - център на компанията , с много приятели.
Но аз си го знам в къщи какъв е и как нежността се сменя със мълчание -
аз искам да говоря, говоря и няма никой от среща  Confused Само когато е притиснат до стената и
усеща че може да ме загуби, само тогава се усеща ...
Ако на мен не вярваш -повярвай на специалистите :
http://xyli-leonis.com/2012/10/24/%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF … 0%BE%D1%82%D0%BE/

# 43
  • Мнения: 7 106
Аз съм жена рак с асцендент водолей, но не си пасвам с водни- нито със скорпион, нито още по-малко с риби Simple Smile  Скорпионите обичат всичко да е под техен контрол, което на мен не ми допада.

# 44
  • София
  • Мнения: 874
Никой не отрича, че скорпионът може да бъде безпощаден на моменти и огнена зодия трудно може да се справи с характера им, освен ако земният или водният елемент не преобладава в наталната карта.
Когато изпаднат в мрачно състояние е грешка да се водят сериозни разговори и да се търси причината чрез множество въпроси. В такива моменти е добре да ги оставите намира и да направите нещо - да сготвите вкусна вечеря или да ги изведете на разкодка в парка привечер. След като състоянието отмине ще започне сам да си излива душата. Огненият характер, който иска отговори сега и веднага работи в отрицателна посока.

Росита - за теб подходящ партньор е дева. С останалите земни зодии също ще ти се получи добър съюз.

Общи условия

Активация на акаунт