Диамантени/елмазени гоблени

  • 125 531
  • 794
  •   1
Отговори
# 345
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
Яяяяя, те ми били под носа!
https://grabo.bg/za-tvortzi-0rktn6u
http://avvach.com/index.php?route=product/category&path=195

От колко време живея тука и не знам, че има такава съкровищница до нас. ще трябва да се разходя значи. Simple Smile

# 346
  • Мнения: 19 309
Опитах два пъти да поръчам от горния сайт, но нещо не ми се получава. Някаква грешка ми излиза с йероглифи.

# 347
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
и аз се загледах, че нищо не пишат за магазин и взимане от място, но нали са ми близо - не ми се дават пари за куриер и не поръчах. ще ида да ги видя тия дни.
а на телефона не отговарят ли?
на фейсбука?

# 348
  • Мнения: 19 309
Ще им звънна по-късно да проверя мога ли да поръчам директно. И аз си го мислих да ида на място, но не ми е много близо и не ми се разкарва в този сняг.
Докато правех предния гоблен, бях убедена, че няма да поръчвам нов. После си викам, че китайските са много евтини и нищо не губя. Поръчах един преди две седмици, но още не е пратен. Сега като видях тези и се изкуших да имам нещо за правене по-скоро  Party
Явно е имало някакъв проблем със сайта. Хората ми се обадиха преди малко. Напускала съм няколко поръчки, без да разбера  ooooh!

Последна редакция: вт, 27 фев 2018, 13:09 от Дъждец

# 349
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
да се похвалиш после Simple Smile

аз си харесах три! то бива лакомич, ама моето вече на нищо не прилича.

от друга страна ако са си с рамки и всичко е супер.
лепи и слагай на стената Simple Smile Simple Smile

# 350
  • Мнения: 19 309
Пише ли някъде, че има рамка?
Нямаше в пратката.
Всички мъниста пристигнаха в затварящи се по-големи пакетчета. Просто няма нищо общо като удобство с онова мъчение от другата фирма. Забравих й името. Лепилото тук също е по-добро, защото залепват по 20-30мъниста на един път. С лепилото от предната фирма топях на всеки 3-4 пъти.
Аз поръчах пейзаж на село, което се оказа лош избор, защото не става добре като очертания. Определено лица, животни, цветя се получават по-добре.
Иначе пак бих купила от този сайт заради удобните опаковки. Тук имаше и по-малко деформирани мъниста.

# 351
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
май имаше две категории с мъниста. обикновените "диамантени" и с твърда основа, на тези с твърдата май пишеше нещо за рамка.

ха, под рамка било. какво е подрамка?
Sad Sad ама сайта им пак се @@@@... Sad Sad

# 352
  • Мнения: 5 682
Аз сега мое не мога да покажа, че нещо има грешка при рамките ми и са по-големи, но пък ще покажа на детето.

# 353
  • Мнения: 1 442
Днес пристигна 3-тия гоблен на майка ми - икона. Ще си има занимавка вечер, даже ми прати снимка, че е започнала да лепи. Качвам и снимка. 🙂
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 19:23 от Sweety ஜ

# 354
  • Мнения: 19 309
Ето го моят пейзаж:
Скрит текст:
А трябваше да изглежда така
Скрит текст:
Повече не бих поръчала пейзаж. Хем беше по-голям размер от предния гоблен (момата), а нищо не се разбира от картинката  Crossing Arms

# 355
  • Мнения: 117
Здравейте група. Като стана въпрос за размери, кой е най- добрия размер за поръчка.

# 356
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета. Сега попаднах на темата. Направили сте страхотни гоблени. И аз също се "зарибих" с тези гоблени и ще кача какъв съм направила до сега. Прочетох за начина по който си съхранявате камъчетата, та и аз да кажа - може да ви е полезно. Аз си купувам закопчаващите се торбички от Джъмбо и още като си получа гоблена си прехвърлям камъчетата в тези торбички и си ги надписвам. Снимка мога да кача довечера, защото съм на работа.
Ето това е първият гоблен който направих.
Скрит текст:

# 357
  • Мнения: 1 442
didche_, много е красив!
Kate_ sm, за първи път чувам за "най-добрия размер за поръчка". Rolling Eyes На харесания от теб гоблен си има размери и си избираш, няма определен размер.

# 358
  • Мнения: 24 467
Браво за красивия гоблен!

И аз си имам самозалепващи пликчета от найлон и там си слагам мънистата, като изрязвам и поставям в тях и номера, съответстващ на дадения цвят.
Тях си ги взех от електронния магазин, в който поръчах материалите за самия гоблен.

Здравейте група. Като стана въпрос за размери, кой е най- добрия размер за поръчка.
Не разбирам въпроса. За финансова страна ли питаш или за качество на образа. За финансовата страна - колкото по-малък, толкоз по-добре, ясно. За качеството на крайния продукт е точно обратното. Малките гоблени не са ясни и картинките стават размити и схематични. Колкото по-голям е гобленът, толкова по детайлна и ясна става картината. Като при броя пиксели е. Няма как да се променят обективни обстоятелства.
Лично аз предпочитам да заложа на голям гоблен, за сметка на по-малко бройки направени. По тази, именно, причина.

# 359
  • Мнения: 154
Здравейте група. Като стана въпрос за размери, кой е най- добрия размер за поръчка.
И аз съм на мнението на Judy. Имам една позната която си взе за пръв път много малък гоблен и резултата не беше никак красив. На мен и на мама поръчвам най - често 30х40, долу горе среден вариант май. Иначе тя прави икони, но ги поръчваме по - голям размер от 30х40.

Общи условия

Активация на акаунт