Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ян. 2017, 20:02 ч.

Диамантени/елмазени гоблени

• 70 535
  • 491
  •   1
Отговори
# 480
Дорис, Дъждец много благодаря!

# 481
Крайно време беше да завърша този гоблен. Преди година го почнах и след дълга зимно - пролетна почивка го завърших 🏆

# 482
Страхотен е!  Heart Eyes

# 483
Благодаря! И аз много си го харесвам. Сега направих две импровизации - от схема на гоблен за шиене.

# 484
  • Edinburgh-UK
Здравейте Simple Smile Големи красоти показвате ,браво на вас .Вчера си поръчах първият диамантен гоблен .Чакам го с голямо нетърпение ,исках да е по-малък и взех някакъв частичен с диаманти .Някои да е правил подобен ?, не намерих информация в интернет за частични гоблени с диаманти .Незнам дали ще ми допадне идеята затова заложих на него с 16 цвята е. А и нямам много свободно време но ми се иска да пробвам .Купих го от ebay

# 485
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
супер са Simple Smile деликатните елементи са нарисувани, останалото се лепи с камъчета  Simple Smile диаманти Simple Smile и блести Simple Smile

# 486
  • Edinburgh-UK
супер са Simple Smile деликатните елементи са нарисувани, останалото се лепи с камъчета  Simple Smile диаманти Simple Smile и блести Simple Smile

Благодаря ,живот и здраве като го направя ще го пусна в групата Blush

# 487
Поръчах си гоблен от али,но липсва един цвят.Знаете ли от къде мога да си закупя.благодаря предварително

# 488
Покажи какъв тип диаманти ти трябват и какъв цвят. Имам доста останали, може нещо да намерим.

# 489
Поръчах си гоблен от али,но липсва един цвят.Знаете ли от къде мога да си закупя.благодаря предварително
Пишете на продавача да ви изпрати.

# 490
Покажи какъв тип диаманти ти трябват и какъв цвят. Имам доста останали, може нещо да намерим.

Благодаря. Ще направя снимки. Дано,че е много хубав.
А продавача ми върна парите.

# 491
  • София
Аз имах изпратен сбъркан цвят от Али. Пратих снимки, обясних ситуацията и търговецът ми прати правилния цвят.

Общи условия

Активация на акаунт