Частни училища - информативна тема 16

  • 107 883
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Ами те имат доста опит в последните години. Сега са някъде около Парадайз май.

Bliss, благодаря! Върнах се назад - вярно някаква секта си е  сменила името и сега е куест академи. Пууу колко четене спестява този форум  bouquet

Имат опит с извънкласни занимания. Да направиш у-ще/градина е доста по-сложно и различно. Дано са се поучили от старите си грешки!

# 16
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 322
Кои са старите им грешки? Аз не ги познавам отблизо...

# 17
  • Мнения: X
Не, че искам да ги защитавам, но Ирина Шопова е работила в едно от големите ЧУ. Вероятно няма чак такъв опит конкретно с администриране на ЧУ, но не е и съвсем без опит. Отделно от това биографията й съвсем не е незабележима.

Аз лично съм доволна от заниманията, които посещаваме там.

# 18
  • Мнения: 408
Кои са старите им грешки? Аз не ги познавам отблизо...

През 2014 имаха доста неуспешен опит да направят детска градина. За тях, не знам дали беше много злополучен, но за малкото подлъгали се да се запишат като нас - със сигурност.

Не знам, в кое у-ще е работила и като каква. На мен ми беше представена като "учен от БАН". За мен тя е не е педагог и  не е подходяща да работи с малки деца. Отделно, че тогава постъпи доста некоректно и бяха далеч от това, което представяха, че ще предложат.
Аз затова и написах, че занимания за няколко часа ден-два в седмицата е много по-различно от целодневни занимания всеки ден. А и правейки у-ще/градина се ангажираш с обещания за програма, условия и учебен процес, които не може да спазваш, само ако ти е удобно.

# 19
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 322
Не съм знаела, че са имали опит. Защо не им се получи?

# 20
  • Мнения: X
Аз пък съм с отлични впечатление за педагогическите й способности от личен опит вече втора година. Както и на другата преподавателка г-жа Бенчева.
Училището е традиционно в първата 10-ка на класацията. И да, тя е учен от БАН.

Но не бих искала да звуча като неин адвокат. Всеки има право на мнение.  Peace

# 21
  • Мнения: 6 627
на сайта на куест академи в секцията с контакти пише “Да не се бърка с „Дворец на щастливите хора“, който се помещава в друга част на същата сграда“. това дали не означава, че не са щастливите придворни?
аз от ирина шопова имам преки впечатления, от няколко месеца. нямам забележки засега, изглежда точна и коректна. и на мен ми е интересно къде не са се получили нещата, моля да споделиш, mmmmm.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 033
Благодаря за темата, Онна!

Чудесно е да се правят нови у-ща, жалко само че добрите учители са на изчезване. Като че ли млади и добри все по-рядко се появяват. Така че проблемът според мен за всички у-ща за в бъдеще ще е намирането на добри учители.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Редактирам се. Куест Академи са пак евангелисти, но друга секта. Предишното им име беше "Ново поколение"

# 24
  • Мнения: 408
Не съм знаела, че са имали опит. Защо не им се получи?

Ще ти пиша на лични, за да не се дразнят останалите.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Не съм знаела, че са имали опит. Защо не им се получи?

Ще ти пиша на лични, за да не се дразнят останалите.
Моля те, пиши в темата. На мен също би ми било интересно да прочета, както и на други предполагам.

# 26
  • Мнения: X
Ами тя е писала. Аз ясно си спомням, защото детето ми тъкмо беше изкарало една година при тях и силно се зачудих за същия човек ли става въпрос:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=934636.msg33480295#msg33480295


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=768224.msg28760756;topicseen#msg28760756

Дори и да кажем, че аз съм пристрастна и крайно заслепена... за мен е атестат, че не греша в преценката си, самият факт, че изявени деца от СС и други напреднали училища ходят на заниманията по математика при тях. При това вече не една година.  Wink

Разбира се да се менажира училище не е едно и също като да се менажира учебен център. Но на пазара има далеч по смешни и несъстоятелни директори и собственици на ЧУ от тези хора. Така, че им пожелавам успех.

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 20:17 от Анонимен

# 27
  • София
  • Мнения: 1 262
А къде може да се види графика на заниманията в тази академия?

# 28
  • Мнения: 408
Ами тя е писала. Аз ясно си спомням, защото детето ми тъкмо беше изкарало една година при тях и силно се зачудих за същия човек ли става въпрос:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=934636.msg33480295#msg33480295


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=768224.msg28760756;topicseen#msg28760756

Дори и да кажем, че аз съм пристрастна и крайно заслепена... за мен е атестат, че не греша в преценката си, самият факт, че изявени деца от СС и други напреднали училища ходят на заниманията по математика при тях. При това вече не една година.  Wink

Разбира се да се менажира училище не е едно и също като да се менажира учебен център. Но на пазара има далеч по смешни и несъстоятелни директори и собственици на ЧУ от тези хора. Така, че им пожелавам успех.

Далеч съм от мисълта да започвам кампании "за и против Академията" Simple Smile
Споделих опит със същото начинание, което имаха, който иска да го има предвид, който не иска, нека трупа сам опит с тяхното училище  Peace
И тогава ходеха изявени от СС, но нещата, с които занимаваха децата по курсовете не се предлагаха на нашите.
Даже точно разговор с активна съфорумка от темата, майка на изявени деца там, ме успокои, колко е изключителна Шопова и че мога да й се доверя.
Наистина, дано са се поучили и този път да направят нещо наистина добро, но времето ще покаже. Нищо по-хубаво няма от това да има по-голям избор и разнообразие на добри, качествени училища.

# 29
  • Мнения: 408
Не съм знаела, че са имали опит. Защо не им се получи?

Ще ти пиша на лични, за да не се дразнят останалите.
Моля те, пиши в темата. На мен също би ми било интересно да прочета, както и на други предполагам.

Ако все още искаш, ще ти пиша на лични, но наистина, вече съм описала някои неща и не искам да ставам досадна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт