Автоимунен тиреоидит на Хашимото - Тема 45

  • 76 010
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Мереленда, благодаря  bouquet Звъннах -до края на април , нямат часове. На мобилния -затвори ми, ще опитам по-късно.
ЛЛ ме психяса с тоя пулс, дори ми се обади да ме пита как съм, поръча да си меря кръвно и пулс, записвам в дневник, такова внимание никога не е било ...
Температурата ми 36.5.

Никой ендокринолог няма свободни часове, аз ли пропуснах нещо, целия свят ли е с нарушени хормони ...

# 721
  • Мнения: 11 737
Мереленда, благодаря  bouquet Звъннах -до края на април , нямат часове. На мобилния -затвори ми, ще опитам по-късно.

Когато има пациент затваря. После като се освободи и набира той. Но може да се случи да забрави. Затова по-късно пробвай пак. И след 18  часа да звъниш не е проблем. Той е в центъра, не рядко до 20 часа. Та пробвай пак по-късно.
По принцип в петък не преглежда в МЦ плюс, но може да има промени. Той ще каже. Понеделник и петък обикновено е в транспортна болница, а останалото време е в Плюс, от 12 часа нататък.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Още веднъж , благодаря  bouquet Ще звънна без притеснения по-късно, щом е толкова отзивчив  Simple Smile

# 723
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Припомнете ми моля,магнезия вечер ли го пиете тези,които приемат и хормона?
От известно време много болят ставите,прещтракват докато ходя..неприятна история.

Прахче или таблетка е по удачен варинат,приемам предложения  Hug

# 724
  • Мнения: 47 981
По-скоро е важна формата, в смисъл химически- стеарат, цитрат и т.н., отколкото дали е прах или таблетка
Иначе най-добре магнезиево олио, ма на мен нещо не ми понесе добре на кожата.

# 725
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
По-скоро е важна формата, в смисъл химически- стеарат, цитрат и т.н., отколкото дали е прах или таблетка
Иначе най-добре магнезиево олио, ма на мен нещо не ми понесе добре на кожата.
Хепи,нито маг.олио,нито гела ми действат на мен... Tired
Затова и питам за орален прием.
Какво имаш в предвид за стеарат,цитрат..прости невежеството ми... Embarassed

# 726
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз съм си взела Цитрат,ма пусто толко е голямо хапчето,че всеки път заставам по-средата на стаята и обявявам-Ще пия голямото хапче Mr. Green Mr. Green,та белким некой да ме спаси,ако се задавя Rolling Eyes
Пия го вечер Peace

# 727
  • Мнения: 47 981
И аз пия цитрат вечер, уж да помага и за съня, ма го пия от време на време, защото определено разхлабва
Понеже цинка има точно обратния ефект, понякога ги пия заедно  Mr. Green  Crazy
Като цяло взех да пия добавки само чат пат, след първоначалния ентусиазъм, защото ми влияят я на стомах, я на черва, я на нещо друго и  Rolling Eyes

# 728
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Да споделя - и мен често ме втриса  без да съм болна. Температурата е към 36, 8  - 37.  Rolling Eyes

Сравних си миналогодишните изследвания с новите, дето съм публикувалана предишната страница и да споделя - ТАТ и МАТ лееко са се вдигнали, в сравнение с месец юни, 2016 г. Въпреки че почти съм изключила хляба и пиех всеки ден Селен.  Явно при мен не действа.  Все още не ям хляб, то вече ми е станало навик , но Селена го спрях. От време на време само вземам по някой бразилски орех. 

# 729
  • Мнения: 5 861
Мен не ме втриса, но с жегите лятото имам огромен проблем. Shocked Потя се като прасенце. ooooh! Тръгна ли да ходя по улиците в летните горещини, положението става страшно.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 902
И аз много се потя лятото и все умирам от жега Tired,ма незнам дали не е защото станах прасе Sick

# 731
  • Мнения: 20 168
На тези, които цитрата ги рахлабва, препоръчвам малат, той е по-недразнещ корема.  Peace

# 732
  • Мнения: X
Тоя магнезий и аз не мога да го пия защото хапчето е просто огромно  Sick По време на бременността пих през целия период Магнерот 3 пъти по 2 и така се отвратих от големите хапчета, че вече не искам и да ги видя. Сега съм взела добавка с магнезий на Допел Херц + вит. Б комплекс за нервите (а и защото не ми се яде изобщо месо и сигурно имам липса на вит. Б 12, но още не съм го изследвала), но и те са големи, чупя ги на две и пак ми е трудно. Освен това не знам дали си въобразявам, но малко след като ги изпия ме заболява стомаха  #Crazy Иначе съм ги разпределила едните на обяд (тези с магнезия), а другите - вечер. Но нямам никаква логика, просто така реших.
Но май и аз ще се насоча към някакви прахчета или сироп хем да е по - лесно за преглъщане, хем си мисля, че от капсулите ме заболява стомаха  Rolling Eyes

Аз също се потя много лятото (а и не само), не знам дали да го свържа с жлезата обаче, защото съм си така откакто се помня, при мен май е по - скоро ген.

Иначе моите прескачания и пробождания в сърцето си продължават, а на кардиолог още не съм се наканила да отида  ooooh! Мента, глол и валериана ми помага сякаш в такива моменти  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 1 746
Как се влиза в едноименната група? С покани ли е? Пращах заявка, но явно я трият. Някой може ли да ми съдейства, може и на лични?

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 306


Сарджева, при която последно ходих няма часове до май месец.


И за частен прием ли няма? Обикновено като уточниш, намират.

Общи условия

Активация на акаунт