LA REDOUTE.FR - 231

  • 73 789
  • 563
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 050
Да, за френският.

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Малко кодове:
FRAIS намаля 30% от мода.
NATIO - 25% при 60евро
APPLI - 10/49

# 167
  • София
  • Мнения: 695
аз сега пробвах - не начислява нищо допълнително ...доставка 5,95, но не хващат кодовете.. т.е. като има намаление ще е супер, ако остане така.. но сега нищо не можах да взема на тези цени...
За френския сайт иде реч ?
да за фр. ЛР... наистина кода smile работи... (при мен не хваща Happy-аз с него пробвах преди малко)

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Вчера ми пристигна поръчката от Ла редут. Донесоха ми я вкъщи от DHL. Не очаквах толкова бърза доставка. За първи път поръчвам до Бг директно. Много съм доволна, много бързо пристигна. Взеха ми само 5.95 евро, нямам никакви кредитни фактури за плащане. Платих с ПейПал, не знаех че е била ограничена тази опция, по принцип ако нямаше ПейПал плащане, нямаше и да поръчам. Понеже поръчах 3 артикула и сметнах, че ако ми ги разделят, чрез превозвача ще ми излезе по-скъпо отколкото до БГ. А и последните 2 поръчки ми бяха объркали артикулите от Ларедут. Така, че ако поръчвате повече от 2 артикула, по добре е според мен директно до БГ. Хубав ден Ви желая, момичета!
Имаше ли проследяващ номер? Поръчах в петък и още няма промяна в поръчката ми newsm78

# 169
  • Сандански
  • Мнения: 162
аз сега пробвах - не начислява нищо допълнително ...доставка 5,95, но не хващат кодовете.. т.е. като има намаление ще е супер, ако остане така.. но сега нищо не можах да взема на тези цени...
За френския сайт иде реч ?
да за фр. ЛР... наистина кода smile работи... (при мен не хваща Happy-аз с него пробвах преди малко)

Сега пробвах, но освен доставка ми начислява и процента Thinking

# 170
  • Мнения: 5 602
Пробвай с кода,даден на сайта ( BRISE)   да компенсираш ,ако хваща на артикулите ти. Пробвах и аз сега -и при мен начислява процент ,освен доставката.
Може предните дни да е било бъг.

# 171
  • Мнения: 1 481
Кода Smile, още ли работи....пробвах сега но не се получава. При вас как е?

# 172
  • Мнения: 322
Не работи при мен. Явно е бил временен бъг виждам че облика на сайта е сменен.

# 173
  • Мнения: 1 050
Мммм даааа, бъг е било... Аз пък така се зарадвах...

# 174
  • Мнения: 5 602
Пробвах в момента-не ми начислява процент до Бг.
Код BRISE  намаля някои неща.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Правили ли сте скоро нов акаунт с бг адреса? Опитвам и нищо не става а не виждам къде греша.
Или да сложа фр.адрес и после да променям?

# 176
  • Мнения: 5 602
Виж дали с френски телефон ще ти приеме.
При мен това беше проблем ( на стар БГ акаунт).

# 177
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Успях. А да се надявам ли на кодовете smile  или happy за новия акаунт или вече не се активират?

# 178
  • София
  • Мнения: 1 209
Успях. А да се надявам ли на кодовете smile  или happy за новия акаунт или вече не се активират?

При мен не са активни  на нов акаунт . Peace

# 179
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Жалко, на старите съм ги ползвала. Tired

Общи условия

Активация на акаунт