LA REDOUTE.FR - 231

  • 73 639
  • 563
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 598
...
Имаше ли проследяващ номер? Поръчах в петък и още няма промяна в поръчката ми newsm78

Има ли движение по поръчката ти,проследяващ номер .Интересно ми е дали ще продължат да доставят до Бг без процент за обработка

# 181
  • Мнения: 1 480
Има ли въобще активни кодове?????

# 182
  • Мнения: 5 598
Има ли въобще активни кодове?????


Offre Mode & Outlet:Les 3 semaines de Folie: des réductions supplémentaires sur les produits Outlet ?

du 27 octobre au 20 novembre

Mon code offre spéciale : TOOOP



Offre Mode et Maison:30% commande Site et 25% Electro et AMPM ?

du 03 octobre au 31 octobre

Mon code offre spéciale : FRAIS

# 183
  • Мнения: 1 480
Има ли въобще активни кодове?????


Offre Mode & Outlet:Les 3 semaines de Folie: des réductions supplémentaires sur les produits Outlet ?

du 27 octobre au 20 novembre

Mon code offre spéciale : TOOOP



Offre Mode et Maison:30% commande Site et 25% Electro et AMPM ?

du 03 octobre au 31 octobre

Mon code offre spéciale : FRAIS


Благодаря много. Но на мен ми се искаше ако има 15/29 или 20/49... но май вече няма Cry

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Има ли движение по поръчката ти,проследяващ номер .Интересно ми е дали ще продължат да доставят до Бг без процент за обработка
Вчера я получих. Така и не се появи проследяване и движение.

# 185
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Здравейте! И аз пробвам да пусна поръчка до БГ. Не ми начислява процент върху сумата,а само доставка, но с кода от първа стр.ТОООР за 10% горе долу се компенсират нещата. Но мен ме притеснява този телефон, който въвеждам не е е валиден и как ДЧЛ ще ме открият ако дойдат вкъщи в час, в който няма никой. Как да си въведа моя номер?

Направих поръчка и ми блокираха парите без 25% такса,а в историята на поръчката са включени. Няма как да ми ги изтеглят,защото съм платила с Пейпал, а и нямам пари в картата. Но да се надявам,че и няма да я откажат. Ще пиша какво се случва и дано наистина отпадне тази такса,за да се върнем в любимия Ларедут Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 ное 2017, 16:09 от dodi

# 186
  • Мнения: 5 598
Има ли някой с неполучени/получени поръчки опт 23-24 .10 насам? Директни до Бг.

# 187
# 188
# 189
  • Мнения: 1 050
Оххх, чакам, но май няма да ме огрее. Sad Датата за доставка е до 14.11, а при DHL няма нищо за мен ...

# 190
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Сериозно ли , а аз така се надявах да ни огрее. Моята поръчка е със статус Ен коурс, но парите все още са само блокирани. При вас парите дръпнати ли са?

# 191
  • Мнения: 5 598
моите вече са отблокирани от банката.Поръчка от 24.10-йок.

# 192
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Аз моята днес я получих Laughing Парите все още стоят блокирани. Поръчката ми е от 2.11

# 193
  • Мнения: 1 050
моите вече са отблокирани от банката.Поръчка от 24.10-йок.
[/quote



И при мен така. Няма да получа нищо Angry

# 194
  • Мнения: 1
Здравейте,
на предните страници, бе питано за промяна на адрес от френски на български.
Как става, че вече две седмици пробвам, но без успех?

Общи условия

Активация на акаунт