LA REDOUTE.FR - 231

  • 73 558
  • 563
  •   1
Отговори
# 300
  • Плевен
  • Мнения: 984
Хм, до БГ сега ми даде БД без минимална сума, пуснах за 5,20евро до бг с Пей Пал, ще видим какво ще стане...
Пропуснах да пиша, че сваля 25%-те процента на втора стъпка.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 23:51 от elifanta

# 301
  • Мнения: 787
А на кой етап сменяш адреса за доставка с немския? Не ми дава да го сменя, а и много от артикулите ги виждам налични, а в кошницата ми ги дава изчерпани. Преди беше така ако не се доставят до БГ, но как да вкарам друг адрес, за да ми ги даде налични? Забравила съм вече как беше... Simple Smile
При мен адресът е немски.

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
И аз пуснах една поръчка с Пейпал.
Не съм ползвала код, пуснах няколко детски дрешки.
Крайната сума ми беше 42 евро, колкото си е сумата на дрехите в сайта. Не ми добави доставка, нито 25%. Адресът ми е БГ.
Ще пиша какво ще стане.

# 303
  • Мнения: 2 136
Изобщо не мога да си вляза в който и да е от акаунтите. А не мога да намеря опцията за забравена парола. Ако някой я знае моля да ми я каже.

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Между другото и аз не можах да си вляза в основния акаунт, а съм сигурна за паролата. Ползвах един друг акаунт, ползван за кодове преди време.

# 305
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Аз успях да си вляза в акаунта, но не мога да променя телефона. Стои ми някакъв 06.... и не става да се промени. Дали ще е проблем? Вие как сте си написали телефона?

# 306
  • Мнения: 174
Изобщо не мога да си вляза в който и да е от акаунтите. А не мога да намеря опцията за забравена парола. Ако някой я знае моля да ми я каже.
Скрит текст:

 dodi, и при мен е така. Аз си написах реалния тел.номер в едно от свободните полета,където се изписва адреса.

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 14:15 от DeepSpace

# 307
  • Мнения: 390
Аз успях да си вляза в акаунта, но не мога да променя телефона. Стои ми някакъв 06.... и не става да се промени. Дали ще е проблем? Вие как сте си написали телефона?
Аз написах моят, но 8 смених с 6.

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Чак сега забелязах полето с телефон. И при мен не дава да се промени, но в едно от полетата за адрес написах TEL 08...
Моята поръчка е със статус En cours. Това какво означаваше?
И изобщо в пощите ли пристигат сега техните поръчки?

# 309
  • Мнения: 2 136
Последно с DHL изпращаха.

# 310
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Благодаря Ви. И аз ще напиша телефона в друго поле, но сега трябва да регистрирам новата си карта в Пейпал. А En cours май означаваше, че е изпратена.

# 311
  • Мнения: 174
Скрит текст:
здравейте, отдавна не бях влизала в ларедут, но днес хвърлих един поглед и попаднах на кодове 10/49 и бд до Фр., не е много, но някои неща добре се намалят, примерно 2 бр анцуг adidas  и 2 тениски - 39 евро и бд до ФР.
https://www.laredoute.fr/ppdp/prod-500810610.aspx
https://www.laredoute.fr/ppdp/prod-513782763.aspx
https://www.laredoute.fr/ppdp/prod-511112658.aspx
ако на някои му вършат работа
5wqhs, 3wqhs, 3wqfs, qrfm6, m3qrf, mgqr1, 5wgqr, 3wgqr, rw7gq, wglv2, 5gbvw, 4gbvw, gbvw7, bgvl3

пп. хм, сега пробвах да продължа с БГ адрес и стигам до плащане, доставката ми остава безплатна и не ми слага % за БГ , остават си 39 евро,
пей пал и карта са ми  активни, дали ще мине поръчката, ако някои пусне да пише Simple Smile
[/spoiler]
Благодаря ти за кодовете (използвах един) и че въобще сподели.
En cours май че означаваше,че поръчката се обработва.
Пуснах една поръчка, платих с ПейПал. Засега всичко изглежда наред. Имам и дата на доставка след няколко дни.

# 312
  • Мнения: 1 050
Оффф, дано да става номера, че аз по-еФтини  детски дрешки  не съм купувала. Simple Smile
Като ми остане време, днес, ще пусна и аз нещо за проба Simple Smile))

# 313
  • Плевен
  • Мнения: 984
Имам смс от ДЧЛ за пратка от Ла Редут! Дерзайте!

# 314
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам смс от ДЧЛ за пратка от Ла Редут! Дерзайте!
Аз не успях да напиша реалния си номер и съм притеснена как DHL ще ме открият. Ще пробвам да им звънна, но не съм сигурна какъв номер на товарителница да кажа. Този номер дали ще свърши работа: Colis n°2019........?

Общи условия

Активация на акаунт