LA REDOUTE.FR - 231

  • 74 169
  • 563
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 484
Момичета, още ли ви надробяват поръчките???Не мога да разбера това нова политика на сайта ли е или е от новият адрес??? На мен 2 еднакви блузи за близнаците са ми пратени като 2 отделни поръчки  Shockedабсолютно безумие е това #2gunfire

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
Имат тайна договорка с Матьо  hahaha

# 92
  • София
  • Мнения: 1 209
Имат тайна договорка с Матьо  hahaha

 newsm62

# 93
  • Мнения: 390
Поръчах за племенницата два чифта, различни номера и единият, 38 номер, ми е излишен ! http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-500792618.aspx?docid=00000000000001

# 94
  • Мнения: 452
Пускат ли като преди изчерпани неща?Да ги държа ли в кошницата и да чакам?Искам зимно яке за дъщеря ми.Нещо късно се усетих май за поръчка.

# 95
  • на терасата
  • Мнения: 679
Пускат ли като преди изчерпани неща?Да ги държа ли в кошницата и да чакам?Искам зимно яке за дъщеря ми.Нещо късно се усетих май за поръчка.

Да, пускат, трябва да следиш. Но един пуловер 2 пъти успявам да го хвана и после ми го отказват като изчерпан.

Получих това страхотно палто:
http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-504111707.aspx?docid=00000000000001
размер 40
Голямо ми е, нося 38-40 по френската номерация, но ми е много широко. Според мен отговаря на 42, може даже и 44. Ще се пръсна от мъка, взех го много изгодно от намаленията и с код. Страхотна изработка и много качествен плат. Цветът е винено червен.

Ако някой има желание да се зарадва с него, моля да ми пише. При интерес ще дам точни размери и реални снимки.

# 96
  • Мнения: 160
http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-502437861.aspx?docid=00000000000001

Някой да е пускал от тези или подобен модел от предходни колекции? Дали си отговарят на размера?
Благодаря!

# 97
  • Мнения: 390
Тениска за допълване, яке и обувки - всичко разделено, уж една пратка, а в три отделни пакета ще пътуват към превозвача! #2gunfire  Ееее, излагат се Ла редут!!!!  #Cussing out
Има ли някой, който да живее във Франция и да му разделят така пратките?
Коя е причината???

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
Не само редутци се излагат с дробенето на поръчки, но и Матьо, който лекинко се възползва в случая, тъй като другите превозвачи обединяват пратките пътуващи в един курс и ги теглят и таксуват заедно. А не 10 пакетчета от по 100 грама да ги смятат 10 х 2,20лв както при нас в момента Whistling

# 99
  • Мнения: 1 389
и до България разделят пратките  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 1 754
Алтернатива на този превозвач има ли? Явно че не е особено коректен. Всички ли чрез него поръчват?

# 101
  • Мнения: 452
Червените цени прикс роуж,не се намаляха от кодовете-happy i smile?

# 102
  • Плевен
  • Мнения: 992
Червените цени прикс роуж,не се намаляха от кодовете-happy i smile?
Не, не се намаляват  Peace

# 103
  • Мнения: 5 608
Алтернатива на този превозвач има ли? Явно че не е особено коректен. Всички ли чрез него поръчват?
Как реши,че не е коректен? Това,че не обединява пратки е политика на фирмата му,информирани сме,не го прави тихомълком. ПОлучаваме си нещата,отговаря бързо на мейл,според мен се старае.Праща мейл за всяка получена пратка,идват за няколко дни от Франция.

И на мен не ми допада факта,че за всяко парцалче се плаща като за кг.,но не бих го нарекла некоректен.

Друг няма от Франция.Евентуално може да поръчваш до Германия или Англия ( напр. от амазон) .Или директно до Бг.



# 104
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Да, определено правилата са такива и човекът си ги спазва. И аз платих доста за доставка, но не мога да укоря превозвача - получих си всяко дребно пакетче, новият адрес очевидно реши проблема с липсващите пратки.
Ларедут просто ни прецакват с това разделяне на поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт