Плевен - 3 - Пролетна темичка

  • 14 281
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 262
Аз съм за срещите! И дните са удобни!
Така, значи утре в 16.30 (защото е четвъртък) ще се видим!

# 241
  • Мнения: 272
Здравейте!Отново се изгубих. EmbarassedАма.........Белка ми е много болничка! CryНякакъв отвратителен летен вирус направо я свали на легло.Днес,слава богу,вече е по-добре. Praynig
За слещите-това е добро решение.Ама си мисля,че наистина 16,30 е раничко за жегите,а 10,30 май пък вече е късно.Дали да не променим малко.Например 10,00ч сутрин и 17,30 вечер.Става ли?
Ако утре се събирате,от 17ч синът ми ще имат някакво представление на сцената на центъра.Понеже той ходи на народни танци в градината.Та може да го видите.Няма как да го сбъркате,защото той стърчи с цяла глава над останалите деца..... Mr. Green
Довечера ни е тържеството в градината послучай завършването.Даже и сега само като го пиша и ми се реве вече..... CryМного ни е мъчно и на двамата с Калин...........Не ми се говори за това.........
Та значи в понеделник можем да се видим вече.Надявам се ние да сме напълно здрави до тогава.Ще следя дали ще има среща и съм там с двата броя ремаркенца! Mr. Green
Лек ден и поздрави!

# 242
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Това за срещите е супер. Може да си направим и пикник на Бригадирската полянка в Кайлъка или в началото на парка да премерил сили по футбол Wink

# 243
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ ЮНИ!!!   bigdance2 НАЙ-ХУБАВИЯТ ДЕН ЗА СЛАДКИТЕ БЕБОЦИ! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВИ ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ОЩЕ МНООООГО ДЪЛГО ВРЕМЕ ДЕТСКИ УСМИВКИ ДА СГРЯВАТ СЪРЦАТА!!!    (Тъй като съм нощна птица изпреварих всички с поздравите а? Wink ) За срещата: ще се постарая в 16.30 да бъда на фонтана в началото на градската градина и ще чакам около час! Ако има желаещи... там съм Simple Smile

До утре  Hug

# 244
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАШИТЕ СЛЪНЧИЦА HugДнес в групата на Вальо ще си правят мини-тържество. Дори занесохме кексчета за почерпка. На празник - като на празник Wink
Днес времето е прохладно и предлагам срещата за днес да си остане в 16.30. Аз ще съм с три-четвърти дънки, и с цели 2 деца (едно в количка Wink ). Лесно ще ме познаете - постоянно викам по Вальо Joy
Таня, предложението ти за часа е добро... Нека и другите мами се изкажат по темата, ако не остава твоето Grinning
Стискаме палци на Калин за представлението на центъра Hug
Хм, моето кафенце пак свърши. Хайде, чао  Grinning

# 245
  • Мнения: 2 070
Искам да кажа  нещо мили майки. Когато аз съм се родила са засадили дръвче в моя чест. Сега е огромна 27 годишна елха. Аз реших да продължа традицията и даже мисля всяка година да го правя за рождения ден на Яна. Условията сега са подходящи, защото е хладно. Даже няма да чакам да стане 19-ти, просто ще си я нарека на нея, тази годин ще е брезичка. Предлагам всеки да направи това..Дори и да е цвете, храст или овошка, ако нямате място или село, където да засадите...Важното е да го направим съзнателно и с мисълта, че сме допринесли децата ни да дишат по-чист въздух и да са обградени от повече зеленина!

Приятно изкарване на празника днес и дано не завали!!!

# 246
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ 1 ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЦА! И НА МАЛКИТЕ, И НА ПО-ГОЛЕМИТЕ, И НА ТЕЗИ, КОИТО ЦЯЛ ЖИВОТ СИ ОСТАВАТ ДЕЦА ПО ДУША!
ДА НЕ ГУБИМ НИКОГА ДЕТЕТО В СЕБЕ СИ!

# 247
  • София
  • Мнения: 9 905
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛИ ДЕЧИЦА!
  bigdance2

# 248
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Честит празник на малките съкровища!!!


Момичета и аз съм на линия за 16,30 ч. Аз ще съм с бяла риза, лятна количка с чадърче цвят бордо. Доколкото разбрах срещата е при фонтана в градската градина. Аз ще се паркирам на пейките, които са от страната на "Съгласие". Може и малко да закъснея, но ще дойда със сигурност.

# 249
  • Мнения: 57
Момичета , аз тръгвам  Simple Smile Ще приспя Вики и ще се навъртам в 16.30 около фонтана. Ще ме познаете по количката Baby Max синя с меченца. До скоро!

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА-САМО УСМИВКИ ДА ИМА НА СЛАДКИТЕ ИМ ЛИЧИЦА.

# 251
  • Мнения: 1 006
честит празник на всички дечица!Да са ни живи и здравви!

# 252
  • Мнения: 77
Честит празник на всички малки сладури!!! Да растат здрави и щастливи!!!  Two Hearts Tada

Как ме е яд, че пропуснах днешната среща!  Confused Ама така е, той мъжо като не се маха от компа и аз не мога да се добера!! Иначе много се разхождахме из центъра този следобед - времето беше супер за разходки за тежкотоварни, на които жегата пречи да дишат  Laughing А то до понеделник толкова време - я мога да дойда, я не!  Wink  Но по принцип и аз съм за по-ранни срещи сутрин.

 Някой има ли легло, което се люлее - гледахме едни такива и продавачките много ни навиват, че било практично и ти спестявало друсането на ръце и т.н. newsm12
 

# 253
  • София
  • Мнения: 9 905
Шнолка,ние мислехме да купуваме такова легло на малката ми Мими,обаче се разубедихме.Основния ми аргумент е,че научищ ли го веднъж да го люлееш бебо,после ще ти е много трудно отучването.Аз и двете ми принцески нито съм ги люляла,нито съм ги друсала,и до ден днешен си заспиват сами в леглата в отделна стая.
Така си мисля аз,нека и другите да кажат.

# 254
  • Мнения: 2 070
И аз мисля, че няма смисъл от такова легло, рискуваш вместо удобство да си навлечеш сериозни неприятности...Най-добра работа си върши легло с решетки най-обикновено - към 6-7-8ми месец детето само си почва да се набира по пръчките и се учи да стои право. Както решите!

Общи условия

Активация на акаунт