ღ Poyraz Karayel ~ Пойраз Карайел (Тема 6) ღ

  • 58 605
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 747
Юле  Hug

 fenkka__   Hug благодаря ти, че си ни "довела" Бурчин  Heart Eyes

Аз пък ви нося едно клипче с музикално изпълнение от Илкер на премиерата на първи сезон. Съвсем в началото, но все така сладки и един до друг с Бурчин Heart Eyes
Не знам как да го вградя, защото е от туитър.
https://twitter.com/ilkerkaleliiFC/status/879837759690731521

Има и много снимки от  премиерата. Повечето от тях са нови за мен. Слагам няколко  Peace

 Poyraz Karayel   7th Jan, 2015.



























Дано да видим още такива снимки и от премиерата на филма  Praynig

# 721
  • Мнения: 162
Ради благодаря и на теб и на Алекс за нашето филмче красиво  , всяка серия сте я направили като игрален филм може да се гледа още и още, и  още !!!   И за хубавите снимки благодаря  !!! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 1 261
Ето това е и моята мечта и тогава наистина ще спя пред екрана  hahaha hahaha hahaha
Дай Боже!

# 723
  • Мнения: 3 747
Юле  Hug

Алекс, амин! И аз бих се радвала на проект с Илкер и Енгин.  Praynig Дано някой продуцент да мисли като нас.  Peace


И до Бурчин ми стои добре Енгин. Ще са добра комбинация, бих ги гледала с удоволствие



А в трио вече ще е мега съвършенство  Crazy   Heart Eyes



# 724
  • Мнения: 3 747
Заплеснах се и забравих да напиша, че докато чакаме нови проекти от Илкер, той изненадва с ново амплоа. В новия брой на списание Оtdergi има статия от Илкер

Ot dergisinin temmuz sayısında İlker Kaleli var kaçırmayın✌✌ @otdergi @ilkerkaleli








**************************************************************************
Oğuz Ağabey'le dertleştik biraz, özlemişim çok...Bu ay Ot Dergisi'nde.

https://www.instagram.com/ilkerkaleli/?hl=tr

Последна редакция: пт, 30 юни 2017, 22:33 от _Radi

# 725
  • Мнения: 3 747
Скрит текст:

Водя ви една прекрасна Фунда Simple Smile



И новината, че точно четири месеца след финала на сериала, Пойраз  Карайел продължава да завладява света, и по-точно  арабският свят  Party  Peace





В Хърватия пък вчера е бил ден за озет. Съдейки по озета са на втори сезон

Цитат



Moj TV - TV Program
Za mog sina
igrana serija

Ajšegul veoma grize savjest zbog Metea i iz osjećaja zahvalnosti ostaje s njim. Pojraz nema srca da i pored svojih osjećanja koja gaji prema svojoj bivšoj ženi, ostavi Begum samu bez oslonca... Što se tiče Sinana, on nikako ne može da izbriše osjećaj krivice u sebi zbog poziva kojeg je uputio Ajšegul. Na Seferov pritisak, Sema odlazi doktoru i rezultati koje će dobiti oboje, u njima izazivaju strah. Trag koji je pronašla Meltem, Pojraza i nju vodi do neočekivanih detalja u vezi sa Adilom Topalom.

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 16:27 от _Radi

# 726
  • София
  • Мнения: 1 261

В Хърватия пък вчера е бил ден за озет. Съдейки по озета са на втори сезон

Цитат



Moj TV - TV Program
Za mog sina
igrana serija

Ajšegul veoma grize savjest zbog Metea i iz osjećaja zahvalnosti ostaje s njim. Pojraz nema srca da i pored svojih osjećanja koja gaji prema svojoj bivšoj ženi, ostavi Begum samu bez oslonca... Što se tiče Sinana, on nikako ne može da izbriše osjećaj krivice u sebi zbog poziva kojeg je uputio Ajšegul. Na Seferov pritisak, Sema odlazi doktoru i rezultati koje će dobiti oboje, u njima izazivaju strah. Trag koji je pronašla Meltem, Pojraza i nju vodi do neočekivanih detalja u vezi sa Adilom Topalom.


Ради, според мен по-скоро, е към серия от към приближаващия край на първи сезон...
Бегюм се появи още тогава, Мелтем - също. Казва се, че Синан се упреква за това дето каза на Айшегюл, че са щастливи с мама и татко когато я няма кака Айшегюл. И че под натиск на Сефер Сема все пак е отишла на лекар. Мисля, че това всичко беше в първи сезон.
Пък Фунда винаги съм я харесвала като жена. Ролята ѝ в Пойраз беше само допълнителното ми харесване Simple Smile

# 727
  • Мнения: 3 747

Ради, според мен по-скоро, е към серия от към приближаващия край на първи сезон...
Бегюм се появи още тогава, Мелтем - също. Казва се, че Синан се упреква за това дето каза на Айшегюл, че са щастливи с мама и татко когато я няма кака Айшегюл. И че под натиск на Сефер Сема все пак е отишла на лекар. Мисля, че това всичко беше в първи сезон.
Пък Фунда винаги съм я харесвала като жена. Ролята ѝ в Пойраз беше само допълнителното ми харесване Simple Smile



Алексче
, това не се ли случи приблизително около 27- 28 еп.  Thinking Сема отиде на лекар преди сватбата със Сефер доколкото помня, а това беше във втори сезон. Пък и виж, че пише, че Мелтем разкрива факти за Адил Топал. Първи сезон  в Хърватия доколкото ми е известно вече приключи, но може и да бъркам.  Wink

Още малко от Фунда.





Аз не я бях гледала преди, но след Пойраз съм в отбора на феновете ѝ.


И новото попълнение в екипа- Шюкран Овалъ




Оф, как искам подобно селфи от Илкер и Бурчин. Тотално им забравихме физиономиите  Sad

# 728
  • Мнения: 3 747
Бурчин се появи на хоризонта.  Grinning



https://www.instagram.com/burcinterzioglu/?hl=tr

Явно и тази година са предпочели морски отдих на яхта, далеч от погледите на папараците. Въпреки, че миналата година имаха гонки с разни дронове  hahaha

Скрит текст:




# 729
  • Мнения: 92
Здравейте,момичета!Предложете ми някое ново,забавно сериалче с превод да гледам докато чакам Пойразчовците Simple Smile

# 730
  • Мнения: 3 747
Здравейте,момичета!Предложете ми някое ново,забавно сериалче с превод да гледам докато чакам Пойразчовците Simple Smile

Не знам честно казано, от вече приключилите сериали този сезон следях само "Новата булка". Свеж е забавен и преведен. На мен ми беше много интересен, но вкусове всякакви Laughing От новите летни сериали ми допада  "Двама лъжци", но той не е започнал. Определено това е моят избор за нещо свежо и забавно. "Пълнолуние", четох, че ще е нещо като копие на ''Любов под наем'' т.е като замисъл и сюжет.  Имаше още един за някаква светулка или нещо такова Embarassed Не съм го заглеждала, не мога да кажа.
 Видях само фрагман, има и тема тук във форума.Разходи се из форума и ще добиеш представа какво предлага дизи индустрията. Изборът е голям, и задоволяват всякакви вкусове.   Laughing
Иначе в моята листа с чакащи сериали от дълго време стои Aşk Yeniden, кога ли ще му дойде реда и аз не знам, но изглежда интересен.


Бурчин и Илкер днес компенсират липсата си през изминалите седмици.   Grinning





# 731
  • Мнения: 724
Привет!
Аз миналата година по това време гледах втория сезон на "Пойраз". Пак казвам, че от трите той най-много ми хареса. Разгърнаха се всички персонажи, докато в първи и трети сезон някои бяха оставени на заден план. Във втори сезон лично за мен имаше най-много динамика, напрежение и изобщо сериалът беше в своя пик и откъм зрителски интерес.
Ради, споделяйки новите снимки на Илкер и Бурчин, се сетих, че в Instagram видях как нашия луд сценарист Етхем се шета из Италия. И той има нужда от почивка, да му се нормализира малко главата, че на есен ще прави два сериала - втория сезон на "Обещание" и новия "Отвъд нощта".
И аз съм с две ръце ЗА "Новата булка", като превеждал го. Супер-филмче, много разтоварващо, точно като за лятото.
Иначе и аз от летните сериали се спрях единствено на "Двама лъжци". "Пълнолуние" и "Светулка" беше ясно, че ще са копия на "Любов под наем", което е много тъжно. Факт е, че този сериал си беше феномен, въпреки че гледах до 7 серия и спрях по ред причини, но е тъжно, че продуценти продължават да разчитат на до болка познати формули за успех. Които вече пък не носят такъв. А "Двама лъжци" се очертава нещо много свежо и забавно. Напомня ми на "Rengarenk" от миналото лято, ако си спомняш. Дано да няма обаче неговата съдба.
А за "Ask Yeniden" - горещо го препоръчвам! Аз заради него с такава еуфория започнах "Новата булка", който е от същия режисьор и сценарист. Има елементи на прилика, но цялостната история е коренно различна и много интересна. Лично за мен това е най-добрият сериал, заедно с "Пойраз". Искрено завиждам на всички, които решат да го започнат. Толкова го обичам този сериал, че сега през пролетта гледах епизодите от първи сезон на датите, на които са се излъчвали преди две години премиерно. Помня, че феновете на "Пойраз" в туитър също го правеха този номер. Laughing

# 732
  • Венера
  • Мнения: 858
Напомняте ми, че не съм догледала Ask Yeniden до края. Това беше един от любимите ми сериали, но стана нещо и го позабравих. И аз го препоръчвам горещо на всички.

# 733
  • Мнения: 7 876
Да се включа и аз за летните сериали.
Загледах Светулката и още на 15-тата минута изпитах неописуема досада.
Сечкин направо ме разочарова, а и не виждам нищо ново и оригинално.
Не могат да излязат от схемата- богат и преуспял младеж и бедна девойка.  Mr. Green

Започнах и Сърцебиене и интересно въпреки, че не харесвам Ойкю, филмът доста ме заинтригува- ще му дам шанс.

# 734
  • Мнения: 3 747
Сериалче, Неолита, Пепелче  Hug

Прочетох ви, и вашите мнения се препокриват с положителните коментари, на които съм попадала за Ask Yeniden. Така или иначе много харесвам Йозге Йозпиринчджи, при първа възможност ще го започна.
Някъде ми попадна информация, че Йозге и Буура Гюлсой това лято ще снимат игрален филм. Много симпатична двойка са.

Сериалче, колкото до сравнението или по-скоро асоциацията между "Двама лъжци"  и "Rengarenk" и на мен ми направи впечатление, че са горе-долу на една тематика. Дано лъжците да имат по-голям успех от колоритните. Wink

Пепелче аз също не мога да кажа, че съм фенка на Ойкю, но гледах фрагманчета и снимки, та сериала хваща окото. Медицински е, а и е по подобие на корейски сериал, пък те са качествени и интересни.

Скрит текст:

Има и познайници от Пойраз в каста- Фатих Дьонмез /Явуз /, но не знам в каква роля.  newsm78 Сериала има ли  БГ превод или го гледаш на руски?
Може пък да му метна един поглед. В рейтингите дърпа доста преди "Светулката"

Общи условия

Активация на акаунт