Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 121 904
  • 808
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 839
Ако е доставено с Еконт, не би трябвало да има проблеми да се върне с Еконт, но ще имам това предвид. Жалко, че са влошили така обслужването. Сега чакам пратка оттам, дано не се наложи да я връщам.

# 721
  • Мнения: 31
Дайте промо код

# 722
  • София
  • Мнения: 425
Никакъв код няма, а какво са намалили незнам, но мойте любими или не са мръднали или с 1-2 лв.

# 723
  • Мнения: 3 907
Имах около 5-6 артикула в “любими”, е оцъклих се, когато с нетърпение отворих сайта и видях, че са на цени същите като преди да бъдат завишени преди седмица!
Нищо интересно и с наистина добро намаление не видях разглеждайки и повече неща след това!!!

# 724
  • Мнения: 17 987
И моите са си все на същите цени. Черен петък по български, пак

# 725
  • Мнения: X
Най-намаленият от продуктите, които следя е точно 4 лв. надолу. И не става дума за нещо от 20 лв., все пак.
Феноменален черен петък!! Joy
Някои цени са по-високи от преди месец. Mask Astonished

# 726
  • Мнения: 77
И при мъжките работи е така. Само, че си загубих времето да скролвам в неумния им сайт.

# 727
  • Мнения: 3 915
И мен ме разочароваха. Все още си спомням как през 2016 г. си взех ботуши на CK от близо 600 на 140 лв. Grinning Сега такива намаления няма...

# 728
  • Мнения: 3 907
Разписах се все пак Simple Smile
Поръчах боти и обувки на Tosca Blu. Цените не се разлиюашат с тези от преди 2 седмици, но на база сравнение със сайта на бранда и други магазини идват почти на половина. Повечето модели се изчерпаха и вече не са видими на сайта.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Разписах се все пак Simple Smile
Поръчах боти и обувки на Tosca Blu. Цените не се разлиюашат с тези от преди 2 седмици, но на база сравнение със сайта на бранда и други магазини идват почти на половина. Повечето модели се изчерпаха и вече не са видими на сайта.


Честито чудесни са.Ботата от доста време отлежава в любими.Моля коментирай като я получиш.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Нещата ми в любими са с разлика от 3 до 5 лв, абсурдно е направо.

# 731
  • по света
  • Мнения: 1 587
Много се надявам ,че най-накрая ще заредят някаква колекция на Frye ..

# 732
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Направих първата и последната си покупка от този сайт!!!
Пазарувам от доста сайтове и не намирам думи да опиша възмущението си от факта, че ми доставиха реплика, а не оригинален продукт.На снимките в сайта часовника изглежда както е в сайта на производителя, но на живо има съществени разлики. Обадих се на колцентъра им и заявих, че връщането трябва да е за тяхна сметка. Отговорът беше, че връщането е 3 лв. и това е политиката на сайта. Не можаха да ми отговорят, защо трябва да плащам при положение, че те са неизправната страна в сделката.
Загубиха ме като клиент завинаги!!!

# 733
  • Мнения: 1 666
Поръчах за първи път от сайта, дано не се разочаровам.
Didd, свърши се с КЗП за подобен случай,това им е работата.

# 734
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Върнах часовника веднага и даже не се сетих да го снимам.

Общи условия

Активация на акаунт