Боледуване на децата ни - тема 48

  • 39 140
  • 740
  •   2
Отговори
# 735
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Тиква, това количество на веднъж или много пъти по малко е пишкала? Течности както обикновено ли приема? Мисля, че това са въпросите, на които трябва да си отговориш и, ако нещо те притеснява, заведи я на лекар. Моята дъщеря издържа по много време да не пишка, а си пие някакви течности. За пример на отиване и на връщане от морето това лято издържа по 2 чаАса след първото казване, че и се ходи до тоалетна. Стиска толкова, за да стигнем до бензиностанция, не искаше в храстите по пътя да спираме.
Моме, дано по-леко мине този път!

# 736
  • Мнения: 21 280
Моята пък се стиска и трябва да й давам зор за да отиде до wc.

# 737
  • Мнения: 68 703
Аз се чудя на моето дете сутрин като стане, как веднага не отива в тоалетната Rolling Eyes На мен това ми е първата работа рано сутрин, веднага след ставане. Той ходи, но след час да кажем, след ставането ..странно ми е, но съм го приела...

# 738
  • Мнения: 21 280
Тете и моята е така ,ако не й кажа няма й да се сети , пъкнали казват,че стискането не било хубаво и за това й давам зор.

# 739
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Значи сугринта е пишкала това количество и до  сега не е .Вчера отново по същия начин .Веднъж сутринта и малко вечерта . На работа съм през деня и нямам преки наблюдения ,майка ми я  гледа и се тревожи ,защото имаме в рода  много сериозни бъбречни заболявания .Утре съм си  вкъщи и ще я следя .

# 740

Общи условия

Активация на акаунт