Някой пил ли е Иногинол при синдром на поликистозни яйчници

  • 103 394
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 010
Права е Брайда, но само допълвам, че се пълнее не само от въглехидрати, а и от мазнини. Ако ядеш по 200 грама ядки всеки ден, пълномаслени млечни продукти, мазно месо, риба, даже авокадо може да се храниш здравословно, но пълнеенето е в кърпа вързано ако не успяваш да изразходиш калориите.

# 286
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако мазнините се комбинират с минимум въглехидрати и умерени протеини ще се отслабне.
Понякога като кажем здравословно ще ям, няма да ям хляб, захар и почваме да набиваме много “здравословни неща” като плодове, киноа, чия, лимец, ядки, сушени плодове и тнт. Но колкото да са здравословни се пълнее яко и от тях особено ако се хрупат постоянно. А човек спрял тесто и захар в първите 2 седмици е като в “абстиненция” направо и иска да навакса с нещо сладко и се почва - фурми, стафиди, натурален шоколад и тнт

# 287
  • Мнения: 130
Ям по 2 плода на ден, а ядки не консумирам, заради калоричността им. Авокадо също, както и картофи и др. въглехидрати. За шоколад и хлебни изобщо не съм помисляла. Хранителният ми режим не е съставен от мен, а от диетолог. Основно в менюто ми присъстват салати и богати на протеини храни. Като е базиран на калориите - средно на ден са ми около 1300-1400. Основно за това пиша, защото не разбирам от къде идва проблема и единственото различно, което приемам е Иногинол.
Благодаря все пак.

# 288
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако не консумирате много въглехидрати, а все пак пълнеете и режима ви е от диетолог, аз лично бих му искала обяснение!
Това е безчестие за мен хаха Simple Smile

# 289
  • Мнения: 88
Здравейте. Бих искала да попитам някой, който е наясно - каква е разликата между Иногинол и Инофолик? Освен това, че в Иногинол има и витамин Д3? Коя от двете добавки е по-препоръчителна при предполагаема ИР? От прочетеното в темата, оставам с убеждението, че е оптимално да се приемат поне 2гр. миоинозитол. Видях, че в Инофолик неговото съдържание е по-голямо, но пък в Иногинол съдържанието на Д-хироинозитол е по-голямо и малко се обърках...

И още един въпрос - някой опитвал ли е да приема отделно - мио инозитол и D-хиро-инозитол? Защото от всичката информация, която прочетох дотук, излиза, че сякаш това е най-оптималният вариант.

# 290
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз вземах по 2гр миоинозитол 6м и имах овулация в 3 поредни месеца тогава. А иначе имам през 1-2м.

Поръчвах си добавката от амазон, казваше се: OVA BOOST

Александ - препълнена ти е пощата

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 19:40 от Brayda

# 291
  • Мнения: 10
Абсолютно няма как да се пълнее от Иногинол, напротив даже на 6тия месец бях толкова изваяна и свежа, че нямаше накъде. От нещо друго е. Непоносимост към глутен или стрес... помислете.

# 292
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен, аз също пия Иногинол д-р ми го предписа при липса на овулация вече правим опити 1 год и няма резултат.Та въпроса ми е има ли ефект тази добавка защото доста се притеснявам?

# 293
  • Мнения: 130
Здравейте и от мен, аз също пия Иногинол д-р ми го предписа при липса на овулация вече правим опити 1 год и няма резултат.Та въпроса ми е има ли ефект тази добавка защото доста се притеснявам?

Не знам случайност или не, пих Иногинол 3 месеца, както ми беше предписано и  след 1 месец, в който имаше 2 опита, видях 2те чертички!

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
На мен ендокринолог ми препоръча да сменя Инофолик сашета с Инофолик комби + Ресвератрол или с Иногинол. Каза, че комбинацията между двата изомера на инозитол наистина е по- ефективна, отколкото само мио- инозитол. На трета опаковка Инофолик съм и като я свърша ще си купя най- вероятно Иногинол.

# 295
  • Мнения: 2
Това е наистинастрахотно много се радвам за вас
Здравейте и от мен, аз също пия Иногинол д-р ми го предписа при липса на овулация вече правим опити 1 год и няма резултат.Та въпроса ми е има ли ефект тази добавка защото доста се притеснявам?

Не знам случайност или не, пих Иногинол 3 месеца, както ми беше предписано и  след 1 месец, в който имаше 2 опита, видях 2те чертички!

# 296
  • Мнения: 1
    https://[/list]
    Здравейте, още няма бебе в корема, но се чувствам добре, идва ми редовно, другия месец вече се надявам да стане чудото, а колкото до приема от април месец го пия и доктора ми каза, най-малко 6 месеца, по-точно от 6-8 месеца.  Не правя почивки.
    Пиехте ли го всеки ден

    # 297
    • Мнения: 303
    Здравейте и от мен. От 3 месеца правим опити за бебче. От толкова пия рихтер сайкал баланс след консултация с лекар. На прегледите се виждаха кисти.  Сега вече някой от тях са изчезнали. Цикъла от нередовен,месеци липсващ,от 3 месеца е редовен,точно на 28 дни. Може ли на своя глава да започна да пия иногинол ,подходящ ли е да го приемам заедно със сашетата или да избера едно от двете ? На 35 години съм ,няма някакви сериозни предпоставки за да не се случи, но е факт ,че въпреки редовна овулация последните месеци, не се получава

    # 298
    • София
    • Мнения: 708
    На мен докторът ми препоръча да сменя Сайкъл баланса с Иногинол, т.к. имал и допълнителни съставки.

    # 299
    • Мнения: 328
    Здравейте и от мен!
    Записвам се и аз в темата с приема на Иногинол. Нямам ПКЯ, но съм с нередовен Ц. и започнах Иногинол (по 1 т. дневно), по препоръла на АГ.
    Опитите са съвсем отскоро (живот и здраве втори месец). Не се замислих, обаче от кога трябва да ги пия. По стечение на обстоятелствата започнах от втори ден на Ц 🤔 Не ми каза нищо за приема и т.като е хранителна добавка, сама прецених, че може би няма проблем?

    Общи условия

    Активация на акаунт