"София - Ден и Нощ" - 19

  • 63 517
  • 734
  •   1
Отговори
# 405
  • Sofia
  • Мнения: 15 585
Този с който беше Симона,Траян ли е? Не видях добре в промото - видя ми се като нов персонаж?

   Траян беше. Peace

# 406
  • Мнения: 6 263
Някъде четох,че Стефания и тя ще напуска сериала #Silly

# 407
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз ви написах по горе,че сченария куца.Не,че аз мога да давам оценка,а ма не може да се повтарят едни и същи случки. И тая новата верно е заспа.За мен трябва да махнат Дани,мега драма,мега муден,абе... отчайващо е.

Ам чи ний си го знаем  hahaha само не мога да разбера, тъй като съм почти сигурна, че четат тук, защо не се сменят сценаристките, отчайващо зле са, ама отчайващо!!!

# 408
  • Мнения: 381
Сега,ако и Надя или Ана-Мария се върнат и предоткрият любовта си с Митко ще е вече трепач.

# 409
  • Sofia
  • Мнения: 15 585
   А дали пък Митко няма да хлътне по тази, новата, Аглика ли беше? Thinking

# 410
  • Мнения: X
Митко напоследък хлътва по всяка нова, така че нищо чудно  Laughing

# 411
  • Мнения: 381
И тая русата да си тръгне, Драго да тръгне след Маргото и Даню да се събере с Галя и да и изневери със завърналата се Рая.Хаххахахахах направо ше падна.Между другото го очаквам. Някъде бях чела,че Софи и Боби ще се вземат,ама на мен пък тя също леко противна ми стана преди да замине.Еле пък ,като обвиния онзи младеж,че е виновен за аборта и.

# 412
  • София
  • Мнения: 1 447
Драго ми изглежда нелеп както с Галя така и с Маргото,но май е по-добре да си е с Маргото.Галя най-много си отиваше с Бранко не трябваше да се разделят.Той,че я лъга - лъга я,ама то нея кой ли не я е.Поне каза,че ще развода е в ход и доста я молеше,трябваше да му прости.Какво ли не прощаваше на Даню,Драго и кой ли още не и все беше нещастна.

# 413
  • Мнения: 2 089
Новата ми харесва, но за 2 кг в повече няма да я изхвърлят от националния. Първо ще я сложат на диета. Никой не си пропилява така леко инвестициите и труда по отглеждането на елитен състезател.
Искам Дани да го пуснат малко във ваканция. Досаден и еднообразен е вече във всяка ситуация. Може да вземе и новата си изгора, безлична и безинтересна ми е.

# 414
  • Мнения: 5 729
Това новото момиче е много безлично.
По-зле и от Райна.

# 415
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Това новото момиче е много безлично.
По-зле и от Райна.


Направо ми беше все едно гледам Райна. И с тови един глас, тон по-скоро, не и не и не

# 416
  • София
  • Мнения: 1 447
Това новото момиче е много безлично.
По-зле и от Райна.


Направо ми беше все едно гледам Райна. И с тови един глас, тон по-скоро, не и не и не
Да,и повтаряше едно и също като робот ''наистина много ми трябва тази работа''

# 417
  • Мнения: 1 336
Аз не искам Стефания да се маха. Досега Митко не ми е харесал с нито една. Но с нея много добре се получава. Най-сетне да не е с дърво, мишка или друга безлична и бездарна девойка. Стефи играе добре и се получават импровизациите им.

# 418
  • Мнения: X
+100 за горните 3 поста

# 419

Общи условия

Активация на акаунт