"София - Ден и Нощ" - 19

  • 63 564
  • 734
  •   1
Отговори
# 420
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Това новото момиче е много безлично.
По-зле и от Райна.


Направо ми беше все едно гледам Райна. И с тови един глас, тон по-скоро, не и не и не
Да,и повтаряше едно и също като робот ''наистина много ми трябва тази работа''

Да и някак едно напрегнато, нервно, сякаш и е неудобно пред камерата, а бе не става.

Да не повяваш, но и на мен Стефи ми харесва вече, и косата и е по-добре и тя се държи по-добре

# 421
  • Bulgaria
  • Мнения: 360



Стефи е кукличка на тази снимка. Незнам защо я изкарвате травестит. На мен ми харесва!!!  Peace

А червилото е уникално!!!  Kiss

# 422
  • Мнения: 6 282



Стефи е кукличка на тази снимка. Незнам защо я изкарвате травестит. На мен ми харесва!!!  Peace

А червилото е уникално!!!  Kiss
Искам такова червилооо newsm03 Някой знае ли каква марка е  smile3539

# 423
  • Мнения: X
Не че нещо, ама с толкова фотошоп и аз ставам като кукличка  Mr. Green Laughing
Иначе Стефи и мен не ме дразни откак се взе с Митака, напротив, симпатяга ми е.

# 424
  • София
  • Мнения: 1 447



Стефи е кукличка на тази снимка. Незнам защо я изкарвате травестит. На мен ми харесва!!!  Peace

А червилото е уникално!!!  Kiss
Искам такова червилооо newsm03 Някой знае ли каква марка е  smile3539
Това според мен са от тези стикерите за устни.

# 425
  • Мнения: 1 745
Не че нещо, ама с толкова фотошоп и аз ставам като кукличка  Mr. Green Laughing
Иначе Стефи и мен не ме дразни откак се взе с Митака, напротив, симпатяга ми е.

И аз,и аз!  Laughing Иначе подкрепям и второто изречение,харесват ми двамата. Но преди с МарЙо  Laughing беше ужас.  Sick

# 426
  • Мнения: 50
Това новото момиче е много безлично.
По-зле и от Райна.


Направо ми беше все едно гледам Райна. И с тови един глас, тон по-скоро, не и не и не
Да,и повтаряше едно и също като робот ''наистина много ми трябва тази работа''

Да и някак едно напрегнато, нервно, сякаш и е неудобно пред камерата, а бе не става.

Да не повяваш, но и на мен Стефи ми харесва вече, и косата и е по-добре и тя се държи по-добре

Нормално е да започне да ви харесва Стефи.Смениха и ролята,никой не я харесваше като гадже на Марио и конкуренция на Джулия. Сега обаче с Митко, който е най- положителния образ според мен и с лошото отношение на майка му,стана симпатична на всички. Някак не се разграничава екрания образ от личния... Теди мразена- била креслива, ами добре си играе ролята. Галя намръщена все била, пак роля... Да не говорим за Михаела на която се падна най-тежката задача,да замести любимката Рая и да е до вечно киселия Дани. Който съмнявам се в живота да е кисел...

# 427
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Просто като беше с Марио се държеше като леко момиче, а сега е нормална, разбира се, че повече ми допада това като образ.

# 428
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
И на мен Стефи ми харесва откакто е с Митака, но пък като се сетя с чий син се е гаджосала в живота и меко казано ми се повдига... Shocked
Визуално не бих казаха, че ми допада...

# 429
  • София
  • Мнения: 1 447
Това новото момиче е много безлично.
По-зле и от Райна.


Направо ми беше все едно гледам Райна. И с тови един глас, тон по-скоро, не и не и не
Да,и повтаряше едно и също като робот ''наистина много ми трябва тази работа''

Да и някак едно напрегнато, нервно, сякаш и е неудобно пред камерата, а бе не става.

Да не повяваш, но и на мен Стефи ми харесва вече, и косата и е по-добре и тя се държи по-добре

Нормално е да започне да ви харесва Стефи.Смениха и ролята,никой не я харесваше като гадже на Марио и конкуренция на Джулия. Сега обаче с Митко, който е най- положителния образ според мен и с лошото отношение на майка му,стана симпатична на всички. Някак не се разграничава екрания образ от личния... Теди мразена- била креслива, ами добре си играе ролята. Галя намръщена все била, пак роля... Да не говорим за Михаела на която се падна най-тежката задача,да замести любимката Рая и да е до вечно киселия Дани. Който съмнявам се в живота да е кисел...
Е,естествено че са роли.Никой от тук не мисли,че в живота са каквито в сериала и ,че това е риалити и се случва наистина. hahaha  Просто коментираме самия сериал и ситуациите в него,как хората реагират на дадено нещо,как се държат и така.

# 430
  • Мнения: 6 740
В момента бащата на Райна в "Истински истории" по БТВ.

# 431
  • София
  • Мнения: 1 447
Стела ме издразни супер много.Как може да кара жената да свидетелства,тя и обясни 100 пъти , че мъжа и я е заплашил да и вземе детето и не желае да се връща назад,Стела продължи да наглее.Чак каза,че била длъжна хаха и с какво по-точно?Изживяла го е,намерила е сили да продължи,създала е семейство за какво такава наглост от страна на Стелчето не знам.Със сигурност тази жена не е единствената потърпевша от този,все ще се намери някой,който ще поиска да свидетелства.

# 432
  • Мнения: X
Да беше свидетелствала Маргото, и тя беше в сектата, и нея я натисна, че и запис на предложенията имаше на тел.

# 433
  • Мнения: 38
Стела нали уж беше намерила още 5 момичета пострадали от този пастор?
Коко е толкова нагъл и малоумен, не вярвам да има такива индивиди в реалния живот.  Shocked

# 434
  • Мнения: 46 666
Коко в гората - това съм аз!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт