"София - Ден и Нощ" - 19

  • 63 415
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 441
Симона е по-малка от приятелките си. Те бяха вече в университет, когато тя се нанесе при тях. Оги също беше студент, когато Симона още учеше.
Пийнала си е, хормони бушуват, рожденничка е. Ние пък се смяхме много с тази сцена. И в патрулката като нито Симона, нито Асен, нито г-н Милиционера можеха да се сдържат да не се смеят Mr. Green

И аз съм си пийвала на нейните години,приятелите ми също,но не сме си позволявали да говорим на никой така.Колко са по-големи с 2 години?То страшна разлика,вместо да се хване да работи,да учи тя само се чуди какво да прави после някой друг и е виновен и длъжен да и оправя бакиите.

# 721
  • Мнения: 6 664
Ася ще излезе изнасилена, забременяла и направила аборт нелегално, та сега няма да може да има деца. Залагам. 😀
Няма логика да не може да има деца и да се тръшка от един спукан кондом и да пие хормонални хапчета.
Аз пък имам чувството, че сценаристите още не са измислили "тайната"...... Whistling
Тази Симона е егати наглата твар! #2gunfire
 За колко време мисли, че с метене ще зарабори 300 лв.?Аз бих и дала най-големия номер мотика и....на село! Crossing Arms
Сестрата на Боби не може да повярва бла-бла.....аз пък не мога да повярвам колко е тъпа.
Даню пак ще го "смачка", "заколи"...ох, не мога..... Joy

Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 22:28 от #Frozen#

# 722
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
......
Аз пък имам чувството, че сценаристите още не са измислили "тайната"...... Whistling
Тази Симона е егати наглата твар! #2gunfire
 За колко време мисли, че с метене ще зарабори 300 лв.?Аз бих и дала най-големия номер мотика и....на село! Crossing Arms


Хахаха за тайната май си права. И сега като ни прочетоха, могат верно да я изкарат мъж, на което ще се напикая от смях Simple Smile

А за тези скутери - Верно ли са по 300 лева? Много евтино! Направо ми се прижела да изкарам курсове и да си купя едно такова Laughing

# 723
  • Мнения: 2 298
Малко странно, да не кажа много...Калина адвокат, пък с една къща в Жеравна не може да се оправи...то не ходи Боби, Ясен...17 пъти се вижда с вуйчо си...не можа почерка на майка си да познае...на комшийката звъня, да си каже мнението и пак не е сигурна лъже ли вуйчо ѝ  Stop  Laughing
Да я продадат да си разделят парите по живо, по здраво...може дори да му остави по - голямата част, да си плаща борчовете там и да не я занимава...

# 724
  • Мнения: X
Хахаха за тайната май си права. И сега като ни прочетоха, могат верно да я изкарат мъж, на което ще се напикая от смях Simple Smile

И аз  Joy

# 725
  • Мнения: 6 160
Сега както Дани и Михаела са се скарали ,трябва да се появи Рая Laughing

# 726
  • Мнения: X
Внимавайте, Дани ще се ядоса  hahaha И то много !

# 727
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Олеееее Даню много се ядоса ... хаха

# 728
  • Мнения: 442
Хахахах последните два коментара много ме забавляваха 😅😅😅

# 729
# 730
  • Мнения: 5 819
Ася ще излезе изнасилена, забременяла и направила аборт нелегално, та сега няма да може да има деца. Залагам. 😀
Няма логика да не може да има деца и да се тръшка от един спукан кондом и да пие хормонални хапчета.

   Същото щях да направя. Да хвърля парите на земята. Знае ли как се изкарва пари изобщо?

# 731
  • Мнения: 9 429
Има нова тема.

# 732
  • Мнения: 152
Как се повтаря сцената с лаптопа и проекта ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Ах ето го и секса след него ooooh! ooooh! ooooh!

Преди не го гледах редовно сериала и не си спомням, кога е имало същата ситуация?

# 733
  • Мнения: 21
Преди ми беше много скучно но сега започнах да следя от време на време и се оказа обратното

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Повтарят ли го?

Общи условия

Активация на акаунт