Проблем с колега който пести вода.

  • 15 391
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 786
Миризмата доста често се усеща и през обувките .

# 61
  • Мнения: 6 619
Това трябва да е някаква извънземна смрад  Sick

# 62
  • Мнения: 1 786
За около 6 години познавам поне 4 човека, които имат такъв проблем .

# 63
  • София
  • Мнения: 1 340
Да, усещаше се през обувките...

# 64
  • Мнения: 32 103
Щом една миризма се усеща през обувките, смятайте какво е нивото на хигиена.
Ако човек се къпе редовно и си сменя чорапите, обувките и краката няма да миришат.
Скрит текст:
Веднъж си купих много хубави обувки. Но имаше нещо от кожата. Аз с чистички чорапи, изкъпана, отивам на работа. До обед вече се разнасяше отвратителна миризма. И колегите ми го казаха.
Когато се прибрах, кучето се втурна да ми се радва. Когато си свалих обувките обаче, то горкото подви опашка, изкимтя и избяха. Смятайте каква е била миризмата  Joy Хвърлих обувките и си купих други с които нямах проблем.

# 65
  • Мнения: 3 480
Има хора, които се потят повече включително и на краката. Зависи и от качеството на обувките, много често изкуствени/гумени материали причиняват смрад.
По тази причина никога не съм купувала за никой в семейството ни Крокс. Не мога да си представя затворена лятна гумена/пластмасова обувка; да не говорим че изглеждат ужасно:

https://www.google.co.uk/search?q=crocs&rlz=1C1OPRB_enGB586G … KHcQ7BIsQ_AUIBygC

# 66
  • Мнения: 1 786
За нещастие обаче има много хора, които си купуват обувки от евтините магазини за по 10-20лв .

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6 612
Обувките от изкуствена кожа миришат лошо.

# 68
  • Мнения: 32 103
За нещастие обаче има много хора, които си купуват обувки от евтините магазини за по 10-20лв .

Не е точно до цената винаги. Баш тези миризливки ги бях взела за близо 60 лв.
Случвало ми се е да купувам и за 10-20 лв. Няма миризми.
Нещо от кожата е.

# 69
  • Мнения: 46 570
Имам обувки на всякакви цени и никога не са ми миришели.
Познавам човек с проблем, който купува само скъпи и естествена кожа, и пак има проблем.
Така че явно самите крака, не обувките са определящи.
Но при всички случаи в днешно време може да се минимизира до степен, че да не пречи.

# 70
  • Мнения: 32 103

Така че явно самите крака, не обувките са определящи.


Ако беше така, краката ми щяха да миришат и след смяната на обувките.  Peace

# 71
  • Мнения: 46 570
Имах предвид по-скоро ценовия клас.
Иначе е напълно възможно да си има такива миризливи обувки Peace

# 72
  • Мнения: 3 480
Вече се произвеждат качествени еко кожи, които са по-добри и от естествените. И са доста скъпи.
Изцяло тенденцията по света отива към щадене на животните и екосистемите и все повече дизайнери се включват в това число (сега се броят на пръсти).

Но наистина добра хигиена и качествени удобни обувки са ключ към елиминиране на миризми.  Освен това ако се носят едни и същи обувки от сутрин до вечер непрекъснато също води до вмирисване на обувките и от там - на краката.

Не може в 21- и век и модерните сгради и офиси човек да не спазва лична хигиена - въобще не ме е срам да кажа на някого от нашите екипи - работим заедно, не сме лични приятели.

# 73
  • Мнения: 226
Бившият ми мъж не беше един от най-чистоплътните хора и основния му довод за липсата на редовно къпане беше, че го е страх да не настине. Говорим за млад и образован мъж с добра професионална реализация. Беше отгледан от баба си и дядо си и ако можеше и лятото щеше да ходи с вълнен пуловер с това прословуто настиване. Бельото също не сменяше най-редовно и перманентно бяхме в някаква разправия по този въпрос.
С настоящия благоверен имам точно обратния проблем - от ежедневно къпане и сутрин и вечер си докара проблеми по кожата.

# 74
  • Мнения: 32 103
Бившият ми мъж не беше един от най-чистоплътните хора и основния му довод за липсата на редовно къпане беше, че го е страх да не настине. Говорим за млад и образован мъж с добра професионална реализация. Беше отгледан от баба си и дядо си и ако можеше и лятото щеше да ходи с вълнен пуловер с това прословуто настиване. Бельото също не сменяше най-редовно и перманентно бяхме в някаква разправия по този въпрос.
С настоящия благоверен имам точно обратния проблем - от ежедневно къпане и сутрин и вечер си докара проблеми по кожата.

Малии, как си търпяла такъв мъж? Sad
Аз също се къпя ежедневно. Не мога да не се изкъпя.
Имах и аз проблеми с кожата. Все ме сърбеше, но то и от гадните сапуни, но и от невродермита също.
Но смених сапуна. Сега съм на сирийски, напълно натурални. Мина ми всичко.

Общи условия

Активация на акаунт