Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 110 299
  • 771
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 209
Уха, ти ако ползваш и отстъпка рожденик направо на безценица ще ги вземеш тези "топ продукти".
Скрит текст:
Влажната тоалетна хартия е такава прекрасност. Много по-мека и много по-добре почиства. Съжалявам за следващото откровение, но откакто ползвам такава, хемороидите спят, а пък само който ги няма, той не знае какъв кошмар са.

# 526
  • Мнения: X
Влажна тоалетна хартия различава ли се с нещо от обикновени мокри кърпички? Ако да, с какво?

# 527
  • Мнения: 5 209
Различна е материята. По-влажна е. За разлика от кърпичките, може да се пуска в тоалетната (до 3 къса).

# 528
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Ох, вие мъ подсетихте, че нашият лъв е рожденник другата седмица. Ми, ще стискам зъби дотогава. Пък и чакаме ени пари, които не идват. Дано, дано!

# 529
  • Мнения: 3 199
В сайта им прочетох, че отстъпката -15% за рожденик не се комбинира с други промоции

# 530
  • Мнения: 5 209
Не се комбинира с промоции, при които се дава отстъпка на цялата сметка. Ако нещо е намалено в брошурата, както в случая, накрая ти правят и 15% отстъпка за рожденик без проблем. Изпробвано е многократно.

# 531
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Накупих си и аз продукти за 20 лв., но подведох и колежките. Laughing

# 532
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
Влажната тоалетна хартия я взимам за децата, по-добре е от детските мокри кърпички.  И е само за д-то. 😄

Като говорихте за цени по-назад - аз купувам 2-3 каши, в Б-я са 5лв, в Г-я са 4 евро.

# 533
  • Мнения: X
Защо според вас влажната тоалетна хартия е по-добра от бебешките кърпи?

Има си солидна разлика в цените, при скъпите продукти е фрапантна. Забелязах обаче, че мокрите кърпи Babylove, тук са по-евтини. Голям келепир!

# 534
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
И аз взех от влажната тоалетна хартия, но не сме я ползвали все още, за да преценим дали си струва спрямо мокрите кърпички.
Взех и от универсалните почистващи кърпички с аромат на лимон, но засега ги пробвах само в банята и не съм очарована.
От цветоулавящите кърпички заредих две опаковки, че са ми любими.
Мислех да взема и душ-гел Нивеа, но нещо не ми харесаха като аромати. Нищо общо с тези от Англия нямат.
Май ще си остана на Дав, че те поне откъм аромат, а и като измиване са перфектни.

# 535
  • Мнения: 5 209
Сега ще ме карате да се впускам в цветисти обяснения. Grinning Мокрите кърпички са от тънък нетъкан текстил, който - не сте ли забелязали, - че се раздърпва при ползване на кърпичката, и съвсем спокойно можеш да си бръкнеш с пръст отзад докато се бършеш. Докато влажната тоалетна хартия е плътна, по-жилава и здрава. Съвсем различен материал. Трудно е да се обясни. Просто вземете една опаковка и вижте разликата.
Аз бях доста скептична, но откакто пробвах (заради мненията в старите теми за DM), вече друго не ползвам. Голяма благина, ви казвам, е това. Гениално изобретение.

# 536
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Много образно обяснено. Hands Plus1

# 537
  • Мнения: 24 490
Мокрите кърпички са от тънък нетъкан текстил, който - не сте ли забелязали, - че се раздърпва при ползване на кърпичката, и съвсем спокойно можеш да си бръкнеш с пръст отзад докато се бършеш.
Ами не съм попадала на такива кърпи, които се раздърпват така лесно....
Аз знам, че за канализацията е по-добре да се ползва влажна тоалетна хартия. Wink
Искам да попитам къде в Б-с има от онзи препарат за повърхности, защото в Центъра няма, а моят привършва

# 538
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
Просто на мен повече ми харесва. 😄 На обратното мнение съм обаче - тази ТХ е по-тънка от кърпичките и затова може да се пускат повечко в тоалетната. Не, че не съм пускала и мокри кърпи там, ама не ми е спокойно после. 😄

# 539
  • Мнения: X
Там е работата, че съм я вземала хартията, но не се впечатлих. За децата ползвам мокри кърпи, та си мислех, че ако е по-безвредна, да купя пак за големия. Не съм гледала съдържанието преди време и не помня по какъв повод направих покупката, но ще огледам като ида в магазина. ДМ-ските кърпи не се раздърпват и лично аз съм им фен, а и имат sehr gut от OKO-TEST-a, който уважавам. Не ги пускам във вс-то, но за мен не е проблем да ползвам коша Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт