Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 110 380
  • 771
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 5 547
+1 само от сушилнята излизат меки, а топките за тенис използвам само когато суша якета с гъши пух.

# 511
  • Мнения: 2 291
Благодаря ви за разясненията!
Какво ли не измислят вече.
Да знаете, че чакам отзиви за тези топки от ДМ.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Забърсах 2 червила на Макс Фактор от намалените в ДМ. Marilyn berry3(много приятно) и pearl maron36 (много pearl-ли ми дойде и не се възприемам). Приятния са като текстура.
Ще ги разгледам и аз тези топки, взимам от мокрите кърпи за сушилня иначе, доволна съм.

# 513
  • Мнения: 5 435
На каква цена са червилата?  Heart Eyes

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 67
На каква цена са червилата?  Heart Eyes
7.99лв. Hug

# 515
  • Мнения: 5 435

Заслужават си!  Heart Eyes

# 516
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
И аз чакам едни топки за сушилнята, на Dr. Beckmann са, пак от ДМ. Аз съм с пералня и сушилня в едно и ми излизат много намачкани всички дрехи. ☹

# 517
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
А някой от вас да е ползвал препарат против петна на DenkMit? Одеве видях в едно бяло шишенце, пишеше, че е с четка и директно се нанася върху петното. Не мога да намеря снимка. Сега е намален на 2.99 от 4 и нещо.

# 518
  • Мнения: 19 058
Кърпичките за очила хубави ли са? Не, че ще се разоря с лев и педесе, ама поне да не ги хвърлям

# 519
  • Мнения: X
Мъжът ми ползва кърпичките за очила и е доволен. Не съм си вкъщи, че да отворя една и да дам инфо от първа ръка.

# 520
  • Мнения: 5 209
А някой от вас да е ползвал препарат против петна на DenkMit? Одеве видях в едно бяло шишенце, пишеше, че е с четка и директно се нанася върху петното. Не мога да намеря снимка. Сега е намален на 2.99 от 4 и нещо.
Този ли? Сапун с говежда жлъчка.
Скрит текст:
Този не съм ползвала, но ползвам лидълската версия, която трябва да е горе-долу същото нещо. Маха петната, особено мазните, много сполучливо.

# 521
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Да, точно този, Guess Simple Smile
Лидълският на каква цена е? Не съм му обръщала внимание досега.

# 522
  • Мнения: 35 188
И аз бухнах едни 10 лв ей така за нищо Simple Smile Взех течен сапун на 1.29, цветоулавящи кърпички ( за всеки случай), ароматизатор, който не беше намален и Медикс за тоалетна.

# 523
  • Мнения: 5 209
Да, точно този, Guess Simple Smile
Лидълският на каква цена е? Не съм му обръщала внимание досега.
О, няма го в постоянния асортимент. Бяха го пускали в някаква седмица на чистотата (или нещо подобно) и тогава си го бях взела. Има и на Хайтман същия такъв сапун с говежда жлъчка по веригите. Специално този в DM сега е на доста добра цена.

# 524
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Още веднъж ти благодаря!  bouquet
С отстъпката за рожденик всичко ме изкушава, в обедната почивка накупих течни сапуни и от влажната тоалетна хартия (за първи път взимам, малко ми е странно да се бърша с такава Simple Smile ), универсални мокри кърпи, но ще отида пак да поразгледам лаковете на Мейбълин и да взема този препарат за петна.

Общи условия

Активация на акаунт