Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 110 332
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134
И така, едва дочаках да свърша вчера работа, за да ида в dm в МОЛа и да си ползвам отстъпката-рожденик. Отидох точно там, защото имаше от препарата за почистване на перални, новия. Проверявах миналата седмица и имаше бол. Вчера - нито един... Това пък ако не е каръщина...
Но иначе накупих - афтършейва на Жилет, черната паста за зъби, четка за зъби Сенсодин (в промоция са в момента), прах Персил Сензитив (много приятна за мен миризма има, досега не бях го ползвала). Независимо, че повечето продукти бяха промоционални, ми направиха допълнителната отстъпка от 15 % върху цялата сметка.
Пробвах черната паста за зъби. Много приятен и деликатен аромат и вкус. Прави сива пяна, малко ме беше страх да не си изцапам блузата и дали ще се изпере тоя въглен. Но като цяло ми хареса. Аз ползвам предимно стягащи венците пасти, ще видя тази как ще ми се отрази. Но определено си струва да се пробва, така или иначе всеки си е индивидуален и сам си решава дали му пасва, а пък е само 2 лв. Учудващото за мен беше, че пише, че има избелващо действие - до естествения цвят на зъбите... Simple Smile

За коя черна паста иде реч? Ползвала съм черната паста на "SPLAT", но тя е доста по-скъпа.

# 751
  • Мнения: 5 209

Тая Сплат пък не знам на какво отгоре е толкова скъпа. Дори не съдържа флуорид.

# 752
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Тя само в dm и Лили е толкова скъпа.В Руските Берьозка е доста по-евтина.
Ползвала съм я-не забелязах избелване.До колкото си спомням,марката има специална избелващ паста,но нея не съм ползвала все още.

# 753
  • Мнения: 7 011
Останалите продукти от тази серия с активен въглен предлагат ли се в БГ-лентите за нос например, понеже не ги видях.

# 754
  • Мнения: 24 604
Мн. ми харесва черната паста за зъби, но маската която хвалите не е ли за масна кожа и пъпки?

# 755
  • Мнения: 48 057
Ленти за нос с въглен има, но не са на тази марка.

# 756
  • Мнения: 5 209
Май активният въглен е новият хит: паста, четка, маска, ленти, мазила, препарат за отстраняване на токсините от нови дрехи...

# 757
  • София
  • Мнения: 1 071
Ленти за нос с въглен има, но не са на тази марка.

Мисля, че бяха на Victoria лентите за нос.
Даже сега са намалени в ДМ

# 758
  • Мнения: 7 011
Знам им ги другите ленти за нос, питах конкретно за тези от серията, показана на снимката.

# 759
  • Мнения: 1 737

Тая Сплат пък не знам на какво отгоре е толкова скъпа. Дори не съдържа флуорид.
Съдържанието на флуорид не е предимство. Доказано е, че предозирането с флуорид води до проблеми. Реално пастите без за които се сещам са все скъпи.

# 760
  • Мнения: X
Ходих до ДМ, естествено взех черната паста и маската за лице. Ще дам отзиви по-късно.

Ядосаха ме за пореден път, изобщо на места персонала е много неадекватен. Има отстъпка на памперси, ако си изтеглиш приложението им. Сложих си го аз и отивам на касата.
- А то нещо не работи - ми заявява служителката - не минава бар кода, но да пробваме.
Слагам кода на касата, минава, но на нея нещо не ѝ го било отчело и отстъпката не излизала. А в приложението пише, код използван. Памперсите ми трябваха, иначе щях да ѝ ги метна обратно, супер много се издразних, защото днес това ми е втора подобна случка (първата беше в друг магазин).

# 761
  • Плевен
  • Мнения: 584
И аз пак да кажа за черната маска - наистина чисти много хубаво лицето. След това не съм забелязала моята кожа да е по-суха. Явно при различните хора различно действа. Аз почти на 100% използвам маските на Балеа, които са разделени на две дозички.
Това от вчера:

Вече използвах 2 пъти. Кожата ми става много мека, а аромата е изключително лек.

# 762
  • Мнения: 5 209
Съдържанието на флуорид не е предимство. Доказано е, че предозирането с флуорид води до проблеми. Реално пастите без за които се сещам са все скъпи.
Предозирането с всичко води до проблеми. А със съдържанието на флуорид в една паста, няма как да предозираш. Да не говорим, че пастата за зъби не се гълта. В общи линии знам за писанията против флуорида и не съм съгласна с тях – повечето са изсмукани от пръстите и недоказани неща.
А защо пастите без флуорид са по-скъпи... мисля, че се дължи на маркетингови стратегии, лежащи върху множеството слухове в Мрежата и внушаване на фалшиви предимства. Мога да дам много примери за продукти без това или онова, които са необосновано скъпи. Ама като има кой да ги купува...

# 763
  • Мнения: 24 604
Лейди, напиши им мейл, в който обясни ситуацията. Сигурна съм, че ще те компенсират Peace

# 764
  • Мнения: X
Лейди, напиши им мейл, в който обясни ситуацията. Сигурна съм, че ще те компенсират Peace
Точно това мисля да направя, ей сега като си легна 😈😈😈!

Общи условия

Активация на акаунт