Екзотични почивки /Тема 2/

  • 65 757
  • 527
  •   1
Отговори
# 315
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,гледам,че отдавна не е писано,но не намерих тема за Сейшели.
Някой да сподели за времето през април,към средата.
С деца на 5 и 6 год.сме, ще бъдем 8 дни,какво може да видим освен плаж?
Благодаря

# 316
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
Плануваме меден месец края на ноември на Мавриций. Моля, да ми препоръчате райони с хубав плаж и хотели, тъй като четох, че някъде плажа не е хубав,има скали в океана и не било комфортно да се ходи бос по плажа. Също така цените на напитки и алкохол много ли са високи, заслужава ли си да си на ол инклузив? Благодаря предварително

# 317
  • Мнения: 301
Здравейте.
Плануваме меден месец края на ноември на Мавриций. Моля, да ми препоръчате райони с хубав плаж и хотели, тъй като четох, че някъде плажа не е хубав,има скали в океана и не било комфортно да се ходи бос по плажа. Също така цените на напитки и алкохол много ли са високи, заслужава ли си да си на ол инклузив? Благодаря предварително

Най-хубавия район на Мавриции е някой малдивски остров Wink

# 318
  • Мнения: 1 123
Здравейте.
Плануваме меден месец края на ноември на Мавриций. Моля, да ми препоръчате райони с хубав плаж и хотели, тъй като четох, че някъде плажа не е хубав,има скали в океана и не било комфортно да се ходи бос по плажа. Също така цените на напитки и алкохол много ли са високи, заслужава ли си да си на ол инклузив? Благодаря предварително

Най-хубавия район на Мавриции е някой малдивски остров Wink

😀😀😀😀😀 така е , след Малдивите нищо друго не ми харесва .

# 319
  • Мнения: 29
Здравейте.
Може ли някой на ми помогне с малко информация за остров Бали?
Смятам да запазя едно семейно хотелче с много добри отзиви,в Бадунг,но е на 5км от центъра на Нуса Дуа,.
Знаете ли дали има шатълчета до центъра.
Също така имате ли информация за зоопарка,цени,какво може да се види и разходките със слончета,най-вече Simple Smile
Много благодаря предварително 🙂

# 320
  • Мнения: 9 903
Тези обекти нямат ли сайтове? В tripadvisor, lonelyplanet и тн не пише ли нищо?

# 321
  • Мнения: 29
Тези обекти нямат ли сайтове? В tripadvisor, lonelyplanet и тн не пише ли нищо?
Имат.
Предполагам,че тези които са били ще дадат по ясен отговор.

# 322
  • Мнения: 737
Тези обекти нямат ли сайтове? В tripadvisor, lonelyplanet и тн не пише ли нищо?
Имат.
Предполагам,че тези които са били ще дадат по ясен отговор.
Шатъли няма. На място с таксита се договаряте, пазарете се! Имайте предвид, че там се придвижвате многооо бавно.

# 323
  • Мнения: 1 165
Манфред, nkv_sz, благодаря. Гледахме и Малдиви, тъй като като бюджет излизаха долу-горе на една цена, но ни притеснява да не ни е скучно там, тъй като освен гмуркане друго няма какво да се прави, а на Мавриций може някоя екскурзия из острова да си направим, но ми се иска да има и хубав плаж, където да не ми се налага да нося аква обувки

# 324
  • Мнения: 301
Манфред, nkv_sz, благодаря. Гледахме и Малдиви, тъй като като бюджет излизаха долу-горе на една цена, но ни притеснява да не ни е скучно там, тъй като освен гмуркане друго няма какво да се прави, а на Мавриций може някоя екскурзия из острова да си направим, но ми се иска да има и хубав плаж, където да не ми се налага да нося аква обувки

Относно скуката - 4 пъти вече ходя на Малдивите и не намерих 30 мин да си поскучая. Рифовете са достатъчно интересни. Екскурзии можете да си правите по 2-3 на ден (гмуракане с различни животни, риболов, сендбанк...) А относно аква обувки, само първия път си бях взел, но така и не ги ползвах, следващите пъти не съм носил.

# 325
  • Мнения: 1 636
На Мавриций също можете да скучаете, ако решите. Да, има какво да се разгледа - градини, паркове, пясъци. Да, острова е по-голям от който и да малдивски остров. И все пак бих отишла на Малдиви. Абе май предпочитам и Мадагскар пред Мавриций за разходка, ама Мадагаскар си е изпитание - от към население и пътища. Все пак това си е мое лично мнение, но  Мафред казва истината Simple Smile

# 326
  • Мнения: 1 123
Здравейте.
Може ли някой на ми помогне с малко информация за остров Бали?
Смятам да запазя едно семейно хотелче с много добри отзиви,в Бадунг,но е на 5км от центъра на Нуса Дуа,.
Знаете ли дали има шатълчета до центъра.
Също така имате ли информация за зоопарка,цени,какво може да се види и разходките със слончета,най-вече Simple Smile
Много благодаря предварително 🙂

Зоопарка поне за мен беше интересен , направен е така че имаш усещането че си в джунглата .Мисля че билета на човек беше 150 $ , в него влиза и разходка със слон , тя е около 20 мин .


Подкрепям мненията за Малдивите на Манфред и Gerata , не ми е скучно там и това усещане че си в Рая не съм го имала на друго място .Посетих и Мавриций и Сейшели и реших че Малдивите са моето място .

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 11:19 от nkv_sz

# 327
  • Мнения: 9 193
Манфред, nkv_sz, благодаря. Гледахме и Малдиви, тъй като като бюджет излизаха долу-горе на една цена, но ни притеснява да не ни е скучно там, тъй като освен гмуркане друго няма какво да се прави, а на Мавриций може някоя екскурзия из острова да си направим, но ми се иска да има и хубав плаж, където да не ми се налага да нося аква обувки

Да кажа и аз Мавриций е 100 пъти над Малдиви, все едно да сравняваш София с Париж!
Има безкрайно много хубави плажове аква обувки не сме носили и не са необходими! Обезателно !! рент а кар така ще обиколите всичко всеки ден различен плаж и другите екстри.

# 328
  • Мнения: 1 332
Малдивите са миниатюрни островчета, да, но освен гмуркане и плаж, може да се пътува от един до друг, да се разгледа столицата, да се играе тенис в комплекса... При нас имаше и вечери с програма и разкошна скара.
В Малайзия и островите също има доста какво да се види, но ме побиват тръпки като се сетя за пиявиците, които вадих от краката си след разходка из джунглата. Отделно се оглеждах за змии и всякакви други подобни гадинки...… За хигиената не искам и да споменавам. Та, навсякъде си има плюсове и минуси.

# 329
  • Мнения: 1 123
От Малдивите , Мавриций  и Сейшелите най - красивите плажове и спиращи дъха гледки имат Сейшелите .Там освен красота , романтика , гмуркане , разходки  и обиколки на островите получаваш бонус едни силно хапещи хвърчащи гадинки Grinning , но въпреки тях си струва да си там .А и нахални малки гущерчета които искат да ти отмъкнат скаридата от чинията



Малки много зелени и с безкрайни пясъчни плажове ( тук пясъкът е като бяло брашно тип 500) острови .И ако ще правим сравнения м/у София и Париж ( с годините той се е променил към по - лошо) Сейшелите са Париж , но за мен Малдивите са си моят Рай .

Сейшели , о .Силует




О .Пралин



Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 20:43 от nkv_sz

Общи условия

Активация на акаунт