Предпочитан родител

  • 1 665
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Имат ли вашите деца предпочитания към единия от двамата? При нас има изцепки от рода на "Обичам мама, тати не", "Тати не ми е приятел, мама е" ... вечер не искат той да ги приспива, а аз ... такива неща. Всеки път говоря, обяснявам, че не е така, ама ...  Tired
А татито ни се старае да е винаги с тях когато има време. Вярно че рядко намира такова, ама това е положението ... трябва да се бачка  Rolling Eyes 
Още е малка, но все пак не мисля, че засега има предпочитания Wink

# 16
  • Мнения: 369
ОООО да в зависимост от настроението  Mr. Green Например вчера и се скарах малко по сериозно и тя веднага Къде е баба  да ме гледа а ти отивай на ресторант. #Crazy(понеже баба я гледа само когато излизаме вечер) Но съм сигурна че невлага никакви задни мисли защото след малко ми казва Мамо , аз тебе много те обичкам.

# 17
  • Мнения: 1 878
Нашето бате е голям дипломат и на въпроси от сорта - кой обичаш повече той винаги отговаря - мама и тате и бебето  Hug Досега никой не е успял да го подведе да даде друг отговор, иначе за приказките предпочита мене, но това е заради "изразителното" четене на татито  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 861
Тати, тати, тати....
Побърква ме. Ами като е на работа да му го нарисувам ли??? Чудя се дали когато аз съм на работа пита така за мен???

# 19
  • Мнения: 5 622

 До преди месец, два сина ми знаеше само "тати", "мама" не я признаваше много много...Сега нещата са се променили малко. Постоянно за мама плаче, като се събуди нощем , пак мама вика...мисля, че това е период, даже съм сигурна в това..както беше на вълна тати, сега пък е мама и така...

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Не, мисля, че при Дияна няма това понятие като "предпочитан родител".
Понякога казва, че не обича баща си, защото той й се карал. Но и аз се карам. След това казва "обичам го" Simple Smile

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Слънцето изгрява с баща им...светват от радост и щастие, като го зърнат. Дойде ли си той - аз съм на заден план.
Хайде малкия си е още малък и си ме търси, ама щерката ако може би му била сянка. Само ако е болничка, като че ли предпочита мен. Но още от най-ранен нейн говор, ако я питаше някой кой обичаш повече, тя отговаряше:" И двамата еднакво!".

# 22
  • ново
  • Мнения: 5 964
Чак предпочитан не Naughty, но винаге се обръща към мен, каквото и да и трябва или иска да каже. Вкъщи непрекъснато се чува мамо, мамо, най-много два пъти на ден да се обърне към баща си. Даже по едно време ми беше писнало от това мамосване на всяка секунда и казах да вика баща си, а тя идва до мене и ми вика тате hahaha Това е може би защото непрекъснато сме двете, но сутрин като се събуди първото нещо, което пита е "Тати къде е?" Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 326
За мое съжаление при нас има предпочитание към мен и силно се надявам да е само временно, на татито понякога му е мъчно, а толкова много се грижи и старае....

# 24
  • Мнения: 888
И при нас предпочитанието е в моя полза, но просто защото сме по цял ден заедно, иначе обожава баща си, когато той се прибере от работа!
Чела съм че в определен период от живота детето предпочита единия или другия родител, но майката винаги ще е човекът при който детето ще отиде да се гушне за успокоение, а при бащата ще ходи с въпросите за нещата от живота...Ще я видим и тази работа живот и здраве дали така ще се получат нещата...още сме много мънинки!   

# 25
  • Мнения: 798
Определено в момента предпочита баща си. Него слуша повече. На мен - само глезотиите и инатите. Разбираемо е защото тати го взима от ясла, тати го води и така. Но иначе вечер само при мен иска да ляга да го гушкам. Смятам че децата са на периоди. Не се засягам сериозно, понякога само ми става мъничко жално Sad, апонякога избеснявам защото само мен прави на луда #Crazy. Но това е положението. Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Еднакво. Понякога ми се струва, че предпочита баща си.  Confused

Вечер държи той да я съблича... аз я къпя. Може би защото с баща си през почивните дни прекарват повече заедно, той я вози на колелото, ходят на плажа, по магазини...

# 27
  • Мнения: 712
Тати е СЛЪНЦЕТО в нас. Тати, тати и само тати #Crazy
Така и за мен има почивка Crazy

Защо ли ми е толкова позната тая реплика?
При нас е малко по-различно. Аз се върнах на работа ма 5-я месец, че имам 3 кредита да изплащам и баба ми се занимаваше с Боян. Сега вечер иска само при нея да заспива и за утеха първо при нея отива. Иначе си има периоди. При мен идва да го утешавам, когато се удари. А за таткото - СЛЪНЦЕ - нямам думи. Почти не участва в заниманията, но пък като чуя "ТАТИ" и "Тати доди земе с колата"  с един меден гласец, направо се скъсвам от смях и яд едновременно.

# 28
  • Мнения: 4 733
Аз съм предпочитаната...таткото го раздава супер антиемоционален и последствията не закъсняха

Общи условия

Активация на акаунт