"До живот" - нов сериал по ATV с Фахрие Евджен и Енгин Акюрек - тема 3

  • 80 866
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 363
Не ми се вярва бащата на Дахан да е изнудвач,но защо парите са преведени в неговата сметка newsm78


Поредната машинация на Ендер, да докаже, че Даахан е виновен, но явно не се е стигнало до тази машинация.

# 691
  • София
  • Мнения: 7 895
То последните 20 минути вярно са си за неразбиране, чета при рускините превода да не мислите друго. Обаче ми направи впечатление един кадър, дадоха го два пъти. Селви седи пред съда, Даахан тръгва и намига  Joy Нарочно е направено  Hug

# 692
  • Мнения: 14 513

   Бащата на Дахан знае нещо , което не би трябвало да знае--какво е ?




  На кого са?

За кого са?




# 693
  • Мнения: 1 954

Дахан как се озова на този пазар?
Страхотна серия ,но без превод е ужасно Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 9 363
Не знае нищо баща му на Даахан... това е поредния мръсен номер на Ендер.

Колкото до това как се е озовал той на пазара има два варианта:

- проследил е Селви
- Селви му е казала и двамата играят заедно

Ковчезите са за враговете на Даахан...

# 695
  • Мнения: 14 513

Доче , че и Селвито е там с гръб към нас.

Дахан как се озова на този пазар?
Страхотна серия ,но без превод е ужасно Peace

  Аз толкова малко видях и разбрах ,че ме е срам да пиша но се кефя!

Серията много си я биваше ! Ще запазим добри позиции в класацията -ще видите!


ГБУ bouquetблагодаря ти Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 7 895
За рейта хич не съм обнадеждена, как се гледа това и се чисти леща, никак  Sick

# 697
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

То последните 20 минути вярно са си за неразбиране, чета при рускините превода да не мислите друго. Обаче ми направи впечатление един кадър, дадоха го два пъти. Селви седи пред съда, Даахан тръгва и намига  Joy Нарочно е направено  Hug

Намигна на момчето, което му помага, който следи Селви и я "охранява'   Mr. Green  То би трябвало да е чуло разговора и с Ендер пред съда - така ми се иска да е   Wink И от тук да тръгва разплитането на кълбото  Rolling Eyes Rolling Eyes   Без негова помощ Даахан не би могъл да е на пазара накрая  Grinning

# 698
  • Мнения: 4 966
За мен е сигурно - Селви и Даахан играят заедно! Не е в характера на Селви да се предава. Нито в характера на Даахан. Хързулват заедно Ендер.

# 699
  • София
  • Мнения: 7 895

mama_an_ji  Hug има си крушката опашка, сигурна бях.

# 700
  • Мнения: 1 954
Този психопат Ендер и Берил са си лика прилика  Peace
Ролята ли му е такава ,но е отврат с това въртене на очите и гримасничене Peace
Добре се е подготвил и добър план е измислил този психопат PeaceЕдва ли бащата на Дахан знае за тези пари,защото щеше да  ги ползва по някакъв начин Peace

# 701
  • Мнения: 14 513

  Ох.... , ако сте прави и играят заедно Селви/Дахан ще спя спокойно и чакам някакъв  превод Cry и серията цяла, че беше мъъ.....Каааа Laughing

  Разумната Селви, моли го да бъде разумен.




Нежният и леко влюбен Дахан,  който ще се вслуша в съветите и.

# 702
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Този психопат Ендер и Берил са си лика прилика  Peace
Ролята ли му е такава ,но е отврат с това въртене на очите и гримасничене Peace
Добре се е подготвил и добър план е измислил този психопат PeaceЕдва ли бащата на Дахан знае за тези пари,защото щеше да  ги ползва по някакъв начин Peace

И много интересно - какво е станало с парите, след влизането им в сметката - надали бащата не е ползвал тази сметка оттогава. Или просто си стоят вътре парите и чакат да бъдат изхарчени  Wink Wink Wink Mr. Green Mr. Green
А психопата мааалко,  ню-ню,  го реабилитираха в очите ми - оказа се, че не удря жени  Laughing
но не му пречи да нареди на други да го направят  Mr. Green


А Селви и Даахан на този етап надали играят заедно. Спомням си, че Даахан във всяка една серия дотук й подчертаваше, че не й вярва. Сега докато стигнат пак един до друг, ще бъде игра на котка и мишка.

# 703
  • София
  • Мнения: 7 895
Епизода  Hug

# 704
  • Враца
  • Мнения: 6 672
 Разумната Селви, моли го да бъде разумен.


Нежният и леко влюбен Дахан,  който ще се вслуша в съветите и.

Себи, Даахан, който се "вслуша" в съветите й и веднага след това я проследи на пазара  Mr. Green Mr. Green  

Много бързо ми вървеше влюбването нещо дотук, а то имало причина да го виждаме така  Mr. Green

А психопата Ендер тепърва ще разбере, че със Селви не трябва да си има работа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт