Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 505
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 840
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Който ходи в Икеа, може ли да погледне как се казва кухняга, която е точно до входа. Една ъглова, кафява, с островче и 2 столчета. Голямо обяснение дадох  Whistling Като ходихме преди 2 седмици, много я харесах, а не запомних името и сега не мога да я открия.

# 841
  • Мнения: 10 661
https://www.edna.bg/vkusno/tortata-na-tereza-marinova-s-biskviti … -i-kanela-4646843

Ето тортата на Тереза Маринова

Аз обичам кафе, но сиропиране с кафе и разни десерти с кафе не харесвам. Благодаря за идеята за прясното мляко Peace

# 842
  • Мнения: 3 868
Щях да връщам предаването, за да видя как направи тортата. Благодаря за рецептата.
И нашата елха седи. Всеки ден си казвам, че ще я махам и все не стигам до нея.

# 843
  • Мнения: 39 664
Яна, сега се лакирах. След 1-2 часа ще направя нови снимки и ще пусна. Но предупреждавам, че е изчистен и семпъл модел.
Ванини, не знам от кога сме те заяли снимки!

# 844
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Мариат, дали е изчистен или не моделът, какво значение има. Важното е, че това си е "твоята" кухня, ти си я правиш според твоя вкус и твоите удобства. И нашата сигурно за някои няма да е ок, но за мен е идеална. Аз например не харесвам дърворезба по кухненските  шкафове
Дано да сваря снимките после, че изчезваме - действаме по съботната ни програма  Simple Smile.

# 845
  • Мнения: 39 664
Яна, това си е баш "нашата" кухня! ММ направи изчисленията, дизайна(ако може да се каже, че има такъв в една толкова изчистена визия), сглобяването, кантирането на корпуса, поставянето на дръжки, механизми, мивка и т.н.

# 846
  • Мнения: 6 735
Много ми хареса кухнята, Маре Grinning Изчистена и стилна.

Аз съм бясна, една тава месища съм приготвила и ахааа дажредя капамата мия новия гювеч, отлепям етикета и хоп една дупчица лекичка.Не е перфориран, но има шупла явно.Звъня на мъж ми да го питам да редя ли мръвките, няма сигнал.И сега ни капама ни гювеч.Какво да правя, да го ползвам ли, има ли вероятност да се пукне във фурната Rolling Eyes

# 847
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
 Ekatеrina Не те съветвам да го ползваш в никакъв случай! Най-малкото ще таи от там. Аз имах един такъв с пукнатина малка и таеше -пробих го и посадих цвете в него. Отиди и ще ти го подменят дори и да не пазиш етикет или касова бележка. А за момента решение все ще намериш. Не те знам,но като ти гледам аватара и те чета...не се даваш лесно. Peace chef Успех! bouquet

# 848
  • Бургас
  • Мнения: 7 429
Кате, ела ще ти дам моя. Стои като паметник

# 849
  • Мнения: 6 735
 Laughing Мидко, не се давам лесно, вярно е! И съм бясна на некоректността на продавачите.Гювеч с дефект-етикет отгоре!Никаква загуба за тях Rolling Eyes
Ти къде се изгуби?

Ох, Лина, той и моя ще е със същата функция май, ама капама, та капама Rolling Eyes То голяма хамалогия ми се видя Crazy

# 850
  • Мнения: 39 664
Кате, имаш ли йенски съд с капак? Ползвай го. Мисля, че и обикновено тенжере в тази ситуация ще свърши работа. Само гледай всичко да му е матално. Ако не- някоя по- дълбока тава и фолио от горе. Слагаш да печеш и през това време- беж до магазина за подмяна. После пресипваш и готово!

# 851
  • Мнения: X
Направих тортата и сега отлежава в хладилника. Довечера ще я опитаме. Сега си направих кафе, имам и бисквити и ще почета малко.

Харесва ми кухнята.

# 852
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Ееее, тъкмо да предложа моя гювеч и lina_bs ме изпревари. Нищо ,ако не стане ела вземи моя. Поне сме си Бургазлии все , трябва да се държим.
Къде се изгубих...ми то бяха въпроси , тестове и чудо преминах докато ме приемете и сетне се отплеснахте на някъде ,аз пък на другаде , но ...тук съм.Благодаря!

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 16:40 от midkoo

# 853
  • Мнения: 5 387
Кате, имаш ли йенски съд с капак? Ползвай го. Мисля, че и обикмновено тенжере в тази ситуация ще свърши работа. Само гледай всичко да му е матално. Ако не- някоя по- дълбока тава и фолио от горе. Слагаш да печеш и през това време- беж до магазина за подмяна. После пресипваш и готово!
Mr. Green
Много ми хареса съветът Hug.

# 854
  • Мнения: 13 033
Мър или някой, може ли линк към този лидълски робот? Много обичам аз зеле и морков, ще пратя Миа да го купи, ако е останал.

Общи условия

Активация на акаунт