Водолей или Риби?

  • 7 816
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 924
+ дата и час горепосоченото ще има смисъл иначе се самозаблуждавате и си губите времето Peace

# 16
  • Мнения: 109
Аз съм Риби и се интересувам доста от зодии. Доколкото знам от майка ми съм била много спокойно и послушно бебе и дете и изобщо дъщеря (в късните 20 съм). Рибите са много чувствителен, дълбок и мистичен знак и много артистичен - музика, танци, рисуване, писане, четене...всичко това ги съпътства по един или друг начин в живота им, дали като работа, дали като хоби, но е изключително важно, защото това канализира и извежда огромната емоционална шлака, която се натрупва в тях. Малко сме пасивни, да, но ако има около нас човек, който да ни мотивира и насочва, сме много изпълнителни и лесно преодоляваме пасивността, стига да имаме смисъл.
Иначе за Водолея - имам близък роднина от тази зодия. Зодията е доста особена, хората са интелигентни, начетени, ерудирани, добре аргументирани, но в същото време имат много интересни възгледи , нека го кажем, често неконвенционални, и си ги следват докрай на всяка цена. Което често е трудно за хората около тях. Трудно се влияят.
Това са моите впечатления Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 334
Водолей, категорично. Аз съм Риби. Спести си го Laughing Рибите сме много добри за околните, но не и за себе си.

# 18
  • Мнения: 924
ЕЕеееее! Не четете ли?!
Зодия =/= Натална карта
Астрология = Натална карта


Риба с Нептун в Козирог - 1984/1998
Риба с Нептун в Водолей - 1998/2011
Риба с Нептун в Риби - 2011/2025

Горепосочените са 3 (три) различни неща!
Потърсете информация за дата и час на раждане, за да участвате в тази дискусия-раздел Астрология Peace
Този раздел е за АСТРОЛОГИЯ! Не за чат,съчинения и свободна интерпретация с цел въвеждане в заблуда на адресата ѝ, или обществото!

# 19
  • Мнения: 1 750
Водолей ,нали влизаме в ерата на Водолея!

# 20
  • Мнения: 19 007
Кои са зодиите на родителите?

# 21
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Кои са зодиите на родителите?

В нашия случай дева съм аз, а тати е везни.

# 22
  • Мнения: 924
И какво ще се разбере от една зодия?

# 23
  • Мнения: 3 844
Според мен детето трябва да си се роди, когато си е писано, то само ще си избере Simple Smile

Иначе, аз съм Риби, харесвам си зодията, но е факт, че сме сложни хора за разбиране.
Обаче, въпреки всички общи характеристики, аз съм типичен пример за това, че НЕ се увличам от изкувство, рисуване, музика, актьорско майсторство и т.н. Много съм далеч от тези неща.
Обичам да  слушам музика и да ходя на театър, разбира се, но да се занимавам професионално -абсурд  Laughing
Отделно, била съм много ревливо бебе, голям инат и винаги съм искала и все още искам да е на моето Simple Smile

# 24
  • Мнения: 25 600
И какво ще се разбере от една зодия?

Абсолютно нищо (и примерите дотук го доказват). Просто се забавляваме.  Grinning
Но ако наистина те дразни това, помоли да преместят темата в Клюкарника.  Peace

# 25
  • Мнения: 1 750
Аз съм напълно сериозна - Водолей!!! Grinning

# 26
  • Мнения: 71
Моят отговор е Водолей И Риби! Идеална комбинация за двойка, на пук на всички, които казват, че не са съвместими. Познавам много такива. Жена Риби и Мъж Водолей особено е страхотно. Рибите, които познавам са мили, забавни, романтични - понякога се правят на други, за да привлекат внимание и могат да са доста влюбчиви, но иначе са готини хора. Водолеите си падат повече непукисти, живеят си в свой собствен свят (въпреки че и те понякога се правят на интересни за пред обществото), имат убийствено чувство за хумор, но не търпят простотия в любовните взаимоотношения. Търсят нещо различно...

П.П. Знам, че малко се отдалечих от темата, но много исках да споделя тази любопитна информация. И разбира се, базирана на мой личен опит. Знам, че не всички представители на една зодия са еднакви, това е обобщено.

# 27
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Най-общо да кажа какво мисля по въпроса /да, знам, че не само зодията е определяща/ Ще говоря за зодиите по мои лични наблюдения върху тях.

Рибите са воден знак. Силно чувствителни, раними, интуитивни, тайнствени, добронамерени и мили, малко отнесенени, малко плахи и неуверени, и обикновено много талантливи. Аз лично, като везни, трудно общувам с риби и не харесвам особено сълзливата им природа.


Водолеят е въздушен знак. Има отношение към всичко свързано с разума, науката, техниката;  слабо емоционален /или поне дават вид на такъв, а какво се случва в главата и сърцето му, няма как да знаем/, инатлив и доста ексцентричен, но и същевременно общителен, няма проблем да бъде и сам, и сред хора. Водолеите, които аз познавам, са много приятна компания, но действително са малко по-особени личности.

Малки водолейчета и рибки нямам в обръжението.

Аз чакам момиченце в средата на февруари, по план би трябвало да е водолей, но има голяма вероятност да се роди риби. Признавам, че предпочитам да е водолей /тъй като аз съм везни, също въздушен знак/, но каквото е писано - това. На теб ти пожелавам леко раждане и здраве бебче  Wink

# 28
  • Мнения: 337
firestarter,мерси за позитивния пост. Hug
Благодаря и на всички други включили се по темата! Hug
И аз си мисля,че нашето бебе ще се роди Водолейче...
Ще бъде трудна мисия разбирателство с такъв представител от Зодиака,но знае ли човек ? Crazy firestarter-9,пожелавам ти леко раждане и здравичко детенце! PraynigПишеш ли във февруарската тема? Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 38 476
 За майка Дева е по-добре детето да е Водолей.Аз съм Дева и половината си живот съм живяла с 3риби - ами доста е трудно. Рибите са противоположнст на Девата. Много са интересни за разговори, но дотам. За ежедневен живот са ми трудни за понасяне. Също така чувствителността на дететп Риба може да си остане неразбрана от рационалната Дева и това да го нарани задълго. Докато Водолеите също са чувствителни и духовни, но приемат нещата много по-леко и приятелски.

Последна редакция: нд, 29 яну 2017, 13:17 от Free Agent

Общи условия

Активация на акаунт