Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~106~

  • 71 408
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 984
Наистина Бурак още в края на сезон 1 започна да се отпуска , но в сезон 2 е страхотен.Най-после се отпусна и показва актьоско майсторство на ниво .А тази Неслихан направо не мога да и се начудя -пред камерата ВИНАГИ е толкова истинска и убедителна .Като знам още преди началото на Карата пресата гърмеше от скандали във връзка с ревността на Фефа и Кадир (не ми пука дали с основание) тя си играеше любовни сцени с непознат за нея колега и беше на 100% убедителна .Поклон пред таланта и хладнокръвието и .
Дали заради симпатията ми към Кадир , но никога не съм вярваля ,че може да и пречи да изиграе каквото и да е .Толкова много я обича и подкрепя !
Фефа я имам за умна жена и ако ревнува Бурак е много жалко , явно се чувства несигурна .Е , нали вече има пръстен , снима сериал , филм ще излезе ....Божеее...

# 376
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669

- Епизодът с превод, благодаря ви Еви и екип.  Hug Hug Hug

# 377
  • София
  • Мнения: 14 042
Еви ти си ни слънчицето като ни даваш възможност да се насладим на серияла с бг субки
Благодарности също на Вили и Нервакова - голям екип сте  smile3501

# 378
  • Мнения: 9 984
Благодарим на Еви и компания - момичета , страхотни сте ! Heart Eyes Hug newsm51 smile3525 Two Hearts

Браво на Григор ! newsm44 newsm44 newsm44 newsm74

# 379
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
Браво на нашето момче !  bouquet

# 380
  • Варна
  • Мнения: 12 919
Присъединявам се към благодарностите,наистина сте страхотни,Еви,Нервакова и Вили  Hug Hug Hug

# 381
  • София
  • Мнения: 14 042
Привет момичета  Heart Eyes
Пожелавам ви един много слънчев и приятен съботен ден
И една много красива двойка 

# 382
  • Мнения: 26 740
Здравейте, сладурани  Hug Hug Hug Хубав ден на всички, а на работещите като мен - и спорен да е  Peace Mr. Green

Линде  Hug Heart Eyes



# 383
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 456
Еви ти си ни слънчицето като ни даваш възможност да се насладим на серияла с бг субки
Благодарности също на Вили и Нервакова - голям екип сте  smile3501
+1 Благодаря bouquet bouquet bouquet

# 384
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 149
Привет момичета  Heart Eyes
Пожелавам ви един много слънчев и приятен съботен ден
И една много красива двойка  


Линде, благодаря, душко! Ама много хубави! Очи не мойш отлепи от тях.
Ще  взема да изгледам 55 еп., макар че се бях зарекла да не го гледам, след като прочетох тук, че бачо ви Емир пак е отгоре. И че много карА пак.

Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 17:40 от svetal4o27

# 385
  • София
  • Мнения: 14 042
Здравейте момичета  bouquet
Ето каква асоциация правят рускините за Несли - като прекрасен сладкиш   love001


А моята асоциация е орхидея  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 17:27 от БлагаВест

# 386
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg

# 387
  • Мнения: 1 208
 Не спирам да се възхищавам на Бурак.За пръв път го гледах във "Великолепният век"
В ролята на Малкочооглу, Бали бей

# 388
  • София
  • Мнения: 14 042
Не спирам да се възхищавам на Бурак.За пръв път го гледах във "Великолепният век"
В ролята на Малкочооглу, Бали бей


И аз там го харесах и открих за киното - невероятна роля изигра, много му отиваше Бали бей  Heart Eyes

# 389
  • Мнения: 1 208
А тук от едната снимка съм направила колаж.
ЛЕКА НОЩ!

Общи условия

Активация на акаунт